Луноликая Вика• 29 сентября 2023
Щоденки зникли з магазину, чому? Може ще десь такі продають? Підкажіть
Інші мені не підходять і не подобається. Саме ці завжди купляла. Якби знала що зникнуть купила б ящик. Може десь все ж таки продають?!
Ряженка• 29 сентября 2023
Автор, щоденні прокладки шкодять жіночому здоров´ю. Я відмовилась від них чотири роки назад і норм живу. Я вас не агітую, вирішуйте для себе сама. ))
Пластилин_Колец• 29 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Аргументуйте, будь ласка
Луноликая Вика
• 29 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Мені потрібно на останні дні місячних
Я инженер, меряю от 1• 29 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Якщо їх вчасно змінювати і брати без ароматизаторів то все ок.
Ряженка• 29 сентября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Аргументуйте, будь ласка
Аргументую: три мої лікаря- гінекологи мені це сказали. В їх професіоналізмі я не сумніваюсь))
Ряженка• 29 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Мені потрібно на останні дні місячних
А, тоді ок👍
СМСница• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У автора с ароматизатором.
Разве что на последние дни КД нужны ежедневки
Луноликая Вика
• 29 сентября 2023
Ответ дляZhukOlena
Вони зараз називаються не супертонкі, а Flexiform
Ні. То інші. Я брала. Супертонкі були 140мм, і в індивідуальному пакуванні. А флексі форм 156мм, товщі і без індивідуального пакування. І геть різні. Не те.
Луноликая Вика
• 29 сентября 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Брала на розетці
І там немає ( вчора дивилася
Я инженер, меряю от 1• 29 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Забризкана водою• 29 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Користуюся більше 10 років. Жодних проблем. Сухо та комфортно)
Про молочниці та інше читаю тільки тут на Порадниці.
Але, звісно, це індивідуально.
Люблю Дискрит сині мультіформа. Тонкіше них не знаю.
Але, звісно, це індивідуально.
Луноликая Вика
• 29 сентября 2023
Ответ дляСМСница
У автора с ароматизатором.
Ні, без аромату
Сонячний зайчик• 29 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Погоджуюся з вами на 100%, я коли від них відмовилася, одразу і виділення перестали такі страшні бути і все чисто до вечора, а то все запрівало від тих прокладок і було тільки гірше. Гінекологу коли сказала, то вона підтвердила, що щоденні прокладки це зло.
Луноликая Вика
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так коли натиснути замовити, пише немає в наявності, повідомити про наявність?!
Забризкана водою• 29 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Мені 48. Користуюся прокладками і немає ніяких виділень.
Це ваша індивідуальна реакція.
Я инженер, меряю от 1• 29 сентября 2023
Ответ дляСМСница
У автора с ароматизатором.
Точно
СМСница• 29 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Ні, без аромату
На пачке написано «with delicate scent» ))
Пластилин_Колец• 29 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Так а що саме вони вам сказали? Просто сказали, що це шкідливо і все?
Сонячний зайчик• 29 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Це ваша індивідуальна реакція.
Можливо, але я довольна, що перестала ними користуватися, і гроші ціліші і здоров´я. А то з молочниці не вилазила.
СМСница• 29 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Це ваша індивідуальна реакція.
И с какой целью вы ими пользуетесь, если нет никаких выделений?
Забризкана водою• 29 сентября 2023
А я ці вважаю найкращими. Дуже тонкі, без ароматизатору, підходять під будь-яку білизну.
Кефрі теж були, автор, я їх не зрозуміла, ті що в індивідуальній упаковці, вони більш товсті
Дюагональ• 29 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Це ваша індивідуальна реакція.
А для чого тоді користуєтесь?
Чорнобаївка• 29 сентября 2023
1раз спробувала ці розрекламовані кеафрі, нічого особливого, вони дорогі, купую по потребі котекс , вони м´які, безаромату, мені підходять прокладки котекс, і щоденні і звичайні.
Чорнобаївка• 29 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Буває, коли лікуєшся свічками то треба, або мазня до і після місячних, вони тоді необхідні.
Борода• 29 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Мені потрібно на останні дні місячних
Ящик прокладок для последних дней месячных? Однако
Я купила 2 пачки по 50 штук (не этих) - они у меня уже год не заканчиваются. Тоже для последних дней месячных.
Нафиг Вам ящик?)))
Телячі ніжноСті• 29 сентября 2023
Ответ дляРяженка
А если я не отказалась и тоже нормально живу? Мне можно?
Чорнобаївка• 29 сентября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Аргументуйте, будь ласка
Та шкідливі вони, запарюють вони там, патогенна мікрофлора починає розмножуватися, це не я придумала, гінеколога про це кажуть.
Луноликая Вика
• 29 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Спробую ще й ці. Бо вже накупила три різні коробки все не те.
Мені супертонкі carefree подобалося що вони дійсно дуже тонкі ти їх геть не відчуваєш і в індивідуальному пакуванні, можна і в сумку Ів карман. А ці ні ..( не зручно