Полтавська галушка• 29 сентября 2023
Ваші діти їдять сухі сніданки? Хрустіки з молоком
Полтавська галушка
• 29 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Їдять
А що купити!?
Вони люблять шоколадне
Залізна пані• 29 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А що купити!?
Вони люблять шоколадне
Люблять звичайні , такі як на фото.
Або Lion з карамеллю. Тільки не з корицею
ДА да да• 29 сентября 2023
Да, ест в качестве перекуса. Ну и хоть какая-то возможность запихнуть молоко))))
Распутница• 29 сентября 2023
Очень редко
Они любят, но я не думаю, что это здоровая еда, поэтому редко такое покупаю
Да и ими не наешься
Natal_ka91• 29 сентября 2023
Їсть рідко, бо ними тяжко напитися на пару годин. Останнім часом сподобалися Несквік шоколадні кульки, але не круглі, а такі як півмісяць
Ізраїль терористи• 29 сентября 2023
Ответ дляДА да да
Молоко це сміття. Нема в ньому необхідності а можливо і шкода організму
Ворую вкусняшки• 29 сентября 2023
Не їсть, бо не подобається. Нічого їх такого плану сухих сніданків не їсть. Ні з молоком, ні з соком.
Холодная каша• 29 сентября 2023
Ні. То хєрня а не сніданок. Купа цукру і через годину вже голодні. Їмо омлет з тв. сиром. Сир зі сметаною+ чай чи молоко, сирну запіканку, налисники з сиром чи сирники, гречку з молоком
Там все розмивчато• 29 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А що купити!?
Вони люблять шоколадне
Мой иногда ест несквик.
Слышала, что многие едят это тёплым, не знаю, никогда не пробовали.
Проработник• 29 сентября 2023
Периодами. То каждый день, то полгода не вспоминают. Старший любит шоколадные шарики, младшая шоколадно-карамельный - Лайон
ДА да да• 29 сентября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Лет семь назад на яйца такие же гонения были, чуть ли не ядом их считали. А сейчас снова они в топе полезных продуктов.
бЭйбА• 29 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Люблять звичайні , такі як на фото.
Мій колись був підсів на ці кульки, але там такий склад цукор на 1 місці, зараз вже не купую таке, бо це як наркотик.
Попа как у Кардашьян• 29 сентября 2023
Дочь да каждое утро хрупки с молоком
Сын никогда , но он вообще не завтракает.
Леді Душка• 29 сентября 2023
Очень любит гранолу Аха с шоколадом и орехами. Шарики, хлопья Несквик или обычные Старт. Все это с теплым молоком. А подсела на них в Египте и Турции.
Залізна пані• 29 сентября 2023
Ответ длябЭйбА
Та це ж не кожного дня.
Звісно , що нічого там корисного немає
бЭйбА• 29 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Та це ж не кожного дня.
Звісно , що нічого там корисного немає
Ну а воно затягує, і хочеться ще і ще.