Бочка порохУ• 04 октября 2023
Білий дорогий диван і годовала дитина… чи буде стильно виглядатт якщо покривалом
Закрити той диван
Чи вигляд жлобський?
Чоловік псіхує що плями на дивані то від рук дитини, то дитина залазила на диван і залишились слюні
Підскажіть в English home є достойні покривала? Чим його накрити
Хоча б частково, бо він великий кутовий
Чи вигляд жлобський?
Хоча б частково, бо він великий кутовий
Бочка порохУ
• 04 октября 2023
Краще покривало стірати кожен тиждень чим кожного дня натирати той диван, до слову диван 120000 грн.. тому і трясемося за ним
Бочка порохУ
• 04 октября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Може краще змінити психованого чоловіка?
Та він правду каже
На світлому видно все.. але я хотіла саме світлий беж
Тому вигрібаю
Скіфська пектораль• 04 октября 2023
Когда Вы купили такой диван, стоило подумать об отсутствии детей и житвотных.
Личко Невеличке• 04 октября 2023
Я накрываю, покрывала подбирала под стиль комнаты, а не наляпистое черт знает что. Мне так удобнее и с ребенком и теперь даже нравится как смотрится. Белый диван - треш, сама жалею, что выбрала такой
Бочка порохУ
• 04 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Я розумію
Але так все життя пройде
Я до 35 років дила з темним коричневим диваном і мріяла замінити на світлий
А ще 10 років чекати коли діти підростуть не хотіла
Але так все життя пройде
Аноним ФЕЯ• 04 октября 2023
Из-за дивана ещё так париться)
Новый купите.
У нас диван за 4к евро и маленький ребенок и то никто так не нервничает, можно почистить. Конечно ягодами на нем я не кормлю
Новый купите.
Астановитесь• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Є якісь стильні варіанти, щоб виглядало сучасно?
Є автор, багато є
Бочка порохУ
• 04 октября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Якої фірми ви брали?
Пацан к успеху шел• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Вы больше переживайте, чтобы ребенок не написал на этот диван и не вырвал на него.
Не до красоты. Думайте о практичности.
В идеале что-то непромокаемое
Не до красоты. Думайте о практичности.
В идеале что-то непромокаемое
Скіфська пектораль• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Я розумію
Але так все життя пройде
Ну, так делайте так , как считаете нужным.
Взрослые люди не оглядываются на то, что скажут другие.
Личко Невеличке• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Якої фірми ви брали?
Юск))) там хорошие нейтральные цвета.Один плед Инглиш хоум (вижу вы выше спрашивали) мне не нравится качество, тонкий и застиранная почти сразу.
Бочка порохУ
• 04 октября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Не до красоты. Думайте о практичности.
В идеале что-то непромокаемое
Не до красоты. Думайте о практичности.
В идеале что-то непромокаемое
Ми його з рідиною не пускаємо
Плями тільки від його рота, то він плюне туди шось, то слюні попадуть, коли він залазить на нього
Бочка порохУ
• 04 октября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Дякую, зараз подивлюсь юск)
Так. Я той плед так і не купила.. на картинці красивий був, а в реалі не бачила
Личко Невеличке• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Якої фірми ви брали?
На зиму под заказ мне вязали из толстой нити пледы, но ребенок только появился не знаю еще насколько удобны будут этим вязанные пледы с ребенком
Мамзелькіна• 04 октября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Из-за дивана ещё так париться)
Новый купите.
А можно фото такого дивана? Хоть посмотреть на то, что стоит всю среднюю годовую зарплату украинца))
Астановитесь• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ми його з рідиною не пускаємо
Купіть чехол чи пошийте і не партесь так
Хочу наколоти губи• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Купите 2 пледа недорогих одинаковых и закроете ими весь диван.Потом можете и выбросить их.Дивану будет капец
Файна дівка• 04 октября 2023
Якщо є гроші на стильний дорогий диван, є і на хімчистку. Я би просто замовляла періодично.
А взагалі, в мене не дорогий диван, тис 30-40 щось купували, але там матеріал такий що більшість всього мокрою тряпочкою стирається.
Цікавий писочок• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Я накидувала на діван клітчастий плед. Виглядало приємлемо.
Личко Невеличке• 04 октября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Из-за дивана ещё так париться)
Новый купите.
Белый диван загрязняется моментально, реально готовы покупать каждый месяц новый диван? Или клиннинг брать ежедневно? У вас просто нормального цвета, наверное, и вы не знаете, что такое светлый диван
Ермолайчик• 04 октября 2023
Всю квартиру накриєте? Далі ще дитина малювати навчиться. Ну диван і що? Всі через ці проходили з маленькими дітьми - викличете клінінг і почистите. Ото біда.