Кредитная• 04 октября 2023

Пальто- куртка Zara

Доброї ночі! Можливо у когось є таке пальто чи куртка? На яку температуру воно розраховане? Буду вдячна за відповіді!
Хомо_сапиенс• 04 октября 2023
-5+8 примерно
Перекус беру завжди• 04 октября 2023
Виглядає нівроку) Якщо вірити нашим метеорологам, осінь і початок зими обіцяють бути теплими, тому до грудня поносите. Якщо ви в Україні, звісно.
автор Кредитная • 04 октября 2023
Я в Україні, але прогнозам не дуже вірю) Ходжу на роботу пішки, дорога займає 40хв, боюсь замерзнути.
автор Кредитная • 04 октября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
-5+8 примерно
До -5? Цікаво.
Даха-сваха• 04 октября 2023
Ответ дляКредитная
До -5? Цікаво.
Со свитером и шарфом думаю да,особенно при ходьбе
Иннесик• 04 октября 2023
В мене така, тільки зелена. Люблю її дуже. Навіть хотіла купити такого ж кольору, як на фото. Про властивості-більшомірить на розмір, майже не промокає, легка, але достатньо тепла. Я ї взимку носила до -5 точно, цілу осінь і весну на змінку з іншими куртками. Але ця-особливо комфортна.
Як міряти?• 04 октября 2023
Це євро зима тому на +5 до -5.
Тобто не дуже холодно і не дуже теплу погоду.
Буся777• 04 октября 2023
Автор а дайте посилання, сподобалась
Відморожена• 04 октября 2023
Скажіть що за фірма, теж хочу таке
автор Кредитная • 04 октября 2023
Це Zara, ввечері надішлю посилання.
автор Кредитная • 05 октября 2023
Ответ дляБуся777
Автор а дайте посилання, сподобалась
https://shafa.ua/women/verhnyaya-odezhda/kurtki/13...