Ваши прогнозы на год окончания войны в Украине
Vittoria66• 06 октября 2023
Ответ дляJimson
Договор - бумага, как Будапештский меморандум. На данный момент им можно подтереть пятую точку. Посмотрите на карту этих самых месторождений газа. Не считая ЗУ, там малая часть, все уже оккупировано рф. Удивительное совпадение.
Вы постоянно постите эту картинку, которая не дает даже близко реальной картины по месторождениям сланцевого газа в Украине.
Вот Вам для сравнения официальные реальные цифры добычи, которую можно получать с этих месторождений. Так что на ЗУ приходится далеко не малая часть добычи, учитывая, что там еще есть месторождения, которые не разрабатывались. А еще есть месторождения сланцевого газа и в центральной части Украины, но они не разрабатывались до сих пор.
Ответ дляLeeka
От мені цікаво, хто ставить дизлайки, та інші негативні смайлики. Ну розясніть мені, що саме я повинна зробити, що б закінчилася війна. Що б я не боялась за своїх рідних, близьких. Що б всі повернулися з фронту, друзі у свої домівки, і що б я не сахалась кожен день ракет і не думала, виживу я сьогодні чи ні, повезе- неповезе
Удалено администрацией...
Читала,що пуйло відкинеться цієї осені.На його місце стане людина від Америки.Йому запропонують закінчити війну в обмін на його посаду.Багато тарологів знову говорять про перемогу весною 2024.Це для тих,хто прив´язаний до дат і кожного разу сподівається на чудо.Але я вже й сама не вірю в ті прогнози.Новини дивитись неможливо,душа болить за кожного загиблого...
Ольга-f5e3• 06 октября 2023
Ответ для4мама
Сталін відкинувся. Щось змінилося?
Війна НІКОЛИ для нас не припиниться, доки ми ВСІ не усвідомимо, що московити кончені УСІ - були, є та будуть. В них в генах закладено вбивати та красти. Бо вони - прямі нащадки золотої орди.
Ну, усвідомили
Дальше что? Рашка от ´этого прекратит по нам стрелять?
Ночка_темная• 06 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
то же самое мы уже слышали год назад, с прогнозом на этот
Від кого?Наведіть хоч один приклад де ви чули що в 23 параша сама віддасть нам землі?Я чула тоді про блискавичний контрнаступ в 23, про те що його не буде і практично нічого не відвоюємо чула лише від однієї людини, тому і довіряю
Ответ для5cmhybyna
від того не легше, на наше життя в них ресурсів витачить.
сожалению, ресурсов у них с избытком. Есть и союзники, тайные и явные. У той же Северной Кореи самый большой в мире запас артиллерийских снарядов. Хоть старье, зато навалом. С рашиками у них прямое железнодорожное сообщение, даже Китай не нужен (это плохо)
Ответ дляKira2022
Удалено администрацией...
Як? Смішно. Ви розумієте, що люди на фронті вони реально воюют і помирають. Я знаю, як виходили люди з окупації, як вбивали мирних мешканців. Як дівчата сиділи по підвалах, боялися, що їх згвалтують. Ви пропонуєте що б всі склали зброю і пішли по домам? Нас перестануть після цього шмалити ракетами? І нас залишуть в покої? Я не хочу жити в одній країні з рашкою.
Ольга-f5e3• 06 октября 2023
Ответ дляМаняша28
Боже, какую дичь вы читаете
Hallowkitty -54c3• 06 октября 2023
Ответ для4мама
Сталін відкинувся. Щось змінилося?
Можливо і так , я ж написала, що не знаю.
L-i-s-a-92af• 06 октября 2023
Ответ дляУаджит
Удалено администрацией...
По-моему вам пора в баню.
Там,как раз,’ наколотых апельсинок’ подвезли и ’ мальчиков в трусиках’,все как вы любите
Ольга-f5e3• 06 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сейчас нет Майдана потому что вектор развития страны совпадает с точкой зрения большинства граждан.
Если власть заявит сейчас( как тогда),что Украина отказывается от евроинтеграции, подписывает мир с рашкой и держит курс на ’ таежный союз’, то Майдан начнется аж бегом.
Странно,что кремлевским кураторам тупых вбросов про Майдан,до сих пор не понятно,что украинцы на все пойдут и многим пожертвуют,лишь бы не быть в поле влияния москвы
Какой Майдан? вы побежите его организовывать?
Ответ дляJave
Перше думайте коли підете на наступні вибори, чи то мера, чи то президентські. Я от ніколи не могла зрозуміти чому на виборах такі сволоти як Кернес, Труханов, Вілкул перемагають? Ну невже реально в бюлетені не було імен порядних людей?? як міг перемогти яник у 2010, чи зеленський у 2019 чи кучма?
Я не голосувала за Зеленського, і одразу- Порошенко, то теж не мій кумир. Але знаєте, я зараз дивлячись, що робить ця влада, готова згадувати Яника, з сумною настальгією. І люди шли голосувати за Зеленського, сподівались, що нові обличчя , щось нове принесуть до влади. Молоді амбіційні, патріотичні.
Соната любви• 06 октября 2023
Ответ дляKira2022
Выбор есть всегда, просто бывает, что все варианты так себе.
да, я тоже так думаю, что выбор есть всегда.
все зависит от целей.
выбора нет только в том случае, когда впереди минное поле и позади минное поля, с неба авиация и артобстрелы.
все зависит от целей.
Ночка_темная• 06 октября 2023
Ответ дляJave
Чому так думаєте? Я б дуже хотіла щоб здійснився ваш прогноз
Це прогнози астролога Кириченка, є в ютубі і тг,в і буці.Він єдиний з всіх кого слухала з початку війни не обіцяв перемоги в 23, не обіцяв блискавичного супер пупер контрнаступу з весни 23 і казав, що відвоюємо в 23 дуже мало.Він ще в своїх прогнозах пояснює чому так думає зрозумілими словами, плюс зверталася до нього індивідуально, попадання по строкам і подіям в житті були на всі сто.То поки довіряю, не так щоб сліпо але на досить великий процент що справдиться.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вряд ли люди выйдут, а всё потому что, многие устали от этого всего, народ сегодня перестал быть дружным. Потому что разделился на до и после.
Кто-то поддерживает власть, как и в самом начале, кто-то её ненавидет, кто-то потерял на войне всю семью, кто-то лишился жилья и работы, а есть ещё те, кто наоборот, имеют многое и рады тому, что всё так идёт.
L-i-s-a-92af• 06 октября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Вот жеж тупому стаду рашистских рабов все не доходит ни как,что не нужно организовывать людей,которые имеют четкие убеждения.
В Украине тысячи партий и мнений но НИКТО не хочет быть с рашей,и это факт.
Тот политик,который скажет про отказ от евроинтеграции и ориентировки на рф-политический труп.
Ответ дляLeeka
Що? Що? Яник? Та невже? Може віддав кредит китайський?
L-i-s-a-92af• 06 октября 2023
Ответ дляУаджит
А вы скажите всем этим людям,что Украина вступает в ’союзное государство’ рашки и беларашки и посмотрите,что будет дальше.
Ответ дляRukkol@
Чому так важливо розірвати договір? Поклади газу лишаться незалежно від того є договір чи ні.
Добыча сланцевого газа опасна для людей, живущих в тех районах, где его будут добывать, поэтому важно чтобы договор не существовал.
Почитайте что люди требовали в 2013 году, после подписания договора.
Ответ дляLeeka
Я как раз понимаю и потому ничего не предлагаю, кроме как начать думать своей головой и иметь свою позицию, а не принимать чью либо.
Ответ дляVittoria66
Многого не знаю, многого не понимаю, но где на вашей карте газовых месторождений ’вышки Бойка’? Не, то ’зовсім інший газ, зовсім інші гроші’, но все же?
Kolibri_18• 06 октября 2023
Ответ дляLeeka
яника, через дії якого це все і почалося? яника, міністр якого остаточно розпродав усе з армії? яника, що розграбував казну держави, і залишив по собі 100 тис грн в бюджеті на 48 млн населення? яника, чиїм заняттям було лише прилаштовувати синків, кумів і прочих дАнецких? яника, який потрошку готував країну до здачі вонючій русні, як зараз білорусь? яника, який не погребував путінськими методами спілкування з народом, а тому і отримав рішучий протест, з якого все і почалося?
це через яника русня віджала Крим! це через яника сталася окупація сходу! це через яника прокачувалися рос нарративи! це через яника ми ослабли як держава так сильно, що пуйло собі сказало: пора!
за чим з переліченого ви так сильно сумуєте? що не здали країну без бою? зате сиділи б, як білоруси: а зате в нас дороги гарні!
Ответ дляL-i-s-a-92af
Если мнение большинства граждан совпадает с вектором развития страны, то зачем границы для мужчин закрыты?)