Ангелок з ріжками• 02 октября 2023

Ви вірите в провидіння?

Всім привіт! Прошу без жартів та іронії, напишіть, хто розбирається.
Провидіння це чи збіг обставин? Скажу, що я людина не релігійна, але поважаю всі релігії, живу по совісті. Стала помічати, якщо подумаю про когось, кого давно не бачила, а потім в той же день чи наступний зустрічаю на вулиці або чую якусь звістку. А ось на днях думала про свого літнього вже родича, а наступного дня він помер 😭 раптово, ходив до останнього, не хворів, але по тому, що розповідають на що він жалівся, типічні симптоми, які родичі списували на вік, я запідозрила невиявлений цукровий діабет і як наслідок кома і летальний кінець. І ось наступного дня після поховання, заходжу в аптеку купити вітаміни, переді мною жінка відходить від каси, аптекарка її гукає типу забули забрати ліки, я дивлюсь на ліки, там написано Gluco… далі не пам‘ятаю, не звернула уваги на цей випадок, а вдома мене накрило - а якщо це був знак мені?..
Не претендую ні на яку віщунку, навпаки це мене лякає. Що це? Накручую себе? Що про це каже релігія?
Дякую, хто дочитав!
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 октября 2023
Вы именно себя накручиваете.
Если сильно захотеть, то связь можно найти во всём. Это может перерасти в навязчивую идею и отравлять Вам жизнь, так что лучше отпустите это

палка-копалка• 02 октября 2023
Прочитала ’вы верите в приведения’ и думаю, а привидения при чем?
А чем накрывало вас, если это просто глюконат кальция был, например? И где связь?
автор Ангелок з ріжками • 02 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
То був не глюконат кальцію, зовсім друга упаковка, то був препарат для діабетиків.
палка-копалка• 02 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну и? У вас диабет начался или что случилось?
Ответ дляпалка-копалка
Ви не уважно читали мій пост.
палка-копалка• 02 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ви не уважно читали мій пост.
Уважно. Вы зациклились на ерунде.
Ленивица-красавица• 02 октября 2023
Ну, по-перше, релігія тут взагалі ні до чого. Релігію придумали люди. По-друге в мене теж таке буває, списую на співпадіння. Особливо це стосується ’Ой треба цей фільм подивитись’, включаю ТВ,а він іде...
Наприклад, згадала про фільм Брудні танці. За все своє життя бачила його лише один раз в юності, більше з того часу по ТВ він мені взагалі не попадався. Згадала, думаю на вечір подивлюсь через інтернет, а тут він йде по ТВ. Ну це просто обставини)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 октября 2023
Автор, так вірю у провидіння, і вірю що це все дає Господь! Без його волі нічого не буде. Мабуть у вас є зв´язок з небом. Бог завжди приходить до людей, по різному стукає до їх сердець. Ви сходіть на службу в церкву, прислухайтесь до своїх відчуттів. Не ігноруйте ці знаки. Гарного вам дня!
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дякую за пораду!
Ще шість років тому перед смертю мого дідуся в кухонне вікно постукав голуб і досі його вигляд пам‘ятаю. Ніколи туди птахи не сідали.

Доль Чекомбана• 02 октября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Все вірно, тільки церква тут ні до чого. Релігія - інструмент впливу на людей.
Бог і віра з ними майже не пов´язані.

Автор, те, що ви думаєте і відчуваєет - це підказки вашої Душі. Так як вона знає про всі обставини вашого життя, з чим ви зіштовхнетесь, через що будете проходити. І дає вам знати
Ответ дляДоль Чекомбана
Бог і віра з ними майже не пов´язані.

Дякую, що написали. Раніше була великим скептиком, зараз мені 41 рік і поступово прийшло розуміння, що є багато чого, що ми просто не можемо побачити, доторкнутися і це не означає, що його немає.
Фоточки нема• 02 октября 2023
У нашому житті багато збігів, а наш мозок так запрограмований, щоб усе це помічати, щоб шукати причинно-наслідкові зв´язки, це спосіб знизити тривогу, тому що життя непередбачуване і не прогнозоване, а людина ніяк не може прийняти те, що усе - лише хаос і теорія ймовірності.