Княгиня пітьми• 30 сентября 2023
Як проходить ваш день?
Вранці іспанська, потам магазини… випила келих…засинаю…
Невже це мої вихідні? Хочеться релаксу
Тётя Хрюша• 30 сентября 2023
Зранку ярмарок, зараз пару годин працюю, ввечері вино, фільм, секс, завтра - на пляж
Княгиня пітьми
• 30 сентября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Бажаю вам крутого сексу)
Тра Ля Ля• 30 сентября 2023
Я штори зняла попрала ,повісила назад. Ще прання розвісила. Зварила суп. Протерла вікна. Нічого цікавого. Зараз донька проснеться, можливо сходимо на вулицю)
Сусідка зверху• 30 сентября 2023
Поприбирала в сараї. Купу всього викинула, а ще знайшла серед мотлоха круту фруктовницю. Відмила, поклала яблучка з саду та любуюсь :)
Natalia505• 30 сентября 2023
Коханого Василя нагодувала зранку, купила їжі, погналася з міста в село, бо вищить як навіжений. Установка дверей з чоловіком, бо я краще розумію як ( це його власна думка). За продуктами поїхала, в квартирі прибрала, з подружкою на каву домовилась сходити. Зараз- вечеря, посуд і пошуки на години дві світильників і ламінату.