Сумчатая кошка• 02 октября 2023
Промокод Діла
Добрий день! Можливо в когось є актуальний промокод в ділу? Дякую
Хлопаю ресницами• 02 октября 2023
Здається були в чеках з аптеки низьких цін, але я викинула і не пам‘ятаю. Може хтось відгукнеться.
Я инженер, меряю от 1• 02 октября 2023
Я би і безкоштовно не пішла туди - бо аналізи роблять абияк...
Сумчатая кошка
• 02 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Дякую, на жаль, вже закінчилася дія знижки(
Сумчатая кошка
• 02 октября 2023
Ответ дляickpa
Ваш промокод на знижку 20% в лабораторіях ДІЛА
*ANC20*
Сумчатая кошка
• 02 октября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Підкажіть яка лабораторія буде краще? Раніше в синево робила, зараз ось порекомендували ділу
Я инженер, меряю от 1• 02 октября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Я робила в ділі раніше, то мені прийшли результати такі, що я волосся на собі рвати хотіла, але виявилось, що були помилкові. Тому їх не рекомендую. А ви обирайте те, що вам до душі звісно. Почитайте відгуки, подивіться. Не знаю, які у вас критерії вибору, проте знову ж таки, якщо головний критерій якість - то точно не в ділу.
Сонечко• 02 октября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Держите от Киевстара тогда, раз от АНЦ уже все.
Сумчатая кошка
• 02 октября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дякую за відгук
Сумчатая кошка
• 02 октября 2023
Ответ дляСонечко
Дякую