Накладні мюслі• 01 октября 2023

Коли вітають чоловіків?

Сьогодні чи 14 жовтня?
Дивлюся в новинах вітають з днем захисників. Це суто для військових, які наразі нас захищають чи це загальне для всіх мужчин?
Заздалегідь дякую.
Мушля з Криму• 01 октября 2023
Ответ дляФуліганка
8 березня день боротьби за права жінок, а не день дарування тюльпанчиків. Свято з викривленим сенсом
Надо перестать отмечать.

Гл. Амурная• 01 октября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
А не 19 листопада?
Так когда все-таки?
волосатое стекло• 01 октября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Думаю в час війни вітати тих хто ховається від мобілізації трішки дивно і навіть безглуздо. Ще привітайте тих хто з підробними документами виїхав за кордон
Так защитник/мужчина в широком понимании, мужской праздник. Защитник и опора семьи. 8 марта все женщины и девочки празднуют
ДА да да• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Покрова 14 октября
Тепер два рази
Дама_из_рекламы• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
У меня муж не военный, поздравляла до 2022 года - 23 февраля (как и большая половина моего окружения в Киеве). Сейчас времена изменились, у мужчин толком и праздника своего нет (чтоб просто мужской праздник был без оглядки на военный/не военный). Сегодня я так понимаю праздник воинов без оглядки на пол, поздравляют и женщин
Свято називається, День Захисників і Захисниць України 🤦‍♀️
Телепузик• 01 октября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Погоджуюся, і 8 березня в топку
Але ж наш народ непопєдім)))
Вже замість нього придумали
День української жінки 25 лютого
Дата правда - таке собі
Нічого вдягти• 01 октября 2023
Я свого чоловіка привітала сьогодні, а він у відповідь мене, це ж день захисника та захисниці України💙💛
ДА да да• 01 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Туди-сюди і до листопада дійде)
Хоч кожен місяць)
ХуАнита• 01 октября 2023
Ответ дляДА да да
6 грудня тепер буде приходити святий Миколай.
Это типа православные стали католиками? Или я не пойму? Я всегда знаю, Савки, Варки 17 декабря, ещё есть послрвица древняя Варвара ночь увирвала, и потом Николая 19.

Сяду на шию, дорого!• 01 октября 2023
Ответ дляХуАнита
6 декабря вроде поздравляют. А вообще недавно тоже были праздники защитников, сейчас я вообще потерялась в праздниках, отмечаю всё по-старому, я старовер
6 грудня день ЗСУ. Хто не служить, яке діло має до свята? От прикол ухилянтів вітати
Телепузик• 01 октября 2023
Ответ дляГл. Амурная
Ну это понятно)) я и не поздравляю. Просто это разделение неприятно. Если не служит, то не обязательно уклонист или сбежал.
Но как бы и отношения ко Дню захисника или дню.ЗСУ не имеет.
Фуліганка• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
В лавах ЗСУ за офіційними даними більше 55 тисяч жінок. А ви продовжуєте вважати, що це мужкой празднік
ДА да да• 01 октября 2023
Ответ дляГл. Амурная
Дети не понимают этих переносов.
Ваші?
Шукаю стакан• 01 октября 2023
Ответ дляФуліганка
Не треба казати за всіх
Так я не за всіх. Знайома казала що вітали
Телепузик• 01 октября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Чоловіків вітають до Дня козацтва, а не захисників та захисниць.
То його не переносили
14 жовтня залишився
Гл. Амурная• 01 октября 2023
Ответ дляДА да да
Ваші?
Да вот стало интересно сколько откликнется ’умных’ 😂 посчитала и Вас!
Додаю напруги• 01 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Та хто ж назву читає ?
Фуліганка• 01 октября 2023
Ответ дляТелепузик
То його не переносили
14 жовтня залишився
День козацтва пов´язаний з Покровою
Помеха справа• 01 октября 2023
Ответ дляФуліганка
День козацтва пов´язаний з Покровою. Яке відношення чоловіки мають до козаків?
Може горілку з шаблі вміє пити?

ДА да да• 01 октября 2023
Ответ дляХуАнита
100 років назад так і було.
Телепузик• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Есть 19 ноября
Фуліганка• 01 октября 2023
Ответ дляПомеха справа
Може горілку з шаблі вміє пити?
У вашому мисленні традиції руських офіцерів десь дуже глибоко сидять
Тектологиня 80lv• 01 октября 2023
Ответ дляГл. Амурная
А дєвочок тоже не поздравляем?))
З чим?
Помеха справа• 01 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
День батька є, всесвітній день чоловіків теж є
Фуліганка• 01 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Ні, це перейшли на інший календар. Цим календарем користуються адекватні церкви ( у томі числі православні)
ДА да да• 01 октября 2023
Ответ дляГл. Амурная
Ми атеїсти
Фуліганка• 01 октября 2023
1 листопада Всесвітній день дівчат
Хвець-тець• 01 октября 2023
Сьогодні вперше я не вітала своїх чоловіків.
Сьогодні я вітаю тих, хто бере участь у цій війні як військовий.
Вранці з сином віднесли квіти до памʼятнику тих, хто загинув.
Люди стояли в жалобі.
Телепузик• 01 октября 2023
Ответ дляГл. Амурная
Дети не понимают этих переносов.
Понимают
А если в том возрасте, когда не понимают, то им все равно когда им подарки дарят - 6 или 19
Пригаю-цибаю• 01 октября 2023
Мой муж не военный, но служил в укр армии.
Поздравляем 6 декабря.