Сама вумна тутички• 02 октября 2023

Дівчата, яку вишиванку обрати?

Результат:
вже голосів: 139
75 (53.96%) 2 біла з чорним
44 (31.65%) 1 біла
20 (14.39%) 3 біла з червоним
автор Сама вумна тутички • 02 октября 2023
Ответ дляhrystia
Гляньте ще в Чернікової. В неї є класичні, і більш сучасні.
Дякую! Дивлюся!
Сосиска_Втесте• 02 октября 2023
мне кажется все 3 - не совсем вышиванки, они больше стилизованные блузы. смотря куда хотите их носить, если просто на работу или погулять, то можно брать, а если куда-то на официальное мероприятие, где важно пойти в вышиванке, я бы поискала еще, в более традиционном крое
Ответ дляШкала Радощів
Шукать ще
Перша все таки не вишиванка
Друга , несмак
Третя було б ок, якщо вам 45 плюс
35 плюс)
Поліцейський патруль• 02 октября 2023
проголосувала за третю, більше всього схожа на вишиванку:червоне то любов
але вона така монументальна, трохи може легшу знайдете?
Гербарія сушу• 02 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Шукать ще
Перша все таки не вишиванка
Друга , несмак
Третя було б ок, якщо вам 45 плюс
за якими критеріями перша все таки не вишиванка?
Ответ дляШкала Радощів
Згодна, всі варіанти наче з позаминулого століття
Автор, але головне щоб вам подобалося
Дівчата, а де ще подивитися? Може я не там шукаю
Бо тут ціна до 5 тисяч, а в інстаграмі дивлюся зовсім захмарні ціни
І по 10 тисяч і ще більше
Шкала Радощів• 02 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
35 плюс)
У зухвалої гляньте , там є дійсно гарні і неповторні в бюджеті до 5 тис грн
Ви ще молода, а в таких вишиванках будете як тьотя, воно вам треба?
Ответ дляСосиска_Втесте
Дякую. Хочу щось більш національне все ж таки
Може хтось із дівчат порадить де ще подивитися
hrystia• 02 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Дякую! Дивлюся!
Не знаю чи на сайті є акційні речі, в магазині завжди є речі на розпродажі.
Йцфыяч• 02 октября 2023
Перша сама гарна але дуже вже світиться. Модель в майці
Сосиска_Втесте• 02 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
мне очень Синий лен нравится, но там правда больше платья...
Gvenna• 02 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
І по 10 тисяч і ще більше
У мене з діброви червона вишиванка, зараз 2500 коштує.
Класна.
Шиють на Львівщині десь.
Dibrova.com.ua
До 5 тис там немало їх.
АдеКВАтная• 02 октября 2023
Жодну. Нецікаві якісь вони,тканина як синтетична ,дешево виглядає
Гербарія сушу• 02 октября 2023
Авто я собі шукала, дешевше 9000 нічого підібрати не змогла.
Ответ дляШкала Радощів
Дуже дякую, пішла дивитися!
Ответ дляГербарія сушу
То для мене занадто дорого((
Ответ дляПоліцейський патруль
Ось ви дуже влучно сказали, легшу більш хочу, більш ніжну вишивку
Бентливуман• 02 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Так, теж помітила що прозора
Она не просто прозрачная, она как марлевка, думаю, качество там не очень, а как они все по цене?
Бентливуман• 02 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
І по 10 тисяч і ще більше
Они точно столько не стоят
Ответ дляБентливуман
Ця біла 4200
Ті приблизно так само до 4 тисяч
Кусман Сиру• 02 октября 2023
Зараз багато блузок продається як вишиванка. Я прочла, що на автентичній українській вишиванці перед не розшивали. Але на останньому фото горловина оформлена не як на вишиванці.
Заголом якщо не брати цю інформацію, то мені подобається Своє. Наприклад, https://thesvoe.com.ua/shop/7900-dizajnerska-vishi...
Хочу на Балі• 02 октября 2023
Біла та з чорним дуже сподобалися.
Кофе в лобби• 03 октября 2023
Ответ дляЛо Шарик
белая - это не вышиванка все таки, а просто блузка в этно-стиле, ее можно взять, если у вас уже есть более классическая вышиванка. ну или если вам в принципе сама вышивка не так уж принципиальна.
но при этом мне 2 и 3 не нравятся вообще. пошла посмотрела сайт, там есть еще прикольные варианты, но может у нас просто разный вкус:)
а які, на Вашу думку, гарні варіанти?