Там все розмивчато• 03 октября 2023
З яких причин людина взагалі не п´є алкоголь по життю?
Познайомилась з мужчиною з СЗ.
Зовсім не п´є. 45 років.
Мені здається, що щось тут не те.
Мене насторожує, коли людина отак в крайнощі.
Думаю - або кодировка, або шось тіпа гепатиту чи віч?
Кодировка навряд чи, бо він про алкоголіків погано відгукувався неоднократно.
Як думаєте, при яких синдромах люди не п´ють взагалі?
Зовсім не п´є. 45 років.
Мені здається, що щось тут не те.
Відморожена• 03 октября 2023
Мій чоловік 46- ти рочків не п’є взагалі. Колись, дякуючи мені, пиво іноді міг випити « по святах» під настрій , не шмурдякове , а щось крафтове, смачне. Зараз і його не вживає і не курить. 22 роки разом, є свої « таракани» але не пов’язані з алкоголем. Я не п’ю теж, не те що зовсім, можу іноді щось смачне, дуже рідко з гарною компанією. В студентські роки , коли шмурдяки продавали, випила зайвого , такі « вертольоти» були, ледь відійшла. На все життя вистачило, не люблю такий стан категорично тому й не п’ю.
Найщасливіша• 03 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
ооо у моей семьи есть такая история)) моя двоюродная сестра на какой-то семейный праздник привела кавалера. Показала всем теткам, познакомила, потому что отношения были уже очень серьезные. Тетки посмотрели, покивали, а когда кавалер ушел, то вынесли вердикт ’что-то с ним не то’. Мы как-то напряглись, потому что пацан был прям нормальный, дачу строил, на какой-то приличной работе работал, с виду здоровый, приветливый. А теткам не понравилось, что он СОВСЕМ НЕ ПЬЕТ. Значит, закодирован! Алкаш! Зачем нам в семье алкаш, давай другого
В мене батьки так на мого чоловіка дивилися спочатку, він ще й м´ясо майже не їсть.
Відморожена• 03 октября 2023
Сину 17- ть, не палить , не п’є, ходить в спортзал, вчиться і дуже категорично негативно відноситься до тих, хто вживає. Поки ось такі принципи. Категоричність навіть трохи лякає у відношенні тих, хто палить чи вживає алкоголь.
Успокойся_Успокойся• 03 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Чому?
Є легкі напої.
Є свята, романтична атмосфера.
Ну, і ви дівчина.
А тут мужик..... мені дивно, наприклад
Є легкі напої.
Є свята, романтична атмосфера.
Ну, і ви дівчина.
А тут мужик..... мені дивно, наприклад
Це ви якась дивна , якщо чесно
ВерСаСе• 04 октября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Я бы той маме поставила
Моя свекровь недавно возмущалась, как это я подросткам 14-16 лет у дочери на ДР на стол спиртное не поставила. Вот что у людей в головах?
Ну скучно же деткам...
Там все розмивчато
• 04 октября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Це ви якась дивна , якщо чесно
В смислі я дивна?
Багато людей категорично впадають в крайнощі по якимсь суттєвим причинам.
І коли людина хоче дізнатись, чи цей факт часом не плід якогоїсь травми і нехорошого досвіду - це нормально.
Я не можу одягти рожеві окуляри і вірити тільки в ідеальні сценарії.
І це було б інфантильно - зустріла хлопця і віриш кожному його слову. Правда викривається з часом в йогго діях. І треба придивлятися до всього, щоб потім лікті не кусати.
Це ви дивна, якщо вірите в житті кожній людині, телевізору, пліткам і всьому підряд.
Я не впадаю в крайнощі. Я в суспільстві можу трошки випити, але не напитись. Сказати в лице гірку правду, але пом´якшено. Піти на консенсус. Але не в крайнощі. І відчуваю себе комфортно.
Вчіться
Успокойся_Успокойся• 14 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
В смислі я дивна?
Вчіться
Шо ви мелете?
Я не люблю молоко і взагалі його не п´ю. Бо воно мені не подобається на смак. Вот вам нова тема для вашого розслідування і нового посту