Распутница• 05 октября 2023
Как вам этот цвет для машины?
Нравится? Не нравится?
Мне кажется небанальный цвет для автомобиля. Никогда раньше таких на дорогах не видела
Распутница
• 06 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
та Господь із назвою.... справа в безпеці на дорозі, а такий сОлідно-солідний сірий - це практично невидимка.... на відміну від інших матових кольорів
Он не матовый, он глянцевый 😆😆😊
Я супер-пупер• 06 октября 2023
Чорний та сірий – такі кольори машин частіше потрапляють у ДТП. Експерти пояснюють це тим, що автівки зливаються з дорожнім покриттям, через що у вночі аварії трапляються за участі таких машин набагато частіше
Кидстаффовка• 06 октября 2023
Ответ дляРаспутница
Он не матовый, он глянцевый 😆😆😊
я в курсі, шикардос, особливо в дощ((( крім того, є і матовий... просто я машини бачу на дорозі, як водій і учасник руху((((
Распутница
• 06 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
А мне кажется это потому, что черных и серых металликов выпускают с конвеера больше, чес любых других цветов
Кидстаффовка• 06 октября 2023
Ответ дляРаспутница
хто вам сказав, що більше?
Шиворот Навыворот• 06 октября 2023
Колір і справді не банальний, гарний, але я би не хотіла. Зливається з асфальтом аж бігом. При утрудненій видимості і наявності не дуже уважних водіїв і особливо пішоходів може додати проблем
СМСница• 06 октября 2023
Недавно жена этого, фигуриста рашкинского, показывала, что она такой цвет для гелика выбрала. Рудковская кажется
Смурфетта• 06 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Ми за кордоном. Таких машин багато. Але цей колір, гадаю, ненадовго. Бо він от просто ніяко виглядає на дорозі з поміж інших машин. Особливо світліші. Темні ще більш-менш. Мені подобається графіт, якщо сірий.
А я вже років 10 хочу сіру машину(не металік, не перламутр). Саме такого кольору. А їх не було. Останнім часом був білий в моді. В мене були різні: червона, сіра, коричнева…дуже подобається цей колір що на фото. Ще мокрий асфальт і чорні) інші не цікавлять
Я пані прохана...• 06 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
От мокрий асфальт і мені подобається, графіт ще, вони мені і подібні. А ці кольори ні. Рідко, якій моделі машині вони йдуть
Единая страна!• 06 октября 2023
Автор, это новые тренды в колористике автопрома, наверно с года 2020 или даже с 2019. Красивые в светлых оттенках, называется ’ цемент’
. В уходе больше похож на темный. То есть пыль, разводы, капли- все сразу на виду. И эти цвета инливидуальны и не во всех моделях смотрятся выигрышно. Но классные. Я после серебра и черного перешла на белые исключительно и для меня белый сейчас лучший и визуально и для души и в уходе , но эта линейка ( только светлее оттенки и без зелени как в новых тойотах rav) на втором месте.
Я пані прохана...• 06 октября 2023
Ответ дляРаспутница
А мне он нравится так) жду когда в тауп начнут красить, еще не дошла мода наверное до этого оттенка
У нас під будинком завжди стоїть така машинка. Якби не пізно, я б вам сфотографувала. Ну не кожній моделі машин такий колір йде. От Мерседес не уявляю такий.
Единая страна!• 06 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
У мерса свой идеальный матовый серый, как пленка, но дорогая заводская покраска. Но электрички мерседес в цементе шикарны тоже
Ластовиння• 06 октября 2023
Серый самый рампространенный цвет машин и самый небезопасный так как сливается с дорогой, ваше восхищение мне не понятно
Единая страна!• 06 октября 2023
Ответ дляЛастовиння
Наверно ваша машина точно красная или золотая.
Завжди мало• 06 октября 2023
Нам предложили этот цвет и белый перламутр, я выбрала последний. И нормально и не хочу такой.
Залізний кіготь• 06 октября 2023
Виглядає так, наче у Скадовську цілющою грязюкою намазався, на сонечку обсох і стоїш такий, весь сірий, солідний 😁😁😎
АБВГДейка• 06 октября 2023
Вы знаете как этот цвет называется? НАТО грей. Это цвет 20 или 21 года. Мне нравится. Но банально
Я супер-пупер• 06 октября 2023
Ответ дляРаспутница
Найбнзпечніший білий колір
ПампушОК• 06 октября 2023
Ответ дляПожмаковна
Я в Германии, тут их реально очень много. Порше в этом цвете видела тоже уже
Так. В Австрії також.
ПампушОК• 06 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
100 %
Мені подобається червоний колір мазди 3, 2009-2010 років. Там такий червоний, що з космосу її видно ))
БоХатая• 06 октября 2023
Гарний колір, так, але виглядає потенційно небезпечним. Хотіла би бути більшо помітною на дорозі. Особливо якщо згадати минулу зиму...
Однозначная• 06 октября 2023
Плющенко, ти?
А якщо серйозно, то автомобіль може бути будь-якого кольору, якщо він чорний.
пьЯНА• 06 октября 2023
На фронт - ок, неприметный.
На дороге такой цвет один из худших. Авто лучше белое или поярче что-то, чтобы хорошо было видно. Это безопасность.