Несу пургу• 23 ноября в 23:54
Порадьте лікаря який знайде причину виникнення стрежньових мозолів, будь ласка
Видалила 2 стрежньових мозолі на нозі, одна ранка ще не зажила до кінця (був глибокий і тому вже місяць ранка заживає), так виявила ще 2 зовсім поруч. Я у відчаї. Шукаю спеціаліста, щоб виявив причину. Київ. Дякую за допомогу!
Чучело-Мяучело• 23 ноября в 23:58
Вам надо или толковый ортопед. Что бы оценил вашу стопу и посмотрел на вашу обувь.
Или вирусолог. Папиломовирус может быть причиной.
Несу пургу
• 24 ноября в 00:05
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дякую! От шукаю.
ВПЛ здавала по гінекології минулого року, не виявили. Чи це інший?
дамаБезСобачки• 24 ноября в 00:08
У мене це « бєдствіє» між мізинцем і пальчиком , який за ним наступний, на нозі. Скільки не припікала, а він, зараза знову вилазить. Навіть курс хіміотерапії його не вбив ( лікувала онко), а я так надіялася.
Можу припустити, що колись зʼявився від вузького взуття, тепер можу носити тільки мʼякі кросівки чи широкі черевики. Все, що хоч трохи робить тиск, викликає дискомфорт/ . Але ж якось вивести цю мєрзость хочеться раз і назавжди.
Пищалка• 24 ноября в 00:15
Сдайте анализ на витамины, сыну помог банальный аевит плюс омега плюс кисель из льняного семени для обволакивания кишечника. Не знаю в комплексе или что-то одно, но бородавка основная сама с корнем вышла, потом и остальные пропали.
Несу пургу
• 24 ноября в 00:17
Ответ дляПищалка
Щиро дякую за відповідь, але в мене не бородавка. І з вітамінами наче все ок, віт Д пʼю і омегу, решту лікар не призначав.
Сама купляю квіти• 24 ноября в 00:31
Автор, в якому ви взутті ходите? Як у вас з вагою? Вдома в чому ходите?
ЗавЛабСнаб• 24 ноября в 00:45
АВтор, ЮТУБ, валом видео подологов где с линейкой все дотошно в деталях поясняют и рассказывают что надо, где причины, от чего и пр. Изучайте! Есть же интернет. Эта инфо полезна и нужна каждому.
Хома з пастою• 24 ноября в 01:03
У меня причина была в сниженном иммунитете. Прижигание не помогло
Розвідка Маші• 24 ноября в 01:58
Ответ дляЧучело-Мяучело
Вирусологи - это не клиническая специальность. Они не смотрят пациентов