По мотивам темы «Как выехать с котом 🐈⬛ ?». Советчицы, которые предлагают отдать кота волонтерам, вы в своем уме? Волонтеры - это люди, которые помогают за Свой счет! Они спасают уличных животных! На каком основании волонтер должен содержать вашего личного кота? Вы имеете право выехать, а волонтер - нет? У вас нет 3 тыс на документы (серьезно? 🙃), но они должны быть у волонтера? Зачем же вы забираете с собой детей, бабушек и дедушек? Сдайте их кому-нибудь, так же проще! Простите, если резко, но меня уже это достало. 😡 То и дело, «люди» пытаются отдать в мой приют своих личных животных, по бОльшей части, старых и не совсем здоровых. Или говорят: «Дай мне контакт Волонтеров!»
Ответ дляolgabaluta
Нет, не в квартире)). Но никакие документы на то, чтобы держать животных на частной территории, не нужны 🤗. Волонтерское удостоверение я не оформляла, поскольку, бесплатной стерилизацией для волонтеров не пользуюсь, а больше никаких льгот оно не дает.
А приют у вас не оформлен по документам?
Ответ дляTalea
Нет, я никаких денег не собираю никогда, мы с мужем содержим животных за свой счет.
Ответ дляmiya ya
Бабинецький притулок для тварин вам знаком?Вы же писали.что вы директриса.А на самом деле гуглится другое.
Скрин моего сообщения, где я это писала. Я жду. К Бабинецкому приюту не имею никакого отношения, кроме того, что регулярно помогаю им деньгами и кормом. Основательница приюта - Марина Хмара
Ответ дляTalea
Получается что это не приют, а просто ваши домашние животные? А сколько у вас сейчас животных?
Нет, это - приют , я с ними не проживаю, и их (в общей сложности ) больше 100.
Ответ дляolgabaluta
Вы писали,ваш приют и у вас ни одного документа.И я в фб нашла ваш пост трехлетней давности,вы возмущались,если не заберут собачку хазяева или кто то вам не оплатит 1100гр -вы эту собачку выбросите на улицу.Вы занимаетесь незаконной деятельностью
Ответ дляmiya ya
Бабинецкий приют благодарит меня за постоянную помощь.
Ответ дляmiya ya
Давай скрин этого поста, где я пишу, что выброшу собачку, если никто не заплатит!
Ответ дляmiya ya
Там еще аферы идут с гуманитаркой,Берет и продает
Давай доказательства, что я беру гуманитарку 😂
Ответ дляTalea
Ого! А почему официально не оформите приют?
Не вижу смысла в этом для себя. Адрес приюта не даю (по понятным причинам). Ухаживают люди, естественно.
Ответ дляhrushyk
Боже,манька так взʼїлась ніби за руку Іру зловила чи особисті кошти на собак давала
Я думаю, причина, по которой она взъелась, и так понятна)
Відповідно до наказу Державного комітету ветеринарної медицини України від 15 жовтня 2010 року № 439 ’Про затвердження Положення про притулок для тварин’ притулки для тварин (далі - Притулок) можуть створюватися органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, громадськими і благодійними організаціями та фізичними особами.
Для відкриття притулку необхідно:
бути зареєстрованою юридичною особою, або фізичною особою-підприємцем;
мати земельну ділянку для притулку;
розмістити територію притулку не ближче 300 метрів від житлових будівель та будівель іншого призначення;
огородити територію притулку;
виділити на території притулку приміщення для: адміністративного корпусу, приймального відділення, карантинного відділення, ізолятора, відділення для утримання тварин та майданчик для вигулу;
розташувати на території притулку відділення для ветеринарної медицини, або домовитися із найближчим таким закладом про надання відповідної допомоги;
виділити для місця на утримання тварин необхідний простір з природнім освітленням та можливістю тварин контактувати із природним для них середовищем;
подбати про те, щоб приймальне відділення, ізолятор та карантинне відділення були належно відокремлені від інших приміщень та обладнані дезінфекційними бар’єрами;
обладнати приміщення природною припливно-відпливною вентиляцією та не дозволяти протягування туди вологи;
забезпечити можливість своєчасного надання ветиренарної допомоги, а для цього слід укомплектувати штат працівників лікарями ветеринарної медицини, або виділити приміщення в оренду позаштатним лікарям-ветиринарам;
створити умови для проведення періодичних щеплень та дегельмінтизації;
виділити місце для утилізації, кремації та поховання тварин, або укласти відповідні договори із іншими спеціалізованими організаціями;
розробити Положення про притулок та прийняти його відповідною юридичною особою чи фізичною особою-підприємцем. Та затвердити це Положення у відповідних органах місцевого самоврядування, на території якого розташований притулок. В цьому Положенні слід описати усі процеси діяльності притулку (кваліфікацію осіб, порядок приймання, утримання собак і т.д.)
Реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця
Для відкриття притулку необхідно:
мати земельну ділянку для притулку;
огородити територію притулку;
Ответ дляmiya ya
У автора немає жодного документу як і посвідчення волонтера.Як і притулку.Там незаконна переутримка котів і собак ,бере додому і з хазяїв гроші цідить,плюс афери з гуманітаркою
Давай доказательства! Вот, например, пост про щеночков (я их пристроила). Обратите, пожалуйста, внимание на фразу «Сбором средств я не занимаюсь. В фин помощи не нуждаюсь».
Ответ дляolgabaluta
Я лично и мои знакомые такого не писали. Тем не менее, мы все по уши в животных. И вот интересно, в чем проблема забрать с собой одно (!) животное?
А Вас в отелях с животными размещают? Расскажите пожалуйста подробнее правила
у Вас же котики? Как они переносят переезд?