Бринзолетта• 04 октября 2023
на що звернути увагу в договорі оренди за кордоном
Знаю, важко отримати документи власності (через нотаріуса можна якось дізнатись).
Як з виселенням.
Акт підписаний з актуальними показниками.
Які ще моменти важливі?
Як з виселенням.
Які ще моменти важливі?
Украиночка• 04 октября 2023
Термін оплати і пеня
Термін договору і нюанси розірвання.
Наприклад у нас, якщо достроково з´їжджаємо - шукаємо на своє місце орендарів.
Варшава.
У вас можуть бути інші нюанси
Термін договору і нюанси розірвання.
Варшава.
У вас можуть бути інші нюанси
Кнопус• 04 октября 2023
Документів на власність ніколи в очі не бачила. Важливо зробити відео всієї квартири: детальне, кожної плямки і риски.
Востаннє, як виїжджали, то агенція написала захмарну оплату за ремонт помешкання,( до ремонту було те, що до нас попсули) включили навіть стелю.
З боєм ми ту оплату відвоювали , допомогли фото.
Але краще мати на все відео , фото з нього роздрукувати і власнику на підпис.
У нас був залізний договір, розірвати можна було лише , якщо втратиш працю чи проблеми із здоров´ям будуть.
Н@Диете• 04 октября 2023
Автор ви знущаєтесь? Чи ви вважаєте законодавства всіх країн світу однаковим...
Заставляличка• 04 октября 2023
Почему сложно увидеть документы?
У нас нотариальный договор, на год. Все документы мы видели, у нотариуса обязателен переводчик, пока он нам не переведёт и не убедится, что мы всё поняли, нотариус ничего не заверит, чтоб потом не было проблем.
Разорвать договор можно либо по согласию сторон, либо через суд, если одна из сторон не выполняет договорённости прописанные в договоре.
Бринзолетта
• 04 октября 2023
Ответ дляКнопус
тобто не просто написано робити поточний ремонт, а прям суми вписані?
Бринзолетта
• 04 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Почему сложно увидеть документы?
в мене не просить нотаріальний..
мабуть тут і ризики для мене теж є
Заставляличка• 04 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
в мене не просить нотаріальний..
мабуть тут і ризики для мене теж є
Вы снимаете или сдаёте?
Курочка-чубаточка• 04 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Почему сложно увидеть документы?
Це в якій країні нотаріуси орендою займаються?
Заставляличка• 04 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Черногория, если оренда больше, чем на пол года, чаще на год сдают долгосрочно, обязателен нотариальный договор. Всё что до пол года сдаётся посуточно и совсем по другой цене.
Курочка-чубаточка• 04 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Зрозуміло, в західній Європі такого нема , тут ще попробуй знайди , тих, хто погодиться здати, дуже високі вимоги до орендарів
Заставляличка• 04 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Понятно...не знала...
Кнопус• 04 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Агенція прислала , що крім суми залогу , ми повинні додатково оплатити 6 тис. Злотих за ремонт .
При тому, квартиру вони здали миттєво і всім, хто приходив дивитись квартиру, казали, що ремонту свіжого не буде.
Ми просили їх розшифрувати, про який ремонт мова.
Агенція нерухомості взяла від фірми ремонтах типу розшифровку на що підуть кошти. 3/4 мало йти на то, що було зіпсоване до нас ( торшер, двері до балкону , плитка....) , порахували повне шпаклювання стін , бо були вони вищерблені. Добре , що я мала їхні фото перед тим,як ми орендували цю квартиру і там було чітко видно, що все так і було.
Мало того, ми зі своєї сторони теж виставили агенції рахунок за те, що ми в квартирі відновили ( дверні в гардеробі просто падали , ремонт мікронди ,душ, домофон...).
Короче, від нас вони відстали
6000 хотіли здерти просто для себе .
І
Короче, від нас вони відстали
6000 хотіли здерти просто для себе .
І
Гостра на язик• 04 октября 2023
Ответ дляКнопус
Короче, від нас вони відстали
6000 хотіли здерти просто для себе .
І
Короче, від нас вони відстали
6000 хотіли здерти просто для себе .
І
Скажіть, ви робили фото вже після підписання договору, чи перед цим? Власники бачили, що ви знімаєте, але все рівно вирішили нагріти руки? Чи прийшлося доводити, що фото зроблені до заселення? Дякую