ПодругаМужа• 06 октября 2023
Інгаляція фізрозчином при сухому кашлі
Дитині 10 років. Почався сухий кашель (схожий на кашель курця).
Чи можна зробити інгаляції за допомогою небулайзера фіз розчином ?
З царем в голові• 06 октября 2023
Може зробити гірше, треба щоб лікар послухав, інгалятор-небулайзер то при пневмонія, бронхітах, а якщо у дитини лише фарингіт, трахеїт , запустити інфекцію нижче?
Люблю_смаколики• 06 октября 2023
моя дитина лежала в лікарні з грипом. перед сном в неї часто були приступи сухого кашлю. їй робили прямо в ліжку інгаляцію серед ночі саме з фізрозчином. це допомагало, вона заспокоювалася і засинала
З царем в голові• 06 октября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Їй інгаляції назначив лікар,а не самолікуванням.