Инфраструктура везде отдаленность , берёте машину / велосипед / электросамокат и вперед )))Велодорожки в Испании есть в отличие от Украинского ужаса которое только носит такое название (
Мені околиці Барселони подобаються. Сама Барселона влітку спекотна. Але робочих можливостей більше ніж в інших регіонах. Мінус що буде багато каталанської і з цим якось треба жити.
а в чем проблема с каталанским? я просто не учила испанский еще, говорю на французском и английском, выбираю куда переехать на юг
Ну мова Іспанії іспанська, але всі документи у вас будуть на каталанській, місцеві теж говорять на каталанській. В принципі я нормально жила і без неї, але іноді незручно, коли треба якийсь важливий документ підписати, а про що в ньому йдеться незрозуміло.