Хочу барабульки• 02 октября 2023
Спробувала Осама суші)
Тут так багато їх обговорювали, казали, що смачно і дешево. Чудес не буває друзі - дешева рибка - погана юшка. Вони не є якісь погані, просто тонесенька як папірець риба, дешевий соус, не той рис.
Не жаліюсь, просто ділюсь досвідом.
Тільки не про гроші• 02 октября 2023
В принципі непогано, але їла і мені чогось не вистачало, а потім зрозуміла- норі, смаку норі мені не вистачало, бо їх там десь немає
Хочу барабульки
• 02 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
Преміум сет у них більш менш.
там щедріші шматочки риби?
Бджолина королева• 02 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
там щедріші шматочки риби?
Так, товстенькі такі)
Тільки не про гроші• 02 октября 2023
Дістала червону рибу, засолила, на хлібчик з маслом, та яка там осама
Хочу барабульки
• 02 октября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
норі було достатньо в моєму сеті, просто ж вони різні по якості і смакк
Хочу барабульки
• 02 октября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
так, це тема👍
Тільки не про гроші• 02 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Брали 4 сети на роботу, перепробувала всі, от не то пальто
Тирамісу на терасі• 02 октября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
А звідки дістали?
Хочу барабульки
• 02 октября 2023
Ответ дляНеновая почта
Там еще зачистка полная антисанітария
Бее
ви працювали там на кухні?
Зажуженная Жужжа• 02 октября 2023
Мені їх не вистачає
Незнаю, як хто ними наїдається, нам завжди мало 🤭 беремо багато, більш 1 кг- на 4 і мало. Мало імбиру ще і червоний він. Нам більше томаха подобається
Хочу барабульки
• 02 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
Ось роли преміум, брала такі, риби як на фото було.
це файні, на моїх було втричі тонші кусочки
Тільки не про гроші• 02 октября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мені їх не вистачає
В мене і риба є, і норі цілий пакован, чину не вистачає, так би як накрутила
Я така бойова• 02 октября 2023
я скільки в Євразії брала - ні разу не розчарувалася.. А від Осама не отримала задовлонення.. ну такоє..(( в євразії більше подобаються, хоч і трохи дороже.
А най-най для мене - це ніндзя суші. Величезні і смачні дуже були. Але ціни там огого.
Бойова• 02 октября 2023
Ели суши из Мафии очень давно, было отлично, но с метро Житомирской, а весной ели на Крещатике, это ужас один сыр...
Все зависит отповара.
ЕлькиПальки• 02 октября 2023
Для мене вони в списку найгірших. Перше місце суші мастер, друге місце займає осама. Звичайно ж це мережа, можливо в якиховсь містах вони смачні, но не в моєму.
Хочу барабульки
• 02 октября 2023
Ответ дляБойова
Все зависит отповара.
Я колись єдиний раз в житті вирішила зважити сет з Мафії, бо мені візуально здалось якось дуже мало їх. То недовіс був в 350г від заявленої ваги.
Хочу барабульки
• 02 октября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
это Вы еще суши стори не пробовали...)
ви праві, не пробувала і мабуть не буду😁
Хочу барабульки
• 02 октября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Покопались, вот фотку нашла
теж ліпші ніж мої були
Завтра не пью• 02 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
если Вас даже тонкость рыбы смущает, точно не пробуйте)) вот где дешева риба - погана юшка)))