Не люблю натовп• 05 октября 2023

У кого ще залежність від секонд хенду?

Нагребла уже того добра, аж з шафів вивалюється. І все таке гарне, все таке дешеве, людоньки! 20 спортивних топів, 10 лосін, 15 ліфів, 10 джинс, футболок штук з 50, домашніх комплектів штук з 10, джинс 5, плать 5, купальників 4, блузок і рубах штук з 30. Як думаєте пора зупинитись чи це мало?
Копирайторша• 05 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Я больная Евой с этим кешбеком, у меня на карте -15 тысяч гривен .
Гребу как больная
А навіщо?

Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляпьЯНА
Визначтесь, у вас 10 джинсів чи 5. Бо ви 2 рази написали
А взагалі то не залежність від секонду, то невпевненість в собі та нестача фінансів. Ви таким чином компенсуєте неможливість придбання дорогих речей
Ну у меня дорогие , продать б/у невозможно , новые пролеты тоже не берут .пролетела с Деми сапоги Томми хилфиджер размер ходовой цену поставила 2500 грн !! Не берут !!
Вывод все люди в сэке и только на него зарабатывают.
Люблю пиво• 05 октября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Майже) тільки їжджу на автобусі)
Я и не сомневалась. Автобус же личный, верно?
неДоЖиру• 05 октября 2023
Я кілька раз заходила і ніяк не могла зрозуміти, як люди там щось знаходять. Але якось чекала на міжміську маршрутку, а там секонд поряд, зайшла. Купила три пари джинсів без слідів носки, але головне - сіли на мене! Їх загалом сіло 6 пар, лишила 3. Це просто фантастика, бо з моєю довгою, худою фігурою без попи джинси купити це треш. І фасони такі як люблю. Потім ще раз заходила, вже нічого знову не бачила ))) Але та покупка, та ще й не за всі гроші світу мені дуже догодила
автор Не люблю натовп • 05 октября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
так, особисто мій і ще 200 тис населення нашого міста
Советчица Года• 05 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Гребу как больная
?? мда
сначала подумала что кэшбеков на 15000)
ну вы ж понимаете что в результате если покупать товар по одинаковой цене то скидка составит в среднем 20-30процентов?
например вы курили товар за 100
80 вам вернули
вы можете оплатить ними пол стоимости трвара
то есть покупаете чтото за 160 и 80 бонусами оплачиваете
итого сумарно за товар стоимостью 260 гривен вы заплатили 180 гривен
скидка составила 30 процентов
но как правилр покупается чтото еще дороже и просто используется скидка
так что шара условна
а еще они сгорают иногда
Снежнакомка• 05 октября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Лыжный костюм Монклер, тренч Барберри, платок Эрме...
Боже лыжный костюм! Да!

Копирайторша• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Так ТH і за 500 ніхто не візьме ((((.
автор Не люблю натовп • 05 октября 2023
Ответ дляСоветчица Года
?? мда
сначала подумала что кэшбеков на 15000)
например вы курили товар за 100
80 вам вернули
скидка составила 30 процентов
так что шара условна
а еще они сгорают иногда
Ви не правильно рахуєте.
маминаБубочка• 05 октября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Зараз секонди такі, що не смердять
Еще и как смердят. Но если у вас дома такие завалы, то конечно вы принюхались, человек ко всему привыкает. А вот окружающие от вас в шоке, поверьте. Может это вас остановит от нагребания ароматных ношеных тряпок.
автор Не люблю натовп • 05 октября 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я їх перу, не переживайте)
черная мамба• 05 октября 2023
Походила по магазинам. Манго и прочее.
Один хлам низкого качества

И это ж кто-то покупает. Иногда эта тряпка может быть 1/5 бюджета
Запасная спина• 05 октября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Майже) тільки їжджу на автобусі)
Автор, ви захламляєте не тільки своє життя і думки, а ще й планету. Бо 80-90% того всього ви не зносите і рано чи пізно викинете. І ні ви не поносите, ні інші.
Дозвольте собі купувати нове. Нехай одну річ в сезон, але семе таку що прям дуже подобається і сидить ідеально. А оцей хлам перебирайте регулярно, по трохи віддаючи непотрібне.
Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Так ТH і за 500 ніхто не візьме ((((.
Кожаные сапоги 😹.. ну пусть берут в сэке хорошо поношенные за 2000 )) я видела цены там на обувь ))
Гидроусилитель руля• 05 октября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
То ви просто не придивились добре, вам потрібно ще раз піти)
Ви як барига який пропонує травку...навіщо людину хочете в цю пучину затягнути?
Копирайторша• 05 октября 2023
Я підписана на одну блогерку в інсті, і в ютюбі, то не знаю де вона такі секонди знаходить, але там тяжкий люкс, мідл маркет, шедевральні речі, і все в неї розмітають, як гарячі пиріжки.
Не будь КакСвета• 05 октября 2023
представляю аромат ваших шкафов.
лучше 5 новых, чем 50 бушных футболок
маминаБубочка• 05 октября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я їх перу, не переживайте)
Да хоть 10 раз плюс химчистка - продолжают вонять для не закаленного секондом носа.
Копирайторша• 05 октября 2023
Ответ длячерная мамба
Походила по магазинам. Манго и прочее.
Один хлам низкого качества

А я раніше любила Манго, недавно знову відкрилися, все ніяк не дійду. З листопада ніьи НМ повертається в Київ і Львів.
Але згодна, якість так собі в Манго порівняно з ціною, є деякі натуральні речі непогані.

Советчица Года• 05 октября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ви не правильно рахуєте.
а як правильно? я варіант найбільшої вигоди відобразила
Дама с заначкой• 05 октября 2023
Секонды уважаю ,очень выручают .
Не зависимость ,но полюбляю , очень выручает
Советчица Года• 05 октября 2023
Ответ дляЗапасная спина
ні захламляють як раз ті хто нове купляє
а купуаати секонд - це свідоме споживання)
Копирайторша• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Вибачте, але ТH чоботи хоч золоті - це відстій. У них хороші сукенки, футболки, сорочки, денім, трикотаж, але взуття, сумки - це непорозуміння. Ще ьосонішки на розпродажу можна можна купити, все інше не варте і 5$. Для мене феномен - сектанти ТН і ще туди ж Гесс.
Мира всем• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
кому те взуття хілфігер взагалі потрібне? воно ж гамняне
ЖонДуан• 05 октября 2023
Открывайте инстаграм магазин и продавайте, а потом гей за новым
Копирайторша• 05 октября 2023
Ответ дляМира всем
Грубо, але 100% правда. Але зараз фанати прибіжать )))
Боневтікла• 05 октября 2023
Девочки, на каких секондах в Киеве можно посмотреть ремни? Не вижу их негде. Раньше было много. Может кто-то видел...
Запасная спина• 05 октября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Абсолютно ні. Ті, що з мусорок тягнуть все до дому, також не про «свідоме споживання».
«Свідоме споживання» це коли купляти ЛИШЕ необхідні речі. І не важливо де. Якщо купляти купу непотрібних речей, консервуючи їх в шафі, то це абсолютно не те, це велика шкода довкіллю. Бо речі з часом старішають навіть просто лежачи, особливо з натур.складом. Та футболка просто розлізеться при прані, після кількарічного лежання в шафі.
Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляМира всем
😹ржу … а яке воно гімняне ви його бачили що гутарите )))
Там есть дермантин для бедных , есть нормальное ))
Точу ляси• 05 октября 2023
Сядьте і порахуйте. Мені здається,що зараз немає сенсу у цьому. Можна інколи щось знайти, як писали вище дівчата. Але не нагрібати купу лахів.
Але, якщо ви порахуєте скільки ви витратили на то лахміття, то зрозумієте, що можна було б придбати гарні речі на цю суму.