Тётя Хрюша• 04 февраля в 18:08
Укрпошта пробиває дно. Сьогоднішня ситуація
Моє відділення укрпошти працює з 8 ранку. Прийшла я на відділення на 8 ранку забрати посилку перед роботою. Стою перед дверима, 8:05.. 8:10... двері зачинені, оператор сидить там і не відкриває, я на страшенному морозяці стою під дверима. Подзвонила на гарячу лінію, так мені сказали, що така поведінка для них норма, уявляєте? А оператор звинуватила за те, що я о 8:10 подергала ручку дверей.
Ппц, хочемо бути країною Європи, а самі пробиваємо таке дно. Я вважаю, що якщо укрпошта надала графік для споживачів, то вони мають притримуватися цього графіку. Або хоча б о 8:00 оператор могла мене пустити і ввічливо пояснити ситуацію, попросивши почекати в теплі.
Стигла полуниця• 04 февраля в 18:11
Вы напихали тому оператору, или как овца молча себя вели?
Мозговая пилочка• 04 февраля в 18:11
В Німеччині до лікарні не прийдеш. Прийшов, а там написано - штрайк, не працюємо. Нікто тобі не відткриє двері. Мусиш їхати 20 -30 км іну лекарееь шукати
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:12
Ответ дляСтигла полуниця
А що толку пихать? Що я кому докажу? Якщо в укрпошти нема совісті, то нема
Удачная• 04 февраля в 18:12
Ответ дляМозговая пилочка
Да? Тоді запелюйте автору, що німецька медицина дно, як і укрпошта
Мозговая пилочка• 04 февраля в 18:13
Ответ дляУдачная
Оно так і є. Тільки всіх все влаштовує
Удачная• 04 февраля в 18:14
Ответ дляМозговая пилочка
Оно так і є. Тільки всіх все влаштовує
Треба там відкрити філіал відділення укрпошти, який у автора
Квітка Миру• 04 февраля в 18:14
Комунальники погані, Укрпошта погана...Підіть спробуйте туди попрацювати, побачите все самі. Копійки платять, роботи море, персоналу не вистачає
Мафиозная• 04 февраля в 18:15
То есть, спизженные смилянским 600000 вас не беспокоят?) я думала, вы о его воровстве будете писать..
СкрипяСердцем• 04 февраля в 18:17
Ответ дляТётя Хрюша
А сюда зачем пишете? Проглотили на месте, ну и жуйте дальше
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:18
Ответ дляКвітка Миру
А при чому тут я? Я так багато вимагаю? Вимагаю лише працювати за графіком, який самі і надали, бо в мене теж день розписано по хвилинам і я на щось розраховую. Хай буде графік з 10, а не з 8, зате працювати для відвідувачів буде по графіку
Квітка Миру• 04 февраля в 18:19
Ответ дляТётя Хрюша
Не користуйтеся їх послугами, якщо вас щось не влаштовує. Слава богу вони не монополісти на ринку
Удачная• 04 февраля в 18:21
Ответ дляТётя Хрюша
А якби тривога, ви б стояли до відбою?
Мастер Класс• 04 февраля в 18:22
Ответ дляУдачная
А якби тривога, ви б стояли до відбою?
Выбивала бы дверь
220В• 04 февраля в 18:24
Вибачте не зрозуміла, яку ситуацію вона мала пояснити? В них чп чи чому вони вчасно не відкрились? Через відключення?
Зрадорозганячка• 04 февраля в 18:24
А я прийшла о 18:00 31 грудня, при тому що з кожної праски кричать, що нема святкових вихідних і 31.12 і 1.01 робочі дні, а на відділенні укрпошти написано від руки: 31.12 до 15:00, 1.01 - вихідний.
Алина-1240• 04 февраля в 18:24
О господи, а за 10 минут рассыпались..да подождите пока загрузят все и запустят
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:25
Ответ для220В
Ні, вона бумажки перебирала, щось по документації, посилкам. Це ппц.
Зрадорозганячка• 04 февраля в 18:25
Ответ для220В
А що у них сталося, бо я так і не зрозуміла.
Алина-1240• 04 февраля в 18:25
Ответ дляЗрадорозганячка
Так это на их сайте было...
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:26
Ответ дляАлина-1240
А вона б розсипалась пустити та пояснити ситуацію?
Зрадорозганячка• 04 февраля в 18:26
Ответ дляАлина-1240
Так это на их сайте было...
А де логіка? Укрпошта не є держпідприємством? Чому поліклініки працювали, а вони - ні ?
Алина-1240• 04 февраля в 18:26
Ответ дляТётя Хрюша
Пока она будет обьяснять не 5 и 10 мин, а 20 будет
Тётя Хрюша
• 04 февраля в 18:27
Ответ дляЗрадорозганячка
Нічого не сталося. Вона просто планово бумажки перебирала і це є підставою так кепсько ставитись до відвідувачів
Алина-1240• 04 февраля в 18:27
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну слушайте, по вашему работнику почты выходные не надо?) И новая 31 до 17 была, 1 выходной