sofia-c93a• 06 октября 2023

Когда закончится война

Ваши прогнозы на год окончания войны в Украине
nadia-74• 06 октября 2023
Уже кажется что никогда
Осьминожко• 06 октября 2023
завтра
tarveldy• 06 октября 2023
Коли розвалиться рф , поки це кодло існує, миру не буде не те що в Україні, у світі
Тельма• 06 октября 2023
Ніколи. Ніхто в світі не хоче перемоги України..
nadia-74• 06 октября 2023
От зараз пишемо і усвідомити що хтось із нас більше не зможе відписати чи повернутись додому
Svetljachokkkk• 06 октября 2023
Ще +- 3 роки.
Solnet• 06 октября 2023
Ще років 5
ok1904• 06 октября 2023
Ответ дляТельма
Ви не праві, ніхто у світі не знає якою має бути перемога України.
Hallowkitty -54c3• 06 октября 2023
Не знаю , мабуть коли путін відкинеться і в рашці щось зміниться.
vidivan• 06 октября 2023
нажаль, невідомо коли.. Але ю, думаю, ще не менше 3ьох років буде((((
Espresso_caffe• 06 октября 2023
Арестович Гордону сказал, что не раньше чем через год и только после выборов в Украине, вступлением в НАТО и при отказе от Луганска, Донецка и Крыма

готовят нас к этому
Уаджит• 06 октября 2023
После того как разорвут договор.
арина-ветерок• 06 октября 2023
Вже сил нема, а пишуть про роки. Від цього ще страшніше. Здоров´я й за цей час вже ніяке, серце болить часто. Купа хвороб , які нема грошей лікувати. Постійно щось болить. І це я навіть ще не пенсіонерка. Сну нема нормального вже майже два роки. На мені відповідальність за старих батьків, свекрів, всі 80+, які вже майже не ходячі . Матеріально все гірше. Морально такі події як вчора у Грозі добивають. Я в Харкові з першого дня війни. Дні без вибухів вже як свято, але постійно в напрузі. А ще працюю з людьми, в тому числі старими, які постійно приходять і жаліються, плачуть, то когось вбито в них, то дім розбитий, то хтось без вісти пропав. Дуже важко це все пропускати через себе. Як витримати, як дожити , де брати сили і внутрішній ресурс?
Espresso_caffe• 06 октября 2023
Ответ дляарина-ветерок
обниму вас
Екатерина27• 06 октября 2023
Еще очень нескоро. Более того, непонятно как и чем она закончится. Ни о каком выходе на границы 91 года и речи быть не может. Это очевидно уже наверное всем. Все понятнее становится и призрачность возможности выйти на границы 23.02.22.
nutty• 06 октября 2023
Боюсь, ще років з 9..
чаревна• 06 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe

готовят нас к этому
Просто пиз.т оба
Тинка_тинка• 06 октября 2023
Ответ длячаревна
Просто пиз.т оба
Вот вот. Оба пи..т, как дышат. Только трендят, на шопинг катаются и богами себя мнят
Екатерина27• 06 октября 2023
Ответ длячаревна
Просто пиз.т оба
Зато Буданов всегда как часики точен))))))
Cardiolog• 06 октября 2023
Ответ дляok1904
Тоді як можна хотіти того, що ніхто не знає?
ok1904• 06 октября 2023
Ответ дляCardiolog
Я процитувала Клімкіна, інтерв´ю для дойчевелле.

От про що тоді мова?
inresta• 06 октября 2023
власть крадет
народ погибает
Cardiolog• 06 октября 2023
Ответ дляok1904

От про що тоді мова?
Ви про квітневе 2023? Так, конкретики нема

’Но следует исходить из того, что победа над Россией может быть только комплексной, а не только военной. Важны факторы изоляции, экономического, технологического и психологического давления. То есть, победа над Россией - это комплексная история’
ok1904• 06 октября 2023
Ответ дляCardiolog

Ні, ось свіже на днях, позавчора опубліковане відео.
JENYABEST• 06 октября 2023
Ответ дляУаджит
После того как разорвут договор.
Можно подробнее, почему вы так думаете ?
4мама• 06 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Сталін відкинувся. Щось змінилося?
Війна НІКОЛИ для нас не припиниться, доки ми ВСІ не усвідомимо, що московити кончені УСІ - були, є та будуть. В них в генах закладено вбивати та красти. Бо вони - прямі нащадки золотої орди.
Kira2022• 06 октября 2023
Когда сменится правительство в рашке или США или когда достигнут поставленных целей, но первое быстрее будет. Ещё есть вариант когда люди поумнеют, но он самый фантастический из трёх и надежды на него призрачные...
4мама• 06 октября 2023
По темі ’коли’ - листопад 2024. Це так що вже зі скасуванням обмежень військового стану.
lilu1990• 06 октября 2023
Правильне питання: коли закінчиться ця війна?
Nata2907• 06 октября 2023
Ответ для4мама
Сталін відкинувся. Щось змінилося?
ну усвідомимо ми, що далі?
Війна закінчиться?
Мій друг з фронту вернувся, не знаю вже яким чином, ще не бачилися, але сказав, що більше не піде ні за що. Воював добровольцем з першого дня. Сказав такого безпрєдела ще не бачив і вмирати за нашу владу він не хоче і життя своє на це марнувати. Постає питання: за що війна? За краще життя? А де воно і звідки воно візьметься? В нас он мера на гарячому за взятку піймали. 1,4 млн. А він каже що не винен і нічого не робив, хоча всі все знають. Впевнена, відпустять, так же як і голову військової адміністрації. Навіть справу не відкрили, за кодон до дітей їздить, відосики знімає. За що прості люди мають померти?