Солоденька цукОрка• 04 октября 2023
FlixBus заміна квитка
Доброго ранку! Мені треба змінити дату поїздки. Прочитала, що просто міняєш дату і все, ніяких проблем. Але хотілось би чути реальні відгуки. Хто робив обмін квитка на іншу дату як у вас це пройшло?
Пацан к успеху шел• 04 октября 2023
Ніяк. Здаєш один квиток, отримуєш ваучер, купляєш інший квиток.
А я нівроку• 04 октября 2023
У мене з ними стільки проблем було, що взагалі непередбачувано, як вони поведуться в одній чи іншій ситуації
Черпак_для_фантазий• 04 октября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Неправда. Можна обміняти свій квиток. Якщо зайти зі своєї пошти, то можна змінити дату. Безкоштовно ( якщо новий квиток дешевше) чи з доплатою
КвартираЧья• 04 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Всім дякую за відповіді🌻
Всім гарного дня!
Отпишитесь пожалуйста, когда поменяете, очень нужно знать
Солоденька цукОрка
• 04 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Добре
Солоденька цукОрка
• 05 октября 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Обміняти не вийшло, фліксбус чомусь вирішив підняти ціну більше ніж вдвічі… Днем була одна ціна, а ввечері вже інша. Не хочу настільки переплачувати, щоб погуляти на день довше.
Але не втрачаю надію, буду моніторити ціни.