Царевна_несушка• 07 октября 2023

люди часто делают добро из корысти

точнее , они ждут , что Бог за это даст им подарки - удачу, благополучие, богатство
всем известный факт , ведь Бог сказал что каждый кто будет делать добро получит царство Божие и все блага
и вот люди лезут кому бы "помочь"
каждый день они ищут жертву, которой смогут "помочь" и тем потешат свой эгоизм, свое чувство собственной важности, оденут белое пальто и корону

но Бог никогда не стучит в таком слишком "явном" виде
"вот стою у дверей и стучу"

Бог всегда приходит к человеку в скрытом виде, и часто люди в повседневных делах даже не замечают, кому они отказали , кого осудили или кого обидели

ведь они были так заняты, ища кому подарить свое "добро"

очень тонкая грань между бескорыстным намерением и тщеславным
Библиотекарь• 07 октября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ваша мама это не все кто помогают
Разумеется. Это просто пример.

Колишня муза• 07 октября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Почему сразу плохо? Нейтрально. Больше не буду угощать жлобов, не буду пытаться понравится незнакомцам. Животным(не людям) и дальше буду помогать
Я просто спитала, але думаю, що робити добро, хоч незначне, не перестанете.
Трохи злякана• 07 октября 2023
Ответ для_amarantik
А вы не думали о том, что у Бога может быть иная точка зрения?
Или для вас Бог это только светлое и доброе, принятое в обществе?
Я думаю, что бога нет. Опиум для народа - помните?
автор Царевна_несушка • 07 октября 2023
Ответ дляТрохи злякана
а кто создал планеты, звезды ну и вообще вся экосистема Земли очень продумана
автор Царевна_несушка • 07 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
поняла
этот стиль общения сквозит в определенных регионах

даже в бытовом общении применяются агрессивные приемы коммуникации в виде сарказма, прямой конфронтации и там это нормально

я кстати долго не могла понять что это происходит, почему мне неприятно общаться с людьми, с возрастом разобралась... и таки да, это прямое влияние большого скопления криминалитета в определенных регионах
я согласна с вами.
понимаю о чем речь
автор Царевна_несушка • 07 октября 2023
Ответ дляМоська-слон
Повністю погоджуюсь
Напишу про себе такий випадок. Я дуже люблю собак, вірніше, накінець-то усвідомила , які це космічні істоти в період першого карантину. Син попросив мене підгодовувати його улюблених двох , ну і з тієї пори у мені відкрилося нове віконце в серці
Що роблю - писати не хочу.
І ось як мені допомогли ті самі собаки.

На початку березня 22 р ми з дітьми дісталися Вроцлава. Хто їхав через всю Україну та стояв в очікуванні першого потяга в Львові - зрозуміє без деталей.
Я була спустошена, коли ще і там ми не змогли сісти в потяг до сестри в Німеччину.
Але тут чомусь пригадалися мої собаки ті перші, ніби відчула їх тепло тіл. Вмить підходить волонтер та запропонував поїхати з хлопцями-німцями, які вночі підвозили гуманітарку в це місто на вихідних. І, як виявилось, ми їхали практично під місто моєї сестри - а це переїзд через всю територію Німеччини.

До цього дня я вдячна волонтеру з вокзала Вроцлав і з теплом пригадую тих красенів-німців. Вони тиждень у своєму офісі готували після роботи збір, в суботу везли і ніч на неділю назад .

Чомусь захотілось поділитися цим . І дуже прошу , допоможіть тому, кому важче. Хоч добрим словом
дякую, дуже тепла історія. А зараз ви в Німеччині ще ?
Трохи злякана• 08 октября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Вы школу явно прогуляли
Моська-слон• 08 октября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Вдома. Побули у родичів 2,5 місяці та назад🥰
мені ментально тут добре
Моська-слон• 08 октября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ще допишу нереальний випадок. В Німеччині родичі живуть в казковому регіоні. Ліс, гори… але чуже.
Син молодший марив за своїми собаками вуличними, спробував погладити кота біля одного замку - так той як цапнув(
Я сама скучала за контактом з тваринами. І раз гуляємо по лісі , мені було дуже важко - розумію, що все, щось повинно змінитися.

І тут вибігають дві собаки безпородні - появився їх господар. Я, звісно, запитала чи можна погладити . Ці песики облизують сина, і я дістала свою порцію їх тепла)
З німцем похилого віку ми розговорилися - хоча в мене німецька більш ніж примітивна, а він колись вивчав рос мову. Ну і на суміші німецько-англійсько-російській ми довго розмовляли)

Виявилось, що цей чоловік адаптував цих песиків - один з Румунії , інший з Аргентини.

Ось повірите, після цієї зустрічі немов друге дихання відкрилося. Неймовірне полегшення.
І про німців у мене найтепліші спогади ( з ким прийшлось спілкуватися) .
Я навіть коли поверталася в Україну , написала на сторінці міста Фейсбуку подяку за теплий прийом українців , особливо відмітила фрау з каси вокзалу, яка проклала нам маршрут повернення надзвичайно зручний з врахуванням подальшої поїздки через Польшу .

автор Царевна_несушка • 08 октября 2023
Ответ дляМоська-слон

я рада за вас ))
ми теж жили півроку в Польщі, але потім сказали оплачувати житло, але з дітьми самій мені це все нереально,
то ми повернулися