Дівчата, хто на ГВ, поділіться, як у вас із самопочуттям після 4-6 місяців вставань уночі по 4-5 рази? Я от 6 місяців малечу годую грудьми, забираю щоразу з її ліжечка, і вже просто змучилась до краю. По-перше, немає і разу, щоб я поспала за цей час хоча б 4 години поспіль. По-друге, зрагку особливо не доспиш- знов годувати кожні 1,5 - 2 години. По-третє, все важче брати маля з ліжечка - вже 7 кг 300 гр, і моя спина каже прощавай, сильні болі. Протягом дня тахікардія, голова крутиться. А ще ж купа всього зробити - пригоувати їсти хоча б раз на 2 дня, але з запасом, прання, збирання-фасування речей. А ще прибрати підлогу, бо повзає ж дитина по кімнаті і найменший бруд збирає пузіком в сліпі. Чоловік допомагає пилососити, малу гуляє зранку з 8 до 10-30, протягом дня може допомогти взяти-поміняти-трохи побавити в перервах у роботі своїй. А я щодня як той зомбарь, що оживає. Але сили вже менше і менше, лягаю спати з відчуттям, що я б втекла кудись просто відіспатись день. Хочеться заридати. Перейти на пляшку пробували - сильна прив.язка до грудей- моя лікар каже - «сісечніца мала». Не бере соски, пляшки взагалі!..((( чоловік іноді може споїти дитині 80 мл суміші, але це малувато і довго, поки те вип.є, - зовсім крайній випадок, і ненадовго. Поділіться, як вижити ще десь пару місяців у такому режимі? Лайфхаки? 🙏🏼
Ответ дляOlenka_y
Прикорм до року це не задля насичення, а знайомство з їдею.. вже 2 идні цямкає пробує пюрешки, але не їсть - просто лизькпє
У мене прикорм взагалі не їв! Цікавості до їжі не було, зовсім! Тільки молоко грудне. І вже ближче до року, то прьувпв їжу з наших тарілок, суп я варила дієтичних то коли ми сідали їсти то клрмили і дитя з нашої тарілки, за нашим столом. Столик для прикорму то була сама безкорисна у нас річ.
12 галюцинаций• 30 сентября 2023
Автор! Лайфхак від мене, спати разом! Да , не зручно, потім треба відлучити від вашого ліжка, зато зараз поспите.
У мене 2 дітей, так робила всі 2 рази. Іноді зранку навіть не розуміла, чи годувала я дитину, чи ні. Пр пустих грудях розуміла ) Все було на автопілоті, майже у ві сні, на плач одразу давала груди і все. Я б з розуму зійшла кожен раз вставати , а потім ще чекати поки засне, щоб покласти в ліжко назад !
12 галюцинаций• 30 сентября 2023
Ответ дляEva2023
Годувала лежачи. Можна коконом відгородити дитину, чи окреме одіялко скрутити, зробити бортик. Тато спав на животі, намагався не крутитися зайвий раз. Теж переживала щоб не придавити, але потім звикла і чутко спати і старатися не дуже крутитися в ліжку. Якось воно і вийшло все.
Дитину класти зі сторони мами! Мама дитину не задавить ) А на краю ліжка проставити дитяче ліжечко, щоб дитина там спала.
Ответ для12 галюцинаций
Поясніть мені профану плззз! Як саме годувати лежачи? Я всі 6 міс встаю напівлежачи, подушку до узгрлів.я, подушку для годуванея надягаю і годую на ній .. як годувати в ліжку лежачи не в курсі
празники не помню• 30 сентября 2023
1, 7 на ГВ. Рік зовсім на грудях сидів, але в мене проблема з соском, то був у накладці. Тому ще кожен раз обробка накладки. То два в одному ГВ та ШВ вийшло. Дитина з особливостями, недоношена, маловісна, потім проблема за проблемою. ЗДА з 7 міс.. Так як пізніше виявили РАС, то все дуже довго та з великими проблемами... Повноцінна їжа дуже тяжко, якось як у НТ до 3 років і то частково. Я сама з дитиною, добування грошей у той час і досі тільки на мені. Взагалі, в мене відчуття, що як мінімум трійню сама виростила, то жахіття було.
Я брала ночью ребенка к себе в постель и спала, а он под грудью. Так с двумя сыновьями. Не бойтесь, что ребенок приучится спать в вашей постели. Мои мальчишки такие мамуны были! Но пришло время и перешли в свои кроватки. Младшего кормила чуть больше трёх лет и всё это время ночью в моей постели. Только так могла поспать
Ответ дляOlenka_y
Ложитесь полубоком, малыш на боку, лицом к Вам, грудь он уже знает как брать. Если залежались на одном боку, перелегли на другой, так и спите) Я так с двумя и проспала. Сейчас бы вернуть это время! А тогда хотелось, чтобы дети выросли побыстрее и я могла сама по-нормальному выспаться
Продаю витрішки• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
А можна взнати - як так, що дитина не прокидалась до грудей поїсти вночі?
Буде прокидатись, Ви чого? Годуйте перед сном, потім лягайте спати разом, як захоче їсти, то даєте груди і спите просто до ранку. А шо робити? Хоч будете висипатись.
Продаю витрішки• 30 сентября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Багато читати
Але я спала з дитиною, груди не ховала, їв коли хотів, бо то було неможливо прокидатись кожний раз
Ось і порада - і я так робила.
Продаю витрішки• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Зараз денного сну 2 рази по 40 хв… не виходить
Що не виходить? Прибрати за 40 хвилин? Лягайте з дитиною всі рази хоч на 40 хвилин вдень теж спати.
Цигарний шланг• 01 октября 2023
Ответ дляOlenka_y
Легли на бок, как обычно. Рука согнута. На кровати рядом ребёнок. Лежит вдоль вас без подушки понятное дело. Если сам сосок не находит, вкладывайте в рот. Вам надо приучить ребёнка так есть. Поест, уснёт, осторожно вытянули сосок. И спите себе.потом сам будет находить грудь ночью, сам есть, сам спать. Если вы спиной к ребёнку заснули, не переживайте, по движениям рук и ног поймете, что ищет грудь. Повернулись и дали грудь. И всё довольны. Зачем вам какие-то доп. Подушки?
Цигарний шланг• 01 октября 2023
Если надо переложить на другой бок и дать другую грудь, то брала ребенка, прижимала к себе к животу и перекачивала через себя на другую сторону.
Меня много• 01 октября 2023
А нащо у вас дитина в ліжку?? Поки гв спала з синами, першим і другим. Висипалась чудово, сіська в зуби і спи собі. Хіба на різні сторони перекладалась щоб по черзі грудь їв.
АяВсёЗнаю• 01 октября 2023
Ответ дляОксана_12
Така ви розумна))) пощастило, буває
Благодарю Вас! Я знаю)))
Луноходик_Ик• 01 октября 2023
Ответ дляOlenka_y
Це жарт?😂😂😂
Суровая правда жизни)) Багато усіляких приколів було.
Ответ дляпразники не помню
Ви дуже крута сильна жінка. Пишаюсь
Ответ дляЦигарний шланг
От дякую! Ключове слово- привчити. Пробувала вже сьогодні вночі , то сосок треба вкладати, не вміє шукать) і потім ще мені неясно, як перекласти дитину на іншу грудь? Я вставала , перекочувала малу і аж тоді поверталась іншим боком до неї з ін.груддю. Не розумію, як жінки тут кажуть, що сплять всю ніч не прокидаючись? Інша ж грудь надивається , якщо не дати через раз хоча б
Цигарний шланг• 02 октября 2023
Ответ дляOlenka_y
на боку лежите, прижимаете к себе к животу ребенка, и перекачиваетесь на другую сторону, на другой бок.