Дівчата, хто на ГВ, поділіться, як у вас із самопочуттям після 4-6 місяців вставань уночі по 4-5 рази? Я от 6 місяців малечу годую грудьми, забираю щоразу з її ліжечка, і вже просто змучилась до краю. По-перше, немає і разу, щоб я поспала за цей час хоча б 4 години поспіль. По-друге, зрагку особливо не доспиш- знов годувати кожні 1,5 - 2 години. По-третє, все важче брати маля з ліжечка - вже 7 кг 300 гр, і моя спина каже прощавай, сильні болі. Протягом дня тахікардія, голова крутиться. А ще ж купа всього зробити - пригоувати їсти хоча б раз на 2 дня, але з запасом, прання, збирання-фасування речей. А ще прибрати підлогу, бо повзає ж дитина по кімнаті і найменший бруд збирає пузіком в сліпі. Чоловік допомагає пилососити, малу гуляє зранку з 8 до 10-30, протягом дня може допомогти взяти-поміняти-трохи побавити в перервах у роботі своїй. А я щодня як той зомбарь, що оживає. Але сили вже менше і менше, лягаю спати з відчуттям, що я б втекла кудись просто відіспатись день. Хочеться заридати. Перейти на пляшку пробували - сильна прив.язка до грудей- моя лікар каже - «сісечніца мала». Не бере соски, пляшки взагалі!..((( чоловік іноді може споїти дитині 80 мл суміші, але це малувато і довго, поки те вип.є, - зовсім крайній випадок, і ненадовго. Поділіться, як вижити ще десь пару місяців у такому режимі? Лайфхаки? 🙏🏼
Душка-свекрушка)))• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
ВООЗ і Американська асоціація педіатрії не ставлять ЖОДНИХ обмежень у раціоні годуючої матері, окрім вживання алкоголю. Можна абсолютно все. За винятком , якщо в дитини лактазна недостатність - тоді у сами молочку обмежити. Навпроти, мені здається, це ви читали лише якісь уривчаті дані і не дійшли до офіційних джерел. Навчатись ніколи не пізно🙏🏼
Это ложь. Но ваше право, мучайтесь, если нравится
Акукарача• 30 сентября 2023
Забрала к нам в кровать. Так и спали втроём, пока в 2 года не свернули гв. Я лежу, ребёнок ест. Я сплю. А до этого была как вы - зомби. Продержалась до 3х месяцев и забрала
Ответ дляOlenka_y
🥲плак (((( кластерне годування я теж проходила, перші 2 місяці
Автор, кладіть біля себе дитину.
Я вас дуже розумію,я до 6 місяців як зомбі до ліжечка від ліжкяка, кожну годину вставала, була просто зомбі! ,спина просто клинила, зігнуся і,не можу розігнутися, дитину потрібно покласти або взяти а я,не можу розігнутися.
Це ж я начиталась, що непотрібно привчати дитину до свого ліжка. Фігня то все!. Доки не поклала дитину до себе в ліжко, у 6 місяців і це був перший раз, коли я проснулась з відчуттям, що я виспалась!
annetta888• 30 сентября 2023
Моя малеча їла в такому режимі до 1,6 років.
Я себе добре почувала, обов´язково пийте вітаміни для годуючих.
От жах почався після, мій організм тупо почав з усіх сторін сипатися
То одне болить, то друге.
Лікар пояснила тим, що коли годувала, то була змобілізована, а тепер розслабилася.
Автор, обов´язково пийте вітаміни
То одне болить, то друге.
Автор, обов´язково пийте вітаміни
Зубожиння• 30 сентября 2023
Лише сумісний сон, що тут ще придумаєш. І в обід теж поряд лягти, тоді дитина спатиме довше, бо чутиме, що ви поряд. Зараз відновіть ресурс і бережіть спину, далі будете прихожу розбиратись.
No problems• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
все не читала,мій син міг просипатися 9-12 разів на ніч,тому він спав зі мною.бо коли я прокидалась и брала/перекладала його до кроватки все плуталось,бо я як зомбі вже була і не розуміла чи вже погодувала(бо відрубалась) чи тільки щойно взяла....це доволі облегчило життя: сон разом.Але краще ,звісно, було б щоб він спав всю ніч і окремо
No problems• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Нууу- без варіантів інших зараз. На пляшку не виходить перевести
дак с пляшкой ще бігати на кухню готувати
Шукаю стакан• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Воз и после ковида -котировки авторитета обнулила .
Что там -не гулять в парке , сидеть дома и принять неудачную вакцину
Весотехник• 30 сентября 2023
Знайома ситуація, донька до двох років висіла на циці, ні бутилочку, ні соску не взяла. А ще вона була дуже капризна, і моя ц.. це єдине , що її заспокоювало.
Екатерина27• 30 сентября 2023
Грудью ночью покормить это еще не самое страшное. Поверьте, гораздо тяжелее, когда ребёнок на ИВ. Так вы достали грудь и с первым писком дали, а на ив вам надо встать, нагреть воды, развести смесь, дождаться нужной температуры, покормить, помыть бутылочку ( ну или у вас их 2-3, тогда последний пункт отменяем).
А вот недавно• 30 сентября 2023
Просто мороз по спині. Згадалось. Відсутність фази довготривалого сну доводив до істерики і до грішних думок вийти у віконце. Коли приїжджала мама і забирала на вулицю, я лежала і сон вже не йшов, плакала. У мене немає лайфхаків, допоміг лише час, після року дитини стало легше.
Щоб підбадьорити, скажу, що зараз ці хлопці (вище мене) вже потребують МЕНЕ максимум рази три на день :)) ( поїсти), все інше роблять самі. І я вже лізу до них, щоб побути трошки поруч
Млинець Мій• 30 сентября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Це швидше за все зуби ріжуться і груди потрібні як заспокійливе
У меня були інші методи заспокоювання для зубів, а не груди. І мала спокій.
Было такое до полутора лет старшего и примерно так же младшего. Со старшим очень страдала, ходила как зомби. А с младшим при том же режиме ночных кормлений (каждые 2 часа примерно присасывался) как-то намного легче было! Какбудто организм адаптировался…
Ну и совместный сон кончено, никаких вставаний к кроватке!!
Пишу каліграфічно• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Від народження мала спить в своєму ліжку . А як ви вночі годували? Лежачи? Як чоловік спав поруч? Не придавити випадково щоб
Автор я можу дати пораду,як мама яка вигодувала чотирьох дітей ГВ-спільний сон.Нехай тут критикують і кажуть,що так неправильно.Але це було найкраще рішення.Першу дитину,як ви десь до 4 місяців годувала.Та ну таке…
При цьому всі домашні обов’язки на мені були.
Пишу каліграфічно• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Поясніть - а як це, сам знаходив? Треба ж для цього на боку голою спати? Моя і в силячому положенні сосок сама не знаходить
Ночнушки на бретельках або спеціальні для годування.Це вже все буде на автоматі.
Теща дочки• 30 сентября 2023
Зробіть у пляшці більший отвір , особливо якщо пляшка Філіпс авент, тай у будь-яка якій буде їсти суміш швидко ,вночі будете спати , по темі самий тяжкий час коли поче ходити ) тобто у вас поки ягідки
Святатабожа• 30 сентября 2023
Ответ дляУма Палата
в мене були такі ночі що кожні 20хвилин годувала. перші півтора роки дитини взагалі не спала
Я сейчас, малому 1,4 года, все ночи каждые 20 мин орёт, зубы и живот до сих пор мучают, орёт аж синеет, без груди не успокоить
Святатабожа• 30 сентября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
аналогічно. Тому я так і не ризикнула народжувати вдруге. Вже ресурс не той
А у меня первая идеально, сама в 9 меч от груди отказалась, в 6 мес ела в 12 ночи ив 7 утра. Малой это мой ад, здоровье все забрал орёт каждые 20 мин, пробовал муж носить , не успокоить, я просто не знаю, что делать и как банально выжить, если бы дочка была такая , то никто 2 не рожала бы.
Молчавочка• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
А можна взнати - як так, що дитина не прокидалась до грудей поїсти вночі?
Мені взагалі дивно, чому у Вас дитина так часто хоче їсти у 6 міс, вде прикорм можна вводити. В мене двоє були малоїжками, хоч на груді висіли протягом дня, але то більше для заспокоєння. Вночі жодна не прокидалася з перших днів. Мало того, в мене були проблеми з лактацією, і я вичитала, що погано робити велиеі перерви, тож заводила будильника, будила їз, намагалася погодувати, але де там, дрихли.
Ума Палата• 30 сентября 2023
Ответ дляСвятатабожа
от в сина коли зуби лізли то кожні 20хв прокидався і тільки з грудьми заспокоювався. кожні зуби то пекло було, поки всі не вилізли гв не було сенсу навіть забирати особливо вночі
тримайтеся
зуби вилізуть і стане трошки легше, але далі інші приколи почнуться)
тримайтеся
Красота неземная• 30 сентября 2023
стала оставлять ребенка с собой. біла никакая. Отоспалась к 6ти годам ребенка,а так после 3х лет декрета оставалась усталась и недосіп
Ответ дляЛуноходик_Ик
Годувала лежачі і навіть не просиналась.Але дитину не пеленала.Руки і ноги мають бути вільні,щоб дитина могла вільно рухатись і дати активними рухами сигнал,як що щось не те.Малого клала між собою та чоловіком.Чоловік спочатку спав,боячись ворухнутись.але потім звик.Налякався тільки коли малий замість моєї цицьки присмоктався до його. )))
Це жарт?😂😂😂
Ответ дляannetta888
То одне болить, то друге.
Автор, обов´язково пийте вітаміни
То одне болить, то друге.
Автор, обов´язково пийте вітаміни
Дякую, ось замовлю!! Ого((( а що посипалось?
Ответ дляSmusish
Автор, кладіть біля себе дитину.
А як годувати в лідку от? Треба кілька подушок під спину підкладати чи як? Плюс в мене вдень дитина іноді на великому ліжку лежачи їсть - не так і хоче на бік повертатись до груді!
Ответ дляМолчавочка
Прикорм до року це не задля насичення, а знайомство з їдею.. вже 2 идні цямкає пробує пюрешки, але не їсть - просто лизькпє
Ответ дляOlenka_y
В ліжку, годувала я,лежачи. І йому так більше подобалось,бо буквально з третього десь годування, він нацмокуавався і сам відкочувався від мене від груді. А я вирубалась в момент. Десь через місяць, я могла спати, а він сам уже підкочувався під грудь ,смоктав і відкочувався. Я хоч висипатися,почала!