Дівчата хто вже робив ,поясніть що робити щоб отримати знижку на ЖКХ та як це відбувається. Чоловік отримав УБД але прописаний іншій квартирі з батьками. Чи можливо оформити по місцю проживання фактичному і яка процедура. Дякую.
L-i-s-a-92af• 01 октября 2023
Ответ дляEska_1980
У нас сусіди взагалі орендують, і мають всі знижки УБД
То може вони впо
VivaForever• 01 октября 2023
оформлювала в пенсійному, але у нас легко - всі прописані там де проживають. потрібен паспорт код-його, ваш, дітей, УБД, всі квитанції на комунальні. можливо від вас потребують ще додаткові документи для підтвердження, що він проживає за цією адресою
L-i-s-a-92af• 01 октября 2023
Ответ дляEska_1980
Ні, мають всі знижки ще з часів АТО як учасник УБД.
В мене в кумів така ситуація.
Спочатку вона 15 років говорила,що ніколи не пропише чоловіка в своїй квартирі,де вони всі живуть.А потім, після отримання убд, перепрописувала його з батьківської хати в селі у своє житло.Бо тільки так можна було отримати пільги на послуги.
Ми оформлювали в 15 році. Чоловік був прописаний за іншою адресою, а проживали в мене. Нам казали, що отримання пільг за місцем прописки, алє могло все змінитися, питайте по місту. Прописався в мене. Було два види отримання пільг за комуналкою. Перший – оплачувати вже залишок суми за вирахуванням знижок, та другий – самі платимо 100%, потім на картку приходить сума нарахованої знижки. Спробували обидва варіанти, зупинилися на другому. В нас в місті єдиний центр по соціалке, там був відділ по питаннях отримання пільг по УБД. Вони на місці зробили копії документів УБД, паспорт, ІПН, написав заяву. Коли вирішили сплачувати 100%, та отримувати пільгові кошти на картку, то привезли витяг з банку на який рахунок направляти кошти. Все.
Ответ дляКукубаба
Зараз вже не має права вибору, з 01.01.2023 пільги на оплату комунальних послуг надаються виключно у грошовій готівковій формі, тобто ви повністю оплачуєте за ком. послуги, а ПФУ вам на карту перераховує суму знижки.
Ответ дляL-i-s-a-92af
В мене в кумів така ситуація.
Акт від депутата і не треба прописувати )))