Завжди мало• 29 сентября 2023
Люди, є хто з Франківська?
Порадьте, будь ласка, де подивитись мийки в кухню з нержавійки?
Ну, окрім базару і Епіцентру...
Вже і в інтернеті дивилась, і питала... і не можу знайти
Хотіла завтра з чоловіком поїхати по магазинах, пошукати
І не знаю куди податись...
Ну, окрім базару і Епіцентру...
І не знаю куди податись...
Завжди мало
• 29 сентября 2023
Ответ для100pudov
Божечки, що таке Франківськ?
Місто Івано-Франківськ, обласний центр, розташований на заході України
Так добре?
Завжди мало
• 29 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Арс кераміка. Наче є вибір
Дякую, з’їздимо
Незламна Україна• 29 сентября 2023
На Ребета колись був магазин навпроти дому скорботи. Там великий вибір мийок, витяжок і т.д
Завжди мало
• 29 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Дякую красно
Морожена_курка• 29 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Дякую, з’їздимо
Так, хороший магазин. Навпроти дитячої лікарні є Сантехцентр, навпроти Дому скорботи - великий магазин кухонної техніки. Аналогічний, у нього ’за спиною’ - зі сторони Дудаєва, але я давненько там не була. В центрі є кілька магазинчиків невеликих, але склади у них в іншому місці
Морожена_курка• 29 сентября 2023
В Дімекс можете ще глянути, Біля Епіцентру навпроти є 2 магазини, теж можна там подивитись
Завжди мало
• 29 сентября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Дякую Вам дуже!!
Вже можна складати маршрут :)