Тра Ля Ля• 05 октября 2023

Ищу парфюмерию на осень, нишу

Кому что нравится, на что обратить внимание? Тяжелые сладкие запахи не хочу, ванили не хочу. Хочется чего-то необычно, алкоголь к примеру чтоб в нотах был
Руда ліса• 05 октября 2023
Tiziana Terenzi
обожаю Kaff
Злива інформації• 05 октября 2023
Tom Ford Velvet Orchid
L´Artisan Parfumeur Rappelle-Toi
можливо Laudano Nero або Kilian Forbidden Games
Снегопадка• 05 октября 2023
Вам на Кремчик, там на форуме дадут совет продавцы парфюмерии
Поміркована думка• 05 октября 2023
Ответ дляСнегопадка
Ті самі продавці і тут сидять 😀
Поміркована думка• 05 октября 2023
Автор, якщо не любите солодкі , але стійкі та шлейфові, однозначно Sisley eau du sour.Можна звернути увагу на Chanel coco noir , осінній Margiela Autumn vibes , Ганімед я вже навіть мовчу , наскільки це прекрасний аромат в оригіналі
автор Тра Ля Ля • 05 октября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Дякую❤️
_V• 05 октября 2023
Дуже осінні парфуми - Serge Lutens Rousse (’Руда’). Пахнуть дійсно ’по-рудому’, осінньою терпкістю, останньою теплотою осіннього сонця, надають настрій гуляти серед опадаючого рудого листя.
Говорю відверто• 05 октября 2023
В мене осінь це Шанель, особливо coromandel . Для холодних ранків коли треба прокинутися це kilian інтоксикація. Взагалі в мене Шанель n5 Leau нас кожен день) але я не фанат так любітєль)