Виннипуховна• 05 октября 2023

Машинка для видалення блох, вошей, гнид

Можливо хто користувався такою машинкою, чи ефективна вона? Сили вже немає від цієї нечисті. Чи можете щось порекомендувати ефективніше зі свого досвіду?
Ух яка ж Я• 05 октября 2023
А чим моторчик допоможе, якщо порівнювати зі звичайним гребінцем для вичісування гнид?
Гарний засіб +утюжок для волосся+ перепрати та за потреби перепрасувати білизну та речі. Провести обробку всім інфікованим в сімʼї в один час, щоб по колу не заражатися. І якщо дитина принесла зі школи, то піднімати це питання в батьківському чаті, щоб всі одразу також обробляли, бо буде безкінечна карусель.
автор Виннипуховна • 05 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Це все зрозуміло, вже все зробили. Але є підозра, що в мене теж вони є, але ні дитина, ні чоловік у мене їх не бачать, скоріш за все погано дивляться і не хочуть придивлятися. Мені потрібно самій собі якось вичісувати, от і шукаю альтернативу.
Ух яка ж Я• 05 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Сама собі спробуйте гребінцем від гнид звичайним почесати над аркушем паперу білого. Якщо вони є, то ви побачите.
Я собі так випрямлювачем для волосся остаточно всі поприбирала. До того довго лікувалися
ША! я прийшла!• 05 октября 2023
Підіть в зоомагазин, купіть ампулу від блох. Розчинить її на 0.5л води і помийте голову цим розчином і одягніть пакет,походьте 30хвилин,потім змийте. Навіть гніди посохнуть. Останній раз таким мучалася коли мені було 14р зараз мені 38. Спробуйте.
Бензопирен• 05 октября 2023
Чемерична вода, купіть в аптеці. Можна волосся пофарбувати. Обов´язково через 3-5 днів всім ще раз обробити волосся. Прасочкою пройтись беручи тоненькі прядки, гарно біля кореня обробляти.
Мовчу, але хочу• 05 октября 2023
Гребінь американський Ніт фрі. І дитині вичесувала і котові
1.Бензилбензоат на 30 хв- знищує дорослих.
2. Лавінал.- знищує гнид відліплює їх ну і дорослих.
3.утюжок для волосся. Найменша темпер.знищує усіх гнид.
Мама моя до 2017 р працювпла в епідемстанціїї на Естонській
Карапулька• 05 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Покрасьте волосы, а потом хорошенько утюжком пройдитесь. Краску с аммиаком конечно. Я так делала на всякий случай. У дочки были несколько раз. Лечила как в первом ответе вам написали.
Сиамская сороконожка• 05 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Мне в детстве мама мочила волосы самогонкой и обматывала пленкой на какое-то время. Потом я расчесывалась и эти гады сами падали из головы то ли пьяные, то ли дохлые))) Могу сказать, что возможно вам кажется что у вас вши, это может быть нервное, знаю по себе: кажется что что-то бегает в волосах, а на самом деле всё в порядке
Мовчу, але хочу• 05 октября 2023
Р.с. фарба не допомагає в 50%. Маму викликали в дит.будинки. копійочний засіб бензил вбиває всіх вошей. А потім Лавінал. Обробляла цілі групи. Залізобетонно)дорогі допомагали через раз. Чемерична вода дає сліпоту. Гребінь і утюжок теж класно, але коли знищені всі дорослі воші
автор Виннипуховна • 05 октября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Я скільки купувала котам від бліх, все рівно вони в них є. Стабільно оброблюю кожні 2-4 тижні, спочатку зникають, потім знову є. Але у мене питання скоріш як вичесати гниди у самої себе.
автор Виннипуховна • 05 октября 2023
Ответ дляБензопирен
Саме чемеричною і оброблюю, але раніше пам´ятаю ця вода сушила і гниди, а зараз все рівно тріскають. Треба якось вичесати у самої себе, дітям я вже пальцями повибирала.
автор Виннипуховна • 05 октября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Як сліпоту? Можна детальніше? Бо тільки чемеричною оброблюємо
Мовчу, але хочу• 05 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Якщо потрапить в очі. Бензил бензоат теж чудово.
автор Виннипуховна • 05 октября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Зрозуміла. Вже обробили, треба тільки гниди вибрати. У старшої доньки вже сухі, це вона нам занесла, їй 3 дні виводила їх, а сьогодні знайшла в малої і є підозра, що в мене .