Голубая фишка• 03 октября 2023

Вовчиці, а де Вінник?

Ви його будете слухати чи це вже відпрацьований матеріал? Збитий льотчик так би мовити.
Вумна вутка• 03 октября 2023
Какой с Питера?
АфродитаПетровна• 03 октября 2023
Очолює ТРО Мюнхена
Протру пилюку• 03 октября 2023
уже все, сдулся он
Эт вернячОк• 03 октября 2023
За кордоном десь. Нащо він вам, вже є гідніші дуже класні виконавці
mymoly• 03 октября 2023
Форіє він
ЗабежАЛОЧКА• 03 октября 2023
Под юбкой у Таюне поищите
автор Голубая фишка • 03 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
А раніше на його концертах баби з ліфчиків аж вистрибували. А воно он яке сцикло виявилося.
Сито для думок• 03 октября 2023
На вопрос ведущей пойдет ли он на фронт, он сказал у меня свой фронт)))
Hench• 03 октября 2023
Людині і так важко, перукаря знайти не може в Німеччині а тут ще ви його обговорюєте.
Котогосподиня• 03 октября 2023
Сливник?Слился! Никогда это пидро не слушала и не воспринимала, обсос слизняаый🤮🤮🤮
Криниця щастя• 03 октября 2023
Вовчиць-фанаток тут, надіюся, нема) Він втік у Німеччину з сильно заплямованими штанцями у перший же день повномасштабної війни, потім ще пробував жалюгідно відбрехуватися якоюсь загадковою ’важкою хворобою’, яку не можна озвучувати.
Ніша кумира жінок за 50 знову вільна. Може, Козловський піднатужиться і здивує потенційну аудиторію? Чи ще хтось схожий солоденький з´явиться.
Сито для думок• 03 октября 2023

как-то так
Котогосподиня• 03 октября 2023
Ответ дляHench
Да, на его соплюйки аж смотреть противно.....
Водійка хімарса• 03 октября 2023
Там де і мав завжди бути, у дупі.
Папина дочка• 03 октября 2023
Та пішов він
PORKA• 03 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Козловський ніби пішов воювати..
Фиктивная• 03 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Козловський як раз в ЗСУ
18 мнеУЖЕ• 03 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Півоваров наприклад. В суботу йду на концерт.
Криниця щастя• 03 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Козловський як раз в ЗСУ
Ну от. Достойніша кандидатура на всенародний об´єкт жіночих мрій, ніж бридотний Олежик-боягуз.
Анти-анонім• 03 октября 2023
Волки съели
автор Голубая фишка • 03 октября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Півоваров дуже класно виступає.
Анти-анонім• 03 октября 2023
Ответ дляСито для думок
И правильно сказал. И Кличко, честный мужик, на вопрос про фронт, сказал, что не готов умереть за Украину. Никакого вранья, молодцы мужики
Мурзилка• 03 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Какой с Питера?
Да, той що сидить, кріптомошейнік.
Спілий баклажан• 03 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Козловський в армії.
Аін виявився людиною, а не пі****сом

Спеціальність артилерист, здається
Бджолина королева• 03 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Какой с Питера?
Мерзкий этот с Питера. Блядун и пиарится 8й год на теме смерти и самолета
18 мнеУЖЕ• 03 октября 2023
Ответ дляГолубая фишка
Півоваров дуже класно виступає.
Я від концерту з оркестром у захваті
Тарабарщина• 03 октября 2023
Віник своє навідмітав. Всьо
Криниця щастя• 03 октября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Козловський в армії.
Аін виявився людиною, а не пі****сом

Спеціальність артилерист, здається
Я знаю) І буду лише рада, якщо нішу винника і йому подібних боягузиків займуть виконавці з чіткою громадянською позицією. Так має бути.
Ось, наприклад, Сашко Положинський -- порядна, свідома і розумна людина з цікавими текстами пісень, гарним голосом і талантом, доброволець ЗСУ. Шкода, що таких, як Винник, у нас знають більше... Але вірю, що ситуація зміниться на краще.
Спілий баклажан• 03 октября 2023
Козловський
Інша весна
Місячне Сяйво• 03 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
вже з´явився) схожий голос, його з Вінником порівнюють