AnnaOst• 30 сентября 2023

Чому українці (не) првертаються. Випуст Ебаут

Хто про що, а вшивий все про баню) Кому цікаво почути вокс популіс з цього питання не лише на советчиці, можна подивитися новий випуск Ебаут

Мої враження якщо коротко найвлучніше описує стара картінка-мем з дякуючим пінгвіном (не додаю, бо вона з матюками) дякую я дівчатам, а особливо пані з міністерства, за те що в цей нелегкий час думають про мене))) від Ебаут відписалася, від Ярослави, яку знаю особисто в інсті теж. Якщо хтось як і я думав повертатися, подивіться випуск і подумайте ще раз
Конкордія• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Розганяють з якоюсь метою. Я просто роздумую над тим повертатися додому чи ні, намагаюся зрозуміти в яке суспільство і яку атмосферу я повернуся. Я підписана на цей канал в ютубі з першого випуску, знаю одну з творців особисто. Побачила, офігєла і поділилася
Давайте разом поміркуємо. Ви тут хочете прогноз отримати, що вас чекає тут завтра якщо повернетесь? Тоді до тарологів з цим певно. Який сенс з вашої теми? Звести лобами одне одного людей? В кожного щось накипіло за стільки місяців війни і безсонних ночей. І м’яко стелите, акуратно президента приплели непомітно так, почали за здоров’я, а закінчили за упокій)
seami• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Ну да, а ми з вами зараз спілкуємося на читанні Канта чи на науковому диспуті, а не на советчиці. харе білим пальто трусити)
Є реальність, поверніться і цього буде достатньо для розуміння, без усіляких ютьюбів і тиктоків, яких для вас, власне, і створили і яких ви просуваєте (нахіба?)
Olga Zelenyak• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Мене цікавить в яке суспільство я повернуся, як воно змінилося за півтора роки. Це просто ще один зріз цього сцспільства
В березні, квітні минулого року в Києві було дуже мало людей. Багато хто поїхав в інші регіон чизакордон. С тих пір дуже багато людей повернулися. Ніхто ні на кого пальцем не тикає, не дорікає. Повірте, перевірено особисто.
Якщо у вас є сумніви, чи варто повертатися це нормально, не потрібно для цього шукати якісь надумані приводи і робити з тих, кто зараз в Києві, хто повернувся чи взагалі нікуди не їздив, монстрів.
Конкордія• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Головне, щоб ви там старались і дуже духовно виросли, вся надія на вас, приїдете будете нас тут виводити з деградаційних станів ))
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляКонкордія
Це не деградаційні стани. Це по іншому називається. І я не бачу в цьому нічого смішного бо хтось таки мав би людей з цих станів виводити. Але не буде. Буде як і до цього після кожної війни, голоду, ще якогось суспільного потрясіння
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Я не роблю ні з кого монстрів. Ви ж не дивилися випуск, правда?) Бо вам ця тема не важлива . Той, кому так як і мені ця тема важлива може і поділиться, додасть собі ще один пазл в мозаїку. Я не думала що взагалі буде якесь обговорення. Тут рекомендують купу всього подивитися/почитати/послухати
Конкордія• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
То як це називається, буду знати, бачите, вам там таки видніше, а то ми тут то те, то се, то життя, то тривога то відбій, ніколи і діагноз собі поставити
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Блін, люди, немає сенсу обговорювати те, що ніхто з вас не дивився (ну там ще 950 коментарів модна почитати). Я поділилася для тих хто в такій же ситуації як я, в процесі прийняття рішення
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляКонкордія
Ви що хочете? Сказати чи почути від мене? Бо я не розумію
Olga Zelenyak• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Місцями подивилася, коменти почитала.
У мене ніякий пазл не додався, бо все це я читаю тут на порадниці з перших днів після того, як люди масово поїхали закордон в звʼязку з війною.
Khmelnichanka• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Це ваша думка. Я вже в 2019 році була впевнена що Зеленський не може стати президентом. Бо мене ж оточують дорослі адекватні люди, які не дивляться шлак типу слуги народу) знаєте який у мене був шок після першого туру виборів? Якби на троєщвні висадилися інопланетяни шок певно був би меньший. тепер я постійно виходу зі своєї інформаційної бульбашки і слухаю що люди кажуть. Різні люди
Так, медійна промивка мізків суттєво впливає на формування суспільної думки ((((. Погоджуюсь.
Конкордія• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
От я теж не розумію сенсу вашої теми, і страху, що люди тут раптом стали не такі. Я б на вашому місці боялась би більше за те, чи усвоїли особисто ви уроки від життя за цей час, на цьому найбільша концентрація в багатьох тут. На людях тут все і тримається, наші люди неймовірні , сильні і потужні, і не лише ті, хто залишився, а хто прийняв часто складне рішення виїхати. Але в чомусь ви таки праві, бо не пройшло й два роки, а між нами вже стіна непорозуміння)
KaVika29• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Нічого не змінилось . На це потрібно десятиліття . Випуск дивитись не буду , не цікава думка якихось тіток недоблогерів . Кожному жити тільки в своїй сімʼї і відповідати за свої вчинки в самим будувати своє життя , а суспільство це вже другорядне . В кожній країні є злі , добрі, тупі та розумні .
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляКонкордія
Скажіть краще ви конкордія від конкордія антарова?
Filomena• 30 сентября 2023
Слухаю.
Не зрозуміла, що автора так засмутило.
Дівчата розповідають про свій вибір повернутися і робити щось для України. Не засуджують тих, хто виїхав.
Просто нагадаю для автора: вас виїхало 8 млн.
Багато, але нас лишилося більше.
І ця більшість обрала в складних умовах підтримувати свою Батьківщину. Хоча б тим, щоб купувати товари тут.
Ваш вибір лише ваш.
Ми тут до чого?
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Слухаю.
Не зрозуміла, що автора так засмутило.
Багато, але нас лишилося більше.
Ваш вибір лише ваш.
Ми тут до чого?
До гості з міністерства дослухали вже?
Mikulishna• 30 сентября 2023
из наших знакомых те, кто выехали, были изначально настроены когда-нибудь вернуться или же наоборот, остаться заграницей, независимо от просмотра каких-то видео. я вообще не понимаю как можно ориентироваться на мнение панянок из интернета. общество, в которое украинцы будут возвращаться, еще не раз изменится, надеюсь, что в лучшую сторону
Filomena• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
До гості з міністерства дослухали вже?
Так.
Все одно не розумію.
Побалакали та й усе.
А ще про якісь програми розказали.
Ну таке.
Перегляди ви їм підняли.
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Слухаю.
Не зрозуміла, що автора так засмутило.
Багато, але нас лишилося більше.
Ваш вибір лише ваш.
Ми тут до чого?
Вибачте що зразу не відповіла нормально, не мала можливості. Якщо коротко про те що мене обурило. Випуск називається ’чому українці (не) повертаються’. При цьому ми чуємо лише позицію тих, хто повернувся або і не виїзджав. І на і і мотрічка в Києві працюють в креативних індустріях. Ну мотрічка піарниця одного політика, не знаю на скільки це креативні ндустрії ) очевидно що їм не легко було за кордоном працювати б по професії. Вони просто прийняли рішення не намагатися почати з нуля або не змогли цього зробити. Це нормальне рішення. Але є мільйони людей які змогли або в процесі або хочуть. Це і українська художниця яку найняв Дісней, і моя подруга яка в Каліфорнії влаштувалася в айті і заробляє стільки що може утримувати себе і трьох своїх дітей, і моя далека родичка, яка в Україні жила в селі а тепер працює в теплицях в Німеччині і не хоче повертатися ні в якому разі. Тобто відсутність іншої точки зору. При цьому і в Ярослави і в наші очевидний негатив до тих хто виїхав. Притомна позиція там лише у Мотрічки. Ну і тьотя з міністерства і оце от все ’ви ж домовляєтеся з урядами інших держав щоб вони віддали назад українців, да?’. Бляха, ми що речі? Ну це так, самі загальні речі, там ще купа зашкварних нюансів
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Так.
Все одно не розумію.
Побалакали та й усе.
А ще про якісь програми розказали.
Ну таке.
Перегляди ви їм підняли.
Та ви мабуть єдина хто подивився)
Конкордія• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
О ні, я не така видатна особистість, як Кора) Але її книгу рекомендую)
Uebersetzerin• 30 сентября 2023
Не поняла, что именно вас триггернуло в этом видео, что вы передумали теперь возвращаться)

Можно поподробнее?
Uebersetzerin• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
От чего именно вы офигели?
Uebersetzerin• 30 сентября 2023
Посмотрела, урывками

Ну тети поговорили о своем ЛИЧНОМ опыте. И что?

У вас совсем другой опыт и на основании своего личного опыта вы будете решать, возвращаться или нет.

Или вы настолько не уверены в себе, что обращаете внимание на то, кто и что о вас подумает?

Я лично за полтора года прошла несколько стадий от остаюсь до возвращаюсь))) На данный момент я уверена, что в Украине в любом случае лучше жить мне лично, чем за границей. Поэтому после войны хочу вернуться несмотря на мнение других людей
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляКонкордія
Та я читала)
Конкордія• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Та я читала)
Якщо читали, то мені геть не зрозуміло, чому ж такі питання по життю
і далі виникають )
автор AnnaOst • 30 сентября 2023
Ответ дляКонкордія
і далі виникають )
Які такі питання?) Це форум, тут радять щось подивитися/почитати/послухати. Це була порада для тих хто так само як і я цікавиться цією темою/проблемою, намагається зрозуміти що чекає по поверненню
nikiya• 01 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
До гості з міністерства дослухали вже?
Якщо промотати гостю із міністерства, то нічого дискримінаційного не почула.
Хоча я теж за кордоном, але мене не зачепило зовсім.
Бережна у дусі загальної пропаганди телемарафону - посміхаємося їй і машемо.