Бізешка• 02 октября 2023

Гортала я інсту і натрапила на русняву швею

Як Вам такі труси для коханого чоловіка? я вибрала найпристойніші фото. Вас би збуджував чоловік в мереживних боксерах? Обрізала назву магазину, щоб не порахували рекламою😬
klaraneill• 02 октября 2023
это скорее для мужчин трусы, т.е. для тех, кто любит одеваться в кружева
Natalia Счастливые покупки.• 02 октября 2023
Фу блин(
Mammoth• 02 октября 2023
Скрэпно
Nat-li• 02 октября 2023
Для єсвєошников в самый раз
margaritavoronina1• 02 октября 2023
Я якраз вчора теж дивилася.мій би мене з дому вигнав з тими трусами,але знаю хлопців яким такі подобаються
Жаба Давид• 02 октября 2023
А мне нравится…. Каждому свое, вкусовщина
Marie-Antoinette2• 02 октября 2023
А я видела шелковые мужские, по-моему даже в интимисими, каждому свое
tettiana• 02 октября 2023
як зі своїх перешила......
Ms_Sambukina• 02 октября 2023
Не ожидала такое)))открыла тему, подняла глаза на комп, опустила на телефон - а тут СИЕ
Люсильда.ua• 02 октября 2023
Это - белье для гомиков. Зачем оно вашему мужу?
LenakaBro• 02 октября 2023
Мені теж здається, що направлено це на особовий контингент.
Janeke_in_UA• 02 октября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Или для кадыровцев, если рашка шьет
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 октября 2023
некрасиво, неудобно и по-бабски.
автор Бізешка • 02 октября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
А така білизна є мого чоловіка? Ви взагалі читали стартпост?
Sleepyhead• 02 октября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
а что, муж не может быть гомиком?
автор Бізешка • 02 октября 2023
Ответ дляLenakaBro
Ні, там автор чітко вказує, що це для впевнених чоловіків, в яких жінка адекватна і розуміє, що таке гарно. навіть показує жінкам, як робити ритуали на цих трусах, щоб на ліво не ходив + є парна білизна для неї і для нього
klaraneill• 02 октября 2023
Ответ дляБізешка
ага) как гею красиво скрыть что он гей)) вовлечь туда жену)
inresta• 02 октября 2023
бл# шо це за пиздц
фафелька• 02 октября 2023
Люди которые пишут, что это для свошников/кадыровцев, чем вы лучше их? Да, нам тут не надо русских блогов - ни швейных, ни других, но одежда - добровольное дело вкуса, кто что хочет, то и надевает. Целую травлю развели несчастным трусам
А гомофобии сколько. Люди, вы в каком веке застряли?
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляфафелька
А скільки мужиків «преться» одягаючи жіночі колготки
При цьому абсолютно гетеро
фафелька• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
При цьому абсолютно гетеро
Не вижу ничего плохого, взрослые люди, надевают что хотят. Это никому не вредит
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляфафелька
Звичайно
Якщо його це реально збуджує,то чому ні