Соседушка• 04 октября 2023
Як подивитися оптові ціни Мєтро ?
Пухнасті штани• 04 октября 2023
Заходите в метро і дивитися на цінник. Там зазвичай їх дві. Ота, що менша, то оптова від якоїсь кількості товару. Раніше так було. З початком війни туди не ходжу- вони з рашки не вийшли
Соседушка
• 04 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
В магазинні то зрозуміло де цінник . Думала може онлайн є . Бо на заказ.юа лише звичайна ціна
А у нас макарошки• 04 октября 2023
Ответ дляСоседушка
У метро есть своц сайт, но там далеко не все товары
Миллениалка• 04 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Уважение за нехождение. У меня аналогичное отношение к ашану
Пухнасті штани• 04 октября 2023
Ответ дляМиллениалка
Туди теж ні ногою