Кили и Манджаро• 30 сентября 2023
Чи згодні ви з тим, що немає нічого більш постійного ніж тимчасове?
Яка ваша думка стосовно цього?
Пишу з калідору• 30 сентября 2023
Однозначно не скажу, буває по різному
Бувають обставини сильніше людини і буває людина сильніша обставин
Життє Бентежне• 30 сентября 2023
Згідна! На 500%.
В мого чоловіка таке. Але я присікла це на другому році життя. Все робити відразу постійним люббю ціною.
Дадосвидания• 30 сентября 2023
Да, думала 1-2 місяці пересиджу в квартирі у знайомих, вже 1,5 року...
ТАЗератти• 30 сентября 2023
Так, дійсні часто спрацьовує. Це тільки здається, що щось там тимчасово полагодив, бо скоро радикально міняти. А ні, це на роки
СпайдерВумен• 30 сентября 2023
Не знаю. Не люблю відчуття, що щось тимчасове, тому одразу поводжусь так, якби це було назавжди.
Без образів• 30 сентября 2023
Да. Я себе так обувь обычно покупаю)
Перебегать месяц до зарплаты - в итоге ношу года два.
Ну и в глобальном тоже так часто.
Пиу!Пиу!• 30 сентября 2023
Так так так! Згоднп! На 1001%!
Кухню робили тимчасову, вже 6 років так живемо.
Декрет думала посиджу пару років, а ні ... тепер от війна , садочки закриті. Ну може трохи не те, але теж не вийшло тимчасового
Та багато такого
Треба все робити нормально і одразу!
Та багато такого
Треба все робити нормально і одразу!
Лорка-хлорка• 30 сентября 2023
Так, ми заїхали в квартиру майже без меблів, але старі не тащили, бо це було б на довго. Довелось все купувати і доводити до ладу, бо виходу не було
Свій варік• 30 сентября 2023
Все життя таке.
Тому, маємо насолоджуватися кожною хвилиною....І не зациклюватися на минулому/ майбутньому
СамавиховуюКота• 30 сентября 2023
Ні. Все життя швидкоплинне, лише в нашому масштабі щось є постійним чи тимчасовим. Та і плани складати на роки вперед, як на мене, справа невдячна. Ніколи не буде точно як ми думаємо. Може бути краще, гірше, так само, але точно інакше
Викачую яйцями• 30 сентября 2023
Не правда. Чотири роботи змінила - всі тимчасові - декрети. Тимчасове житло побудували, прожили дев´ять років, зараз в новому будинку, який будували сім років. Все в нас в голові - як себе налаштуємо, так і будемо жити
МамОмужа• 30 сентября 2023
Люблю эту фразу, часто так и получается. То, что планировал временно, затягивается.
Жена_КотораяСтена• 30 сентября 2023
На жаль.... Як же я сподівалась, що ми закордоном лише до осені 2022, а там додому. Але потрібно залишатись заради сина.
Ламборджини• 30 сентября 2023
Ответ дляхутряна володарка
да, сделал раз куни знакомой, потом другой ...
А потом женился?
Домашня Зюзя• 30 сентября 2023
Да, так и есть. Может мы так себя успокаиваем, откладывая важные решения. Я тоже так - временно, пока война, ну будет видно, посмотрим, пока тут а дальше будет ясно.