Начальник Анонимов• 06 октября 2023
Ходити у дранті, чи знов купувати те, що не подобається і погано сидить?
Я у відчаї. Рейд по магазинам нічого не дав, окрім витраченого часу і коштів на проїзд. Щукала джинси - звичайні, але великого розміру. Є тільки стреч, або малі розміри, або геть з дубової тканини, від якої зламався ніготь під час "примірки". Навіть не приміряла, бо гудзик розстібнути не вдалося.
Коштів обмежено й було, а зараз залишилось близько тисячі грн і вибір на цю суму ще звузився. Замовлення через інтернет теж нічого не дали - вибираю по розмірам на сайті, а приїздить щось таке, що й нога не влазить, на дупу приміряти вже не виходить. Йти по секонтах? Там ще менший вибір. Базари? Коли була там останній раз, нічого крім стречового "китаю" не бачила. Що робити? Мої порвались, в них вже ходити соромно.
Кастрюлька• 06 октября 2023
на вашу сраку тільки стрейч і брати. це чудово, коли тканина тягнеться.
ГендиреХтор• 06 октября 2023
Искать свою модель и не покупать одни, а искать ещё пару пар от базара до секунду, и бутика, где хорошо сядут то и ваши
Физрукая• 06 октября 2023
в хумане очень много было джинсов и нормальных брюк больших размеров. я искала маме джинсы и пока передвигала вешалки еще удивлялась - где какой-нибудь стандартный Л, почему все такое большое.
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
А ваш язык только в хлорке полоскать.
ГендиреХтор• 06 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
В мене срака плоская маленька и та же проблема, нет бёдер, все карикатура.
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ для_Лёля_
З якого Ви міста? Розмір наскільки великий треба? В сінсей купила розмір 50-52 за 399 грн гарні джинси...
Київ. У мене ’талія’ 99 см. А стегна 112. З такими параметрами взагалі нічого не можу знайти. Зараз ношу старі, не можу зрозуміти, який розмір шукати.
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ для_Лёля_
Это их какой размер? 44? 42? Я примеряла 40 прямые, так в поясе еще 3 меня а в бедрах в облипку. Непонятные лекала...
Тримбулька• 06 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
У меня тоже нет попы и плоские бедра. Все джинсы хорошо сидят. И скини, и момы, и классические, и клеш. Карикатуры не вижу.
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
О, так вам надр в синсее ровные взять на примерку. Широкие и прямые. Там талия очень широкая...
Огірок та Помідорчик• 06 октября 2023
Автор, если большой размер, то может стрейч стоит рассмотреть
ГендиреХтор• 06 октября 2023
Ответ дляТримбулька
У мене 85 процентов ничего
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ дляeuhunter
Бувають накі дні, що шопінг не йде. На інший день тілько шо на деревах потрібні речі не висять. Не сумуйте! Не знайшлися зараз джинси - подивиться інші варіанти низів, якісь штани класичні. Не всім ті джинси й потрібні.
У меня таже фигня, когда те дни с деревьями, не подскажете?
Оч@ров@Шк@• 06 октября 2023
Я замовляю речі на знижках постійно. І от джинси ніяк не сідали гарно, хоч я худа, здавалося, що там розмір підібрати, продала певно з 10 пар. В магазинах дорого. Але відкрили у нас сінсей, якість речей там жахлива, але джинси цілком норм. І вони на мені сидять супер. Я поміряла і замовила через сайт, бо черга там була на годину-дві, а я не могла стільки чекати. Тепер буду чекати 3 тижні))).
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ для_Лёля_
Так, в зарі беру 44, то гарно сідають синсей теж 44)
А у вас параметры От/Об какие?
Дівчина Бобула• 06 октября 2023
Я наоборот люблю со стрейчем, не скини, но чтоб ткань немного тянулась. Купила в Манго на распродаже. Дочь в Синсее берет, хорошо носятся, главное, свою модель подобрать.
Огірок та Помідорчик• 06 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
У мене так само, можу замовити тільки скінні. А так не сідають взагалі. Але в нас немає магазинів, щоб поміряти.
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ для_Лёля_
Это какой фасон? Момы? Там момы фит, момы прямые ещё какие-то... И все по-разному сидят..
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ для_Лёля_
Об 112
Стандартно с высокой посадкой там пояс около 40+ 2/3 см а мне выходит велико((
Я Вас не боюся• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Хумана Левобережна, Окипной, вход со стороны метро- посмотрите там джинсы, кофточки и в обычных магазинах найдете