Ваши прогнозы на год окончания войны в Украине
Hallowkitty -54c3• 06 октября 2023
Не знаю , мабуть коли путін відкинеться і в рашці щось зміниться.
Espresso_caffe• 06 октября 2023
Арестович Гордону сказал, что не раньше чем через год и только после выборов в Украине, вступлением в НАТО и при отказе от Луганска, Донецка и Крыма
готовят нас к этому
арина-ветерок• 06 октября 2023
Вже сил нема, а пишуть про роки. Від цього ще страшніше. Здоров´я й за цей час вже ніяке, серце болить часто. Купа хвороб , які нема грошей лікувати. Постійно щось болить. І це я навіть ще не пенсіонерка. Сну нема нормального вже майже два роки. На мені відповідальність за старих батьків, свекрів, всі 80+, які вже майже не ходячі . Матеріально все гірше. Морально такі події як вчора у Грозі добивають. Я в Харкові з першого дня війни. Дні без вибухів вже як свято, але постійно в напрузі. А ще працюю з людьми, в тому числі старими, які постійно приходять і жаліються, плачуть, то когось вбито в них, то дім розбитий, то хтось без вісти пропав. Дуже важко це все пропускати через себе. Як витримати, як дожити , де брати сили і внутрішній ресурс?
Espresso_caffe• 06 октября 2023
Ответ дляарина-ветерок
обниму вас
Екатерина27• 06 октября 2023
Еще очень нескоро. Более того, непонятно как и чем она закончится. Ни о каком выходе на границы 91 года и речи быть не может. Это очевидно уже наверное всем. Все понятнее становится и призрачность возможности выйти на границы 23.02.22.
Тинка_тинка• 06 октября 2023
Ответ длячаревна
Просто пиз.т оба
Вот вот. Оба пи..т, как дышат. Только трендят, на шопинг катаются и богами себя мнят
Екатерина27• 06 октября 2023
Ответ длячаревна
Просто пиз.т оба
Зато Буданов всегда как часики точен))))))
Ответ дляok1904
Я процитувала Клімкіна, інтерв´ю для дойчевелле.
От про що тоді мова?
Ви про квітневе 2023? Так, конкретики нема
’Но следует исходить из того, что победа над Россией может быть только комплексной, а не только военной. Важны факторы изоляции, экономического, технологического и психологического давления. То есть, победа над Россией - это комплексная история’
Ответ дляCardiolog
Ні, ось свіже на днях, позавчора опубліковане відео.
Ответ дляHallowkitty -54c3
Сталін відкинувся. Щось змінилося?
Війна НІКОЛИ для нас не припиниться, доки ми ВСІ не усвідомимо, що московити кончені УСІ - були, є та будуть. В них в генах закладено вбивати та красти. Бо вони - прямі нащадки золотої орди.
Ответ для4мама
Сталін відкинувся. Щось змінилося?
ну усвідомимо ми, що далі?
Війна закінчиться?
Мій друг з фронту вернувся, не знаю вже яким чином, ще не бачилися, але сказав, що більше не піде ні за що. Воював добровольцем з першого дня. Сказав такого безпрєдела ще не бачив і вмирати за нашу владу він не хоче і життя своє на це марнувати. Постає питання: за що війна? За краще життя? А де воно і звідки воно візьметься? В нас он мера на гарячому за взятку піймали. 1,4 млн. А він каже що не винен і нічого не робив, хоча всі все знають. Впевнена, відпустять, так же як і голову військової адміністрації. Навіть справу не відкрили, за кодон до дітей їздить, відосики знімає. За що прості люди мають померти?
Війна закінчиться?