Звоночек• 01 октября 2023
Порадьте маски для обличчя з миттєвим ефектом
Дівчата, ви все знаєте. Порадьте маски для обличчя, які швидко відновлюють після поїзда, поганого сну і т.д. Щоб зволожували, знімали набряки, бажано одноразові, щоб узяти в дорогу. Дякую
Пез Году Неделя• 01 октября 2023
Маска Фредді Крюгера дає миттєвий ефект
По темі, вибачте, не підкажу
Гарні диньки• 01 октября 2023
Ниацинамид и кофеин в составе, вибрация, нагревание, охлаждение - эффект супер, сияющая кожа и легкий лифтинг
ГороховаЯ• 01 октября 2023
Мені желейні подобаються, гелевої текстури, щоб шкіра напилася) з імбирем, лимоном
Подмигашка• 01 октября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Під гелем шкіра не «напивається», а просто ефект оклюзії)
ГороховаЯ• 01 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Одноразово для ефекту можна. Гель не такий, що плівкою здирати, а як слиз з алоє