Завтра не пью• 01 октября 2023
Дівчата, вам подобається Бакара руж? Чи відстій?
Не оригінал, звісно, але стійкість знатна
Колгоспниця• 01 октября 2023
Я в начале истерии пошла тестить . С другу попросила нанести оба варианта . Капец , пришлось куртку в химчистку сдавать . Йод, бинты , фу
Завтра не пью
• 01 октября 2023
Я дивлюсь його в Щодня. Дивний запах, але чимось цікавий і стійкий капєц.
Мой завтрак• 01 октября 2023
Так
Але тільки оригінал
Всі аналоги типу Afnan, Zara, Frank Oliver- не дають мені розкриття і шлейфу, монотонні.
Підробок не тестила
Але тільки оригінал
Підробок не тестила
Котя_люлю• 01 октября 2023
Ответ дляМой завтрак
Так
Але тільки оригінал
Підробок не тестила
Але тільки оригінал
Підробок не тестила
А Оливер який саме їх аналог не підкажете?
Твердая валюта• 01 октября 2023
Життя коротке, користуйтесь оригіналами
Аромат оригінала дуже красивий, особливо шлейф
Мой завтрак• 01 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Pure addiction
Вони найближчі до оригіналу на мій ніс
Лівий Локіть• 01 октября 2023
Я як динозавр,не нюхала їх,але все більше останнім часом чую запах солодкого йоду ,бинтів майже за всіма,я так розумію це воно,це гидотний запах,не моє,але це всі поголовно цим ’пахнуть’,кожному своє,може мої Ланвін смердять комусь,а мені ок.