Кіна не буде• 30 сентября 2023

Как пополнить валютную карту?

Нужно пополнить долларовую карту мужа. Он с картой в другом городе.
Как мне это сделать через терминал привата?
english book• 30 сентября 2023
Якщо в чоловіка Приват, то найпростіше і дешевше йому гривню, а він на неї купує валюту в Приват 24.На свою валютну картку. В додатку.

автор Кіна не буде • 30 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Приват. Але в мене долари. Треба їх йому надіслати
english book• 30 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
На карті? То надсилайте, з карти на карту.Про комісію не знаю,залежить від вашої карти, і карти чоловіка. Максимум комісія здається 3%.
Якщо готівка, то не знаю чи є така можливість через термінал.
Подзвоніть 3700,і з´ясуйте.
автор Кіна не буде • 30 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Подзвоніть 3700,і з´ясуйте.
Справа в тому що у мене нал, йому треба долари на карту
Сонячний зайчик• 30 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Подзвоніть 3700,і з´ясуйте.
з валютної карти на валютну карту перекази заборонені зараз
Сонячний зайчик• 30 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
здаєте долари в обмінник, кладете гривні на свою карту, перераховуєте на карту чоловіка, а він онлайн купує долари, якщо в нього є в одному банку і гривнева і доларова картка. ліміт 50000 грн на місяць
котопёс• 30 сентября 2023
У меня долларовая виртуальная. Пополню в терминале. Поэтому, муж в это время с вами на связи, в терминале набрали номер тел, муж вам сообщает код, который ему пришёл на тел, и все.. Вы у него в привате. Выбрали долларовую карту, валюту - доллар и пополняйте

english book• 30 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Ні. Показуєте свідоцтво про шлюб, і надсилаєте.
Якщо дитина, то свідоцтво про народження. Я так робила в іншому банку. Треба довести родинний зв´язок, і все працює.
Тільки що поспілкувалася з Приватом. Вони підтвердили, що і в них так можна.
Автор, поповнюєте свою карту валютою через термінал, потім в чат свідоцтво про шлюб, і перераховує те чоловіку гроші.
english book• 30 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Це втрата на курсі.
Сонячний зайчик• 30 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Це втрата на курсі.
ага здати в обмінник по 37,9 , а купити онлайн по 37,45. де втрата?, просто геморно, якщо можно родичам пересилати в дол - це чудово
english book• 30 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
К вас приймають по 37.9?
В нас тільки нові, і суми від 5000$.Ще й інші є умови. Для невеликих сум курс меншій, а для старих банкнот, як у Приваті.
Сонячний зайчик• 30 сентября 2023
Ответ дляenglish book
К вас приймають по 37.9?
останні дні - так курс упав, але до цього навіть наварити можна було