Не люблю натовп• 05 октября 2023
У кого ще залежність від секонд хенду?
Нагребла уже того добра, аж з шафів вивалюється. І все таке гарне, все таке дешеве, людоньки! 20 спортивних топів, 10 лосін, 15 ліфів, 10 джинс, футболок штук з 50, домашніх комплектів штук з 10, джинс 5, плать 5, купальників 4, блузок і рубах штук з 30. Як думаєте пора зупинитись чи це мало?
Папобус• 05 октября 2023
У мене не залежність, а навпаки алергія. Ще не зайщла, а вже кашель починається(
Ондатрова шуба• 05 октября 2023
И куда этот хлам????
У вас что старческое захламление началось??
Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Вибачте, але ТH чоботи хоч золоті - це відстій. У них хороші сукенки, футболки, сорочки, денім, трикотаж, але взуття, сумки - це непорозуміння. Ще ьосонішки на розпродажу можна можна купити, все інше не варте і 5$. Для мене феномен - сектанти ТН і ще туди ж Гесс.
Ну это моя обувь , а у вас что ?? Чтоб понимать с кем разговор :)
Папобус• 05 октября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Зараз секонди такі, що не смердять
Неправда. Смердить страшенно.
ОхиИВздохи• 05 октября 2023
Останню кофту купила за 8 гривень, футболки для дому по 4 грн. А яку я сукню вчора купила десь за 10 гривень чорну довгу Marks & Spencer, аж в театр захотілось, бо не очікувала, що так гарно на мені буде)
Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Очевидные тупые трольные темы
Чего ? Вся страна в сэке уже 🤷♀️а жадность всех губит .. гребут и воняют 😹
Советчица Года• 05 октября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Абсолютно ні. Ті, що з мусорок тягнуть все до дому, також не про «свідоме споживання».
«Свідоме споживання» це коли купляти ЛИШЕ необхідні речі. І не важливо де. Якщо купляти купу непотрібних речей, консервуючи їх в шафі, то це абсолютно не те, це велика шкода довкіллю. Бо речі з часом старішають навіть просто лежачи, особливо з натур.складом. Та футболка просто розлізеться при прані, після кількарічного лежання в шафі.
та во всем мире поощряют покупку товаров бу чтобы уменьшилось потребление новыз
эти бу ж уже существуют
Считается, что, покупая одежду секонд-хенд, можно снизить потребление натуральных и синтетических материалов, затрачиваемых на её производство. Более того, повторное использование одежды помогает избежать прямой поддержки фабрик, которые производят дешёвую одежду и загрязняют окружающую среду химикатами и красителями.
эти бу ж уже существуют
Пустощі-веселощі• 05 октября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Автор, ви захламляєте не тільки своє життя і думки, а ще й планету. Бо 80-90% того всього ви не зносите і рано чи пізно викинете. І ні ви не поносите, ні інші.
Дозвольте собі купувати нове. Нехай одну річ в сезон, але семе таку що прям дуже подобається і сидить ідеально. А оцей хлам перебирайте регулярно, по трохи віддаючи непотрібне.
Так його вже пошили той одяг,і вже забруднили планету)Покупка автора,нічого не змінить,як одяг масово шили так і будуть,причому автор вже в секонді його купила,значить вже допомогла планеті
Боневтікла• 05 октября 2023
Ответ длячерная мамба
Походила по магазинам. Манго и прочее. Один хлам низкого качества
И это ж кто-то покупает. Иногда эта тряпка может быть 1/5 бюджета
Я тоже так походила, посмотрела, тоже в шоке была. На секонде вещи намного качественнее.
Боневтікла• 05 октября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Секонды уважаю ,очень выручают .
Не зависимость ,но полюбляю , очень выручает
Да, у меня тоже так.
Советчица Года• 05 октября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
але якщо люди збільшать долю покупки вживаного то почнуть менше виробляти нового
це так працює
Копирайторша• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Я зрозуміла - Ви фанат. Сподіваюсь Ви за них не платили повну ціну. Мої останні, чекаю. А ще мартінси люблю, вже показувала, ще весною замовила, лежать чекають похолодання.
Пустощі-веселощі• 05 октября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Непридумуйте,в мене є одяг який я одягала своїй доньці,він мінімум 20 років пролежав
Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Ясно )) у нас в корне разные вкусы . Я лоферы не ношу , тем более тракторная подошва и метал бляшка и цвет хаки 🤷♀️
Пустощі-веселощі• 05 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
А мені подобаються,гарні))
Пишу каліграфічно• 05 октября 2023
У меня 🤭 но я на этом делаю выгоду ) перепродаю на олх втридорого, люди гребут
Да будет так• 05 октября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Так навпаки щоб планету не захламляти, нове ща логікою не потрібно купувати, якщо щось вже є))
Копирайторша• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
От бачите, а в мена в них зійшлися всі мої любові, я не про вид взуття, це вкусовщина, як то кажуть, я про бренд, спробуйте щось інше крім ТХ, в такій ціновій категорії купа взуття набагато кращого.
Зоя Жорівна• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Ну у меня дорогие , продать б/у невозможно , новые пролеты тоже не берут .пролетела с Деми сапоги Томми хилфиджер размер ходовой цену поставила 2500 грн !! Не берут !!
Вывод все люди в сэке и только на него зарабатывают.
У Хилфигера отвратная обувь. Поэтому и не берут.
Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
😹почему вы решили что я фанат бренда какого то ?:))
Я люблю то что красиво , качественно и цена нормальная до 3 штук , поносил забыл ..
красиво у нас ясно , разное .
Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Вы опіздали .. мне уже даже показали красивое ))) а ваше не отвратное это какое :)?
Зоя Жорівна• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Не отвратное - это обувь обувных брендов
Коханозадовільна• 05 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ессо 😹.. та да я знаю , здесь помирают за этой маркой пенсионерский обуви ))
Зоя Жорівна• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
А что, на экко свет клином сошёлся?
Люблю джаз• 05 октября 2023
Я тоже фанатею от сэконда,но нашла применение своему увлечению,уже лет 8 его перепродаю на сайтах.
За все эти года,уже и не вспомню когда была в ТЦ в последний раз,цены там неподьемные,на мой взгляд и качество,в большинстве случаев,пугает.
Копирайторша• 05 октября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
В цьому ми з Вами однієї думки 🤣