Чому нищать Украіну? Чому найбільше страждають регіони, які найбільш були лояльні до всього російського(так вже склалося). Де найбільше російськомовних. Чому Ви їх вбиваєте?
Душа просто кричить. Лють…
Olga Zelenyak• 05 октября 2023
Ответ дляТА7НЯ7
ну мы пока не в нато
Вокруг раши, кроме нас, есть и другие страны, которые уже в НАТО. Финляндия вступила вот совсем недавно.
Почему это никого в раше не волнует? Может вопрос все такие не в НАТО?
Ответ дляА_К_М
Піздець((( Я з тих країв, бували там з дітьми сто разів, затишно, красиво, все зроблено для людей, гуляти - не перегуляти...
Але що вже, Північна три, і скільки там залишилося і тварин, і людей...
проходили повз одного вол’єру (чи повз того, що він нього залишилось, так вірніше), син каже - мамо, а ж тут черепахи були!
і як заплаче...і я з ним.
підійшов один з працівників, почав заспокоювати, каже - малий, та ми все відновимо, от побачиш, і більшість тварин встигли врятувати.
а мені вбік, тихенько - я за ці дні стільки дитячих сліз тут побачив
і як заплаче...і я з ним.
Ответ дляOlga Zelenyak
То не такое нато, какое б светило Украине через 10-20 лет, то нато быстрое- уже много тыщ км с рашей кордон, но это не то Нато - 100%
Ответ дляLanaKD
Вот что они пишут. Ноль эмпатии, ноль сострадания. И это не боты, не малолетки, не дурочки необразованные, а вполне себе серьёзные участники. Там не достучаться.
’Масове вбивство, що сталося у селі Гроза під Куп´янськом, за релігійними уявленнями наших предків – гріх, що кличе про помсту до Неба. Убити беззахисних цивільних людей, які зібралися на тризну за померлим... Просто заради задоволення. Просто щоби погигикати на каналі ’россія’ під фото чи відео наших трупів. Показати своєму насєлєнію, що вони ще щось можуть. А можуть вони лиш одне – вбивати. І вбивають не тільки тіла. Вони вбивають, щоб пред´явити своїм власну життєспроможність. Убивати – єдиний їхній модус вівенді і модус операнді. Іншого нема. ’
karpenko73• 05 октября 2023
Ответ дляVitamina1407
Це хтось навів мабудь(
И мне так кажется
Там в селе 300 человек жило
Вот бы ту ублюдину разорвать на части
И что бы собаки кости съели
Даже не дать похоронить
Я сегодня просто в шоке...
Там в селе 300 человек жило
Вот бы ту ублюдину разорвать на части
И что бы собаки кости съели
Даже не дать похоронить
Я сегодня просто в шоке...
Ответ дляLudaSHS
Тобто в 14 р, надіялися? А с 22 р вже ні?
Одразу вбивали. На трасах -25.26.27.28 лютого розстрілювали машини
Залякування масовим терором як метод упокорення завойованих територій. Це старий апробований підхід, насправді, звіряча жорстокість часто спрацьовує. Люди бояться до всирачки і коряться.
Подивіться на коммон вест - саме це вони з ними і зробили. Рускіє їх залякали, і тепер вони сцуть навіть ракету нам дати.
А з нами не спрацювало.
Не знаю чому, але ні. Щось ми встигли такі, за ці лічені 30 років незалежності...
А з нами не спрацювало.
Ответ дляrybka21
і як заплаче...і я з ним.
Тут теж тварини гинули
Ответ дляА_К_М
А з нами не спрацювало.
Так вони не знали, що з нами не спрацює? Після майданів? унр? упа?
Зовсім тупі
Ответ дляLudaSHS
І це не катить
Пригород Києва, ще в лютому шли далі- в столицю, а вже геноцид
Так то пригород Києва.
А в Сумах вони бомби скидали на ТЕЦ і подібне, але не закріплялися і навіть прапори не міняли.
Біда була там, де вони стояли. Там в селах і містечках дуже жорстко було. І танки в будинки стріляли і люди пропадали, телефони забирали і тд.
Дороги контролювали.
Тобто під Києвом вони мали закріпитися щоб брати його.
Херсон теж на шляху до Одеси.
Дороги контролювали.
Херсон теж на шляху до Одеси.
karpenko73• 05 октября 2023
Ответ дляrybka21
скажіть, як харків’яни були поблажливи до сусідів?
а тепер Харків чи не найбандерівське місто в Україні
Чесно, мене виховували, що росіяни підле лайно (у мене тато з півдня), а мама харків´янка
Тому, я ніколи не вірила тим сусідам і тим паче, братами їх не вважала
Але так, моє оточення лише в рота не заглядало тим мразотам, а тепер люто їх ненавидять
Татьяна-bfd8• 05 октября 2023
Ответ дляDressCat
Мене більше дивують наші ждуни, які так само гинуть від рашиських ракет. Але чомусь радіють коли нас бомблять. Вони що не розуміють що в їх будинок може прилетіти і вони разом з дітьми загинуть, і що москолоті байдуже кого вбивати в Україні? Оце дійсно загадка, коли така відсутність розуму.
«Ракета в своих не попадет» цитаты ждунов
karpenko73• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Так отож
Хотели завоевать Киев? - посадить в власть Мураева, Медведчука? Зачем такое творить?
Или же изначально , как всегда до этого в веках, план -это уничтожение украинской нации.
Или полное непонимание, что насилие вызовет обратную реакцию. протест.
Моё мнение, зашли бы как в 2014, у них бы был лучше результат
Особенно в приграничных районах
Где пол села наши, пол села их
Я не знаю, зачем они с такой жестокостью это сделали
Особенно в приграничных районах
Где пол села наши, пол села их
Ответ дляkarpenko73
ну я кажу про загальний настрій
зуб даю, русня гадала, що Харків буде легкою здобиччю як раз через удавану лоялність містян. вважаю, що спротив харків’ян то був найвідчутніший удар під дих для них. і для їхньої гівняної пропаганди
Ответ дляТатьяна-bfd8
Егеж.))) Дурень думкою багатіє. Багато таких ждунов вже загинуло в своїх будинках. Краще в свою рабсію поїхали та відтуди раділи, як в їх колишнє місто ракети літять, але гєроїческі пагіблі в Україні за масковську родіну.))
Ответ дляFilomena
Так то пригород Києва.
Дороги контролювали.
Херсон теж на шляху до Одеси.
Дороги контролювали.
Херсон теж на шляху до Одеси.
Ні в Херсоні багато лишалося, хоть і шлях далі, і не було такого.
А Суми прохідні і все одно жах. Чернігів жах - прохідні
Olga Zelenyak• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Те, кто пишет, что война из за НАТО одновременно считают, что Украине он не светит никогда, не то что через 10-20 лет. Вот такой вот парадокс.
Ответ дляLudaSHS
Так отож
Я нещодавно Снайдера про це слухала, дуже рекомендую. Зараз спробую знайти посилання...
karpenko73• 05 октября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Им не дали команду думать в сторону того, что Финляндия в НАТО
Их пока нацистские жидобандеровские негры поляки волнуют
Ответ дляrybka21
не знали, Люда
Думаєшь все те, основа, базис , розвідка рф, папки медведчука - все враки були для кремля? Вони ж робили аналіз, чи йолопи.?
Думали - набедокупять, понасилують, порострілюють мам с дітками в машинах на трасах, накидають на дома бомб, - а ми такі - доброго вечора, раді вітати, руські- хліб сіль?
Сьогодні знайома викладач такий жах розповідала. Дві дівчинки в універі з Маріуполя. Одна була в окупаціі. Каже вбили фермера за українську мову, розчленували і частини тіла розкидали по вулицям. Це просто пздц . Цілий день ходжу в шоці. Це якісь дикі істоти. Нелюди!
Ответ дляkarpenko73
Особенно в приграничных районах
Где пол села наши, пол села их
Особенно в приграничных районах
Где пол села наши, пол села их
Вот вопросы такие же
Это наскооько надо иметт тупое восприятие, проваленные данные фсб,,, и прочее прочее , тупое животное чувство вседозволености. Но его ж в 14 они сдерживали.
Или был указ- сдерживать, а тут не было
Потому что там в войсках вертикаль сверху
Или был указ- сдерживать, а тут не было