Оно само купилось• 29 сентября 2023
Конча-Заспа. Ул. Матыкина. Что за место?
Кто-то знает, как там живется? Вижу что это улица в лесу, вдали от всего, вроде бы по карте есть супермаркет, амбулатория, какой-то клуб с развивашками, садик. Нашла там квартиру дешевую, но сомневаюсь, не слишком ли это страшная глухомань? Ближайшее метро Выдубичи, автобусы и маршрутки вроде проезжают эту улицу.
ПуГоФФка• 29 сентября 2023
Совсем не глухомань. Старообуховская трасса. Смотря с чем сравнивать и какие у вас запросы
Несемо світло разом• 29 сентября 2023
Авторе,а що це за дешева квартира в Кончі ? Відносно місця- мало даних,які у Вас вимоги.
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
30 тысяч за большую однокомнатную под ремонт
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Я тут живу. Глухомань. Але переваг дуже багато. Поряд річка, ліс, маленька вулиця де всі один одного знають. Безпечно відносно.
З мінусів - не має аптеки.
Без авто я б тут не жила, але автобус є, кінцева зупинка. Мені тут подобається, живу 8 років.
З мінусів - не має аптеки.
Злива інформації• 29 сентября 2023
Чудове місце. Автобуси є комунальні, маршрутки проходячі. Ліс, мала кількість ллюдей
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
З мінусів - не має аптеки.
А супермаркет нормальный? Или покупки все равно из Киева везти? Коммуналка у вас городская? Или что-то местное свое, типа отопления? Какая вода? Есть ли платная стоянка или охраняемые гаражи? Вижу что есть гаражный кооператив, но не понимаю насколько он серьезный
Несемо світло разом• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Нові будинки чи старий фонд?
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Нові будинки чи старий фонд?
Дом 1999 года, не сказать что он прям старый
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Є три магазини, один з яких мінімаркет. В принципі покупки можна робити тут. Комуналка міська, бо це Київ, тільки за воду ми платимо санаторію Конча-Заспа, вода до речі, гарна. Стоянки немає, гаражі є, але переважна більшість з них без документів, тобто самобудови.
Несемо світло разом• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Зрозуміла ,про що Ви. Так ,Авторе: місце спокійне ,Київ Не знаю,чи є садочок ,але до найближчої школи треба їхати транспортом. Продукти є де купити . Це на той момент,що я знала )
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Який номер будинку? На вулиці є дві новобудови, один совмінівський дім, панельки, одна малосімейка і маленькі старі двоповерхові будинки.
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Вот...
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Вот...
Це панелька звичайна. Пішла вам сфоткала дім з балкону, щоб бачити ту красу навкруги
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Не панель, написано кирпич... надо наверное ехать смотреть, что там на самом деле за дом и из чего сделан. Мне кажется он старше чем 1999 год. Хотя в объявлении написано именно это
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Ну раз написано…)
Несемо світло разом• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Та ні,схоже це панелька. Я якось була в гостях в подібній квартирі . Якщо Вам припало до душі ,то краще прибивіться ближче.
Я не Тролль• 29 сентября 2023
І саме в цьому будинку раджу дуже уважно поставитися до питання сусідства. Там живе малахольна тьотя, яка увесь час кричить і візжить. В неї проблеми з головою, а донька за кордоном і її не можуть через це забрати у лікарню. Щоб не сталося, що ви сусіди через стіну або знизу/зверху.
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ну раз написано…)
Меня не столько волнует из чего дом, сколько контингент. Кто у вас там живет?) Алкаши-наркоманы имеются или более-менее в норме? Мне надо пару лет посдавать в аренду эту квартиру, а потом чтоб ребенку была. Ну или наоборот, переехать в нее, а свое жилье возле метро сдавать, так наверное правильнее. Вряд ли квартиранты у вас там частые гости
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ого, спасибо...
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
У нас дуже багато квартир орендують. Багато переселенців. Тут дійсно дуже комфортно жити якщо з авто. Заторів ніколи немає, до цента реально 15-20 хвилин на машині. Зараз правда блок пост, то там бувають тягучки. Але не для автобусів.
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляБулку Дай
А где там велика кишеня?
На вʼїзді. Зараз називається Select
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Контингент нормальний, є хлопці, що вживають) Але вони небуйні і їх небагато.
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Никогда бы не подумала... интересно, какие цены по сравнению с городом) может вы в курсе? Интересное место конечно, необычное
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ну и да, что с преступностью? Машины угоняют? Квартиры обносят? Пункта полиции я так понимаю нет на улице этой, ближайшие полицейские в Киеве?
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
За 8 років що я тут живу жодного випадку не було. Колись були вкрали велосипед, але потім наче знайшли) Буйних на вулиці немає. Є дільничий і в одному з будинків живе хлопець, що працює в поліції)
Оно само купилось
• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Спасибо)
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Спасибо)
До речі, вулицю вже перейменували, тепер Конча-Заспинська. У багатьох таксі та навігаторах вже по-новому.
Броніки для Моніки• 29 сентября 2023
Ответ дляНісенітниця
Не боитесь такое жилье рассматриват в смысле чистоты документов?
Как раз на такое жильё обычно документы в порядке и коммуникации городские и управляющая компания(ЖЕК) нормальная.
Это же не полулегальные таун-хаусы.