Скромняшка• 29 сентября 2023
Мені треба більше грошей. Ось зранку в суперечках сама з собою, замовити такі бажані відливанти ароматів чи відкласти гроші на зимове взуття...
No problems• 29 сентября 2023
Буває накриває іноді, але я оптиміст і не звикла нити довго, хвіст трубою і вперед. Шукаю позитив у кожному дні, сьогодні, наприклад п´ятниця, можна бухнути) Завтра вихідний і можна довше поспати, а ще на манікюр іду, погода супер, це ж шикарно.
No problems• 29 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
Депрессия просто
Якщо у вас справді депресія, то потрібно до лікаря і лікуватися.
Бавовнятко
• 29 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
Деньги вечная проблема
Мне бы тыс 300 щас...
Кнопкотиць• 29 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
закажите 2 отливанта, остальное на обувь
Скромняшка• 29 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
Деньги вечная проблема
Мне бы тыс 300 щас...
Тю, мені б тисяч 5 гривень, якби впали з неба я була б найщасливіша😅😅😅
Скромняшка• 29 сентября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Справа в тому, що в мене губа не дура і навіть два відливанта, якщо з доставою будуть біля 1000 грн. Але вже задовбала та ломка, вже більше року відкладаю ці свої хотілочки в темну коробочку і мабуть зараз теж відкладу, на потім на колись... Але ж бляха так хочеться нових вражень, я від парфумів кайфую просто
Чеширская кошечка• 29 сентября 2023
не то слово надоело. просто себя успокаиваю что слезы мои ничему не помогут.
плыву по течению
Така бойова Я• 29 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
На зимнюю обувь
Скромняшка• 29 сентября 2023
Ответ дляТака бойова Я
На зимнюю обувь
Ну скоріш за все, так і проживаємо життя, завжди обираємо те що важливіше для комфорту, а не для душевного задоволення
Така бойова Я• 29 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
Не переживайте, будут у вас деньги на духи. И как раз что-то выпустят из новинок интересное и вы порадуетесь что не накупили всякого разного)
Скромняшка• 29 сентября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Дякую❤ Обов´язково)
Бавовнятко
• 29 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
Да ну.. это копейки
Рубаю олівлє• 29 сентября 2023
Не то слово что надоело, наосточертело просто всё 😔
Целыми днями как белка в колесе, а толку никакого.
Ну я не отчаиваюсь, стараюсь переключать себя, на фильмы, книги, музыку, это помогает немного.
Рубаю олівлє• 29 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
Деньги вечная проблема
Мне бы тыс 300 щас...
Давайте какого-то депутата грабонём🤣 у меня монтировка есть, если что, вдруг будет сопротивляться, эхнем его и 300 тис. добудем😉
Не расстраивайтесь, всё будет хорошо, верьте в себя🤗
Мексиканочка• 29 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
І скільки часу ви булиб щасливі? Напевно один або 2 дня :) чи скільки вам часу потрібно щоб потратити ці 5000?
Ответ дляСкромняшка
тю...так нехай МЖ подаруе на НГ
Сладко-соленая• 29 сентября 2023
У меня есть духи, что вы хотите и не отливанты, а полноценные флаконы. Думаете меня что-то не раздражает? А я хочу 3 новых боди ttswtrs и ботинки Celine, тоже для души
ТигрЛьвович• 30 сентября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Очень, но держусь и надеюсь на лучшее.
Лично мне кажется, что лучше в моей жизни уже не станет. Никогда. Просто хочу душевного покоя.