Невгамовна• 06 октября 2023
Зберігання номеру у МРЄО
Дівчата ,підкажіть якщо я свою машину ще не продала але купую нову і хочу переставити свої номера з старої машини на нову, як мені це зробити ,в мРео єсть така функція -зберігання номеру ,але ж на стару машину потрібно тоді тоже якісь номера (чи тимчасові чи постійні )а якщо постійні то тоді треба і техпаспорт міняти ,як це все правильно зробити ,може хто підкаже бо на гарячі лінії в мРео мені сказали бери талончик, стій в черні і все там питайте
фан L.O.S.T.• 06 октября 2023
За гроші вони вам зроблять все , на стару - нові номера і техпаспорт, зберігання платне. Я всих нюансів не знаю, в мене чоловік зберігав номера так свої .