Xвостокрутелка• 03 октября 2023

Хочу засадить двор фундуком.

Кто выращивает?
Я Головна• 03 октября 2023
Ліщиною?
Пищалка• 03 октября 2023
Я посадила аж за огородом 6 деревин ( кущів). Бо ні в дворі ні в садку я це не посаджу зроду. Не самі красиві дерева , щоб росли в садку))) Вид двору вам точно зіпсує.
автор Xвостокрутелка • 03 октября 2023
Ответ дляЯ Головна
Ліщиною?
Так
автор Xвостокрутелка • 03 октября 2023
Ответ дляПищалка
Вроде симпотные
Я Головна• 04 октября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Так
Хороша невибаглива рослина, ми собі теж посадили -- поки що два саджанці, з часом докуплю ще.
автор Xвостокрутелка • 04 октября 2023
Ответ дляЯ Головна
И фундук дорогой
Я Головна• 04 октября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
И фундук дорогой
Зараз дешевого нічого немає.
Пищалка• 04 октября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Вроде симпотные
А, картинок надивились)))) А в лісі бачили колись, щоб не в ботанічному саду?)) В мене чоловік доглядає всі наші дерева, тобто все підрізано, але все рівно чагарник якийсь, тому і посадила подалі за огородом, в мене там клапоть землі був з гірчіцею, ото там тепер ці дерева. Не дуже естетичний вигляд для двору, чесно.
Пищалка• 04 октября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
И фундук дорогой
Як я насадила лохини 20 кущів, то вона теж була влітку по 450 грн колись))) а цим літом по 95 грн продавали. Скоро і ліщіна у всіх буде, а ви ж як посадите, то десь врожай гарний років через 6, а перші плоди на 3-4 рік пару жменьок. Жимолость теж колись дорога була, зараз в кожному дворі росте. А як для себе, то звісно саджайте, але хоч за будинком, а не на подвір´ї.
Потішаюся• 04 октября 2023
У мами росте, більше відра зібрали в цьому році. Ну да не туя струнка, а звичайне собі деревце.
Пищалка• 04 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
З одної деревинки?
ИзЮмрудная• 04 октября 2023
Есть одно дерево
Elani• 04 октября 2023
Они не каждый год родят. Но посадить можно. И вкусно, и полезно, и пассивный доход)
Цигарний шланг• 04 октября 2023
Не считаю, что некрасивые фундуки. Если простые, дички - то да, лысые и кривые бывают. А сортовые очень даже ничего. У меня несколько сортов, есть краснолистные, формирую деревцами.
Плодоносить, правда, начинают поздно - лет через 6-7 после посадки.
И обязательно надо чтобы росло несколько сортов для опыления.
Ну и орехи разного вида сортовые - длинные, круглые, овальные. Чаще всего крупные. Соседский фундук как горох. Дичка.
А так беспроблемное растение.
Ну шо не так?• 04 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
Це не деревце, це кущ.
Цигарний шланг• 04 октября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Це не деревце, це кущ.
Якщо його формувати, обрізаючи пагони - буде деревце. В мене й кизил також формований деревцем. Хоча в багатьох росте як кущ.
Ну шо не так?• 04 октября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Все одно будуть пагони лізти, це треба постійно все літо обрізати.
МамОмужа• 04 октября 2023
Автор, помните про белок. За несколько дней одна белка обносит куст полностью. Хотя, может, вам повезет и до вас она не доберется. Нам не повезло((
автор Xвостокрутелка • 04 октября 2023
Ответ дляМамОмужа
У нас нет белок(