Не цілуюсь з бодуна• 30 сентября 2023
А я дивувалась темі про корзину zara на 14 тис.
От 13800 вийшло і це без зимового одягу та взуття:
Джинси, спорт костюм, дві пари взуття, осіння куртка, сарафан, плаття і два светрика, набір колгот
Поділіться взуттям і верхнім одягом на зиму
Единорог_помог• 30 сентября 2023
Той хто бачив ціни на сайті то розуміє що 14 тис для зари то єрунда. Стосовно того що розумні на сейлі замовляють, я теж замовляю на сейлі, але завжди докупляю щось з нових колекцій. Стосовно якості то розчарована взуттям(
Однозначно• 30 сентября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Мене дратують такі люди, зациклені на одязі, які це все виставляють на показ
Зачем заходить в темы, которые раздражают и рассказывать всем, какая вы нервная?
Купи слона• 30 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Нічого, я замовляю в баєра з польші без додаткових платежів
а це баєр не бере з вас комісії ? чому ?
Не рахую, а вважаю• 30 сентября 2023
Staff норм колекції і ціни для підлітків
Якість краща, ніж кропп і хаус
Замулена ріка• 30 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
Вже давно вийшла, читаю більш серйозні темы.
Удачная• 30 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Смотря сколько потратили на ту обувь.Я дочке в заре купила кроссовки и хайтопы по 10 €,сезон отлично отслужили,она их постоянно таскала
Анонимарик• 30 сентября 2023
Ответ для vihola
Гарна дівчинка, і на задньому плані гарна, невідомо продавець чи клієнт. Пересічне фото, а дівчата, як з подіуму).
Спасибо, с подружкой ходят по магазинам. Мы с мамой тоже дружим. Нам легче когда они сами уже что-то где-то присмотрят и уже сообщат. А то с этими подростками иногда вообще терпения не хватает.
Единорог_помог• 30 сентября 2023
Ответ дляУдачная
Взуття було з нової колекції за 50 євро. в мене теж є взуття з сейлу по 10-15 євро, якому вже по декілька років. Але чомусь що в тому році що в цьому мені не щастить з їхнім взуттям, все що не замовлю або не зручне або жахливої якості .
Головний кошак• 30 сентября 2023
Не маю можливості брати по повним цінам, тому лише сейл. Ось нещодавно на НМ американському дутики по 11 дол були, взяла дочці на зиму. Нога росте ще тому дорогого не купую.
Борщичок• 30 сентября 2023
Чого на тій зарі усі прмішані? Ви тупо переплачуєте за бренд... Є купа класних магазинів з нормальною якістю.
Холодная каша• 30 сентября 2023
Я резерв вчора замовила. По максимальних знимках. Труси, носки, піжамка, купальник, отакі дрібниці - 3000 грн як не було.
Дикая Роза• 30 сентября 2023
Ответ дляХолодная каша
Місяць тому вони ще додатково -15% давали, тому зараз не максимальні знижки.
Кукарикуууууу• 30 сентября 2023
Ответ дляKaVika29
Скажіть будь ласка а взяття зара дитяче як в носці? Можна брати ? Чи на пару разів ?
На сезон хватает. Сын убивает за пару недель, но он в школе в футбол гоняет.
Пліткарка• 30 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
Все с Зары? Цены сейчас пипец конечно везде
А тут пишут, что зара для очень бедных)
Пліткарка• 30 сентября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Я зару беру только на сейле,не стоит она полной цены. Куртка висит новая,купила за 1800
Я себе в онли купила куртку короткую за 40 евро , плохая, все пятна сразу видно, сразу зачищать надо. Я в Германии, буду собирать деньги на нормальную куртку
Просто Фіфа• 30 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Нормальні люди беруть зару на сейлах сезон наперед.
Это те, у кого дети не растут скачкообразно и непрогнозируемо. Сколько я этих пролетов продавала и дарила, которые были ’на сезон вперед’, - так никакой экономии, одни убытки.
Мания-Величия• 30 сентября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Покажите наглядно отличие новой и старой коллекции 😂
Не знаю, кому как везет, но то, что хочется мне, до сейла или не доживет, или размера не будет
Мания-Величия• 30 сентября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
подскажите, пожалуйста, в нексте бывают скидки?
На сайт не заходила, а в физическом магазине прямо сейчас скидки на летнее, много чего по пол-цены.
Мания-Величия• 30 сентября 2023
Ответ дляГладиолус
Я в H&m скупилась по полной. Хорошо что есть купоны на минус 20% сейчас, получился весь гардероб по цене нашего китайского ноунейма
Ну так качество h&m и равно качеству китайского ноунейма
Дикая Роза• 30 сентября 2023
Ответ дляLikiya
Уни, для девочек и мальчиков
Я дуже схожу в Вайкікі купила, тільки рукава світлі, а основна частина- блакитна) Для доньки, їй майже 18. Ну і мені нічого так в ній, будемо мінятися)
Та_все_ок_будет• 30 сентября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Нормальні люди хочуть можливо сучасніше щось, нових колекцій
Навіщо мені в кінці сезону залишки речей?
ЗаведУющая• 30 сентября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я звідки знаю навіщо вам?)))
Країна мрій• 30 сентября 2023
К чему эта тема?
Если бы у вас не было денег на Зару, одевали бы ребенка на рынке
УраганнаЯ• 30 сентября 2023
Тю. Купили сыну брюки, рубашку и ветровку - 7300. Все без скидок было. Springfield. Думала, отделаюсь Кроппом, но он там и мерить ничего не стал ((
ПочтальЁнша• 30 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тим більше підліткам в яких сім п‘ятниць на тижні
І як взуття Зара? Я доньці теж беру, але більше 15 євро не дам, в більшості воно ’одноразове’.
Благоуханочка• 30 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Взуття осіннє замовила ( кроси і черевики)
Навіщо? Старе куди діли? Марнотратство і забруднення планети. В мене багато знайомих, які гребуть всяку фігню і потім вдіти ще й немає що. Якщо порахувати той надлишок розходів за пару років, то машину купити можна. Найбільше дивують ті, що по секондах таряться, реально фігню скупляють всю під ряд, при чому деякі речі так і не одягають жодного разу.