Светик63• 08 октября 2023

Все що коїться (Ізраїль). Як вважаєте ще не просто так?

Вибачте що знову про Ізраїль. Але як думаєте, це щось спеціально кимось задумане? І чи є звʼязок з війною в Україні? Я пости вже не вірю в просто початки такого, я вже бачу тільки як ляльководи світу нові ігри придумують. Що це може означати для нас?
алергирина• 08 октября 2023
Для нас погано бо увага до них
Ізраїлю так і треба і це логічно
NYC• 08 октября 2023
С Украиной связи нет. Израиль всю жизнь воюет, а тут на кону было подписание договора с саудовской аравией,
Чашечка кофе• 08 октября 2023
Книжку про історію арабо - ізралїлького конфлікту почитайте. Конспіролог
inna5577• 08 октября 2023
Фесенко почитайте, все правильно написал. И связь есть- раша заварила кашу, чтоб штаты помогали израилю, а не украине
LudaSHS• 08 октября 2023
Да Хамас- исламский джихад .. не хотели подписания договора, что были спокойные отношения
Держат ту территорию как провокатор
Ізраїль терористи• 08 октября 2023
Max12• 08 октября 2023
То Божа кара! Зато что нас не поддержали вовремя,!
Чашечка кофе• 08 октября 2023
Ответ дляinna5577
І що спрацювало?
Чашечка кофе• 08 октября 2023
Ответ дляMax12
Може просто урок буде, що не треба з рф ручкатися
LudaSHS• 08 октября 2023
Так https://t.me/allgolobutsky/25481
Ізраїль терористи• 08 октября 2023
Удалено администрацией...
Аня_я• 08 октября 2023
Ответ дляinna5577
Я тоже уверена,что раша баблишка подкинула. Они поддерживают самые гнусные военные действия по всей планете
LudaSHS• 08 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Да
Что ось зла набирает обороты, пока каждый решает про выгоды. А потом станет хуже
chancee• 08 октября 2023
Ответ дляMax12
Удалено администрацией...
LudaSHS• 08 октября 2023
Ответ дляАня_я
Яркий пример что вата приносить на форум,,значит в раша пабликах эти нарративы.
Уши раши торчат, как в сирии.
Тут рецепт один - Знищити Москву- и все с удивлением заметят, как спокойней станет, и даже в Азии
inna5577• 08 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
І що спрацювало?
Еще не очень понятно
Prervana• 08 октября 2023
Первичный негатив - на картинке
Дальше куда более отвратительные последствия, если оно там не стухнет в ближайшие дни
Чашечка кофе• 08 октября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
фото
І до цей шедевр?
inna5577• 08 октября 2023
Ответ дляАня_я
Израильские аналитики открыто это вчера говорили, что рука раши
Возрастная• 08 октября 2023
З нашою війною зв´язку ніякого немає. Ну, як наслідок, нам уваги дещо менше буде. А для Ізраїлю урок, що не треба загравати з московським режимом.
viter33• 08 октября 2023
Нехай Ізраїль це запитання поставить своїй розвідці - бо такі масштабні акції за день не плануються.
І заодно подумають - що вони робитимуть, коли Іран нарешті зробить ядерну зброю (бо в новинах писали, що Ірану на це треба славнозвісні ’2-3 тижні, не більше’)
antoninalav• 08 октября 2023
Ответ дляалергирина
Для нас погано бо увага до них
Ізраїлю так і треба і це логічно
А чому Ізраїлю так і треба?
ТриАна• 08 октября 2023
Я все думаю як Моссад проґавив все це(
vinika• 08 октября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Удалено администрацией...
Если бы так нещадно Украина русню сносила с лица земли. А то только ювелирно там где разрешено хлопают .
Cardiolog• 08 октября 2023
Ответ дляinna5577
Скорее Ирана
NYC• 08 октября 2023
Ответ дляТриАна
Я все думаю як Моссад проґавив все це(
Вы думаете политики- дебилы только в Украине?)))
Чашечка кофе• 08 октября 2023
Ответ дляCardiolog
Скорее Ирана
І плюс рф
Чашечка кофе• 08 октября 2023
Ответ дляТриАна
Я все думаю як Моссад проґавив все це(
А фанати Ізраїлю їми тикають перед носом, ставлять за приклад і повчають ними
алергирина• 08 октября 2023
Ответ дляantoninalav
А чому Ізраїлю так і треба?
Бо держава Ізраїль відтяпала собі кусок землі не домовившись з палестиною. Порішали євреї шо так можна і так проканає. А нє
Те саме робить з нами рашка
inna5577• 08 октября 2023
Ответ дляCardiolog
Скорее Ирана
Именно раши, почитайте