Губной рояль• 02 октября 2023
Засіб від прищів. Порадьте, будь ласка.
Ціна до 500 грн.
Брала раніше на розлив дермаконтроль Renew. Але зараз мені це дуже дорого.
Дякую всім вам за поради ❤️
Дякую_аж_підскакую• 02 октября 2023
Не допоможе. Приймайте ’ тройчатку ’ полинь , гвоздика , пихта. Погугліть як пити. Мені лише це допомогло.
Ольга 1982.19• 02 октября 2023
Колись дуже страждала прищами))) все перепробувала. Допомогла сірна болтушка за копійки брала в аптеці на Хрещатику. Років 20 назад виписала космітолог. Зараз таку болтушку побачила на сайте майк ап. Пошукайте сірна болтушка або раствор. + метрогіл гель в аптеці.
Губной рояль
• 02 октября 2023
Ответ дляDjacmin
Советую сходить к дерматологу, а не рисковать с непонятными средствами.
Заплатили 1000 грн за консультацію, плюс ще засобів на 2000-3000 грн купити? Ні.
Ответ дляГубной рояль
Не знаю как вы, а я сходила в Киеве в поликлинику кожвендеспансера к дерматологу. Консультация 345 грв, выписали витамины, плюс сказали какую диету соблюдать, точнее какие исключить продукты, плюс специальную протирашку для лица с изготовлением в аптеке выписали. Уже через месяц результат был отличный.
Губной рояль
• 05 октября 2023
Ответ дляКипрея
Супер засіб
Я купила цей засіб. А скільки його тримати на лиці, довго треба?