modiin• 07 октября 2023

Израиль подвергся массированному ракетному обстрелу

В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляStar39
Вот, все видно на картинке
Это откуда
Я вижу такое
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляШеллар
Додам до вашого списку червоний хрест
Ще є Amnesty International
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
Тогда ещё не было Украины, это была российская империя .
Ну я думаю вы в курсе кто на 2м месте после Гитлера по уничтожению евреев.
Кто?
Откуда статистика?
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
’а вложитесь в развитие Палестины’
Ага, вже вклалися у розвиток русні і Китаю.
Да, в 90 х ’помогли’ раше. Надо было топить монстра, пусть бы не было федерации.
Нет единого рецепта
NYC• 07 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ось він, справжній патріотизм.
Ну давайте по правде, как бы это не обидно звучало но Израиль своих не бросает. Они знают, что если они погибнут из семьи на произвол судьбы не кинут.
Сколько историй о там, что премьер опоздал на важное заседание потому что ему позвонила мать убитого солдата.
WhiteWidow• 07 октября 2023
Ответ дляалергирина
Та почему бы ни было. Договорнячок что б замутить новое государство. Бог по библии что сделал с израильтянами? Выгнал их. Но они нарушили закон Бога. У них не должно быть свей земли никогда!!!! Они в изгнании пожизни. Сейчас будут опять текать и занимать чужое. Вот и имеем.
Ну ви і ..... фанатичка
Wind99• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
Скажите,а как в Ришоне, не пострадали ???
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляmodiin
Так по новостям все было тихо. Только самолеты прекратили летать в Симферополь
Це ж на яких каналах ви ’сиділи’, що у вас було тихо по новинах?
marydgayne• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Скорее всего это была самая боьшая ошибка Украины...сдать Крым без единоговыстрела
а нам было чем воевать за Крым? это ошибка Америки и Европы ,что не дали нам сразу оружие
Blossom__• 07 октября 2023
Ответ дляCvet_ОК
Що це за в отлічіє от нас?
Ви знаєте, наприклад, що той військовий, якого перепоховували в с. Гроза, по якому вдарили росіяни, повернувся з Польщі.
Наші чоловіки теж поверталися боронити Україну, і це тільки один випадок
Ось з інформсайту
----
“Вчора у селі Гроза місцеві мешканці прощалися із Андрієм Козирем. Поминки організував його син Денис. Перед початком війни чоловіки разом перебували у Польщі, але в перші дні приїхали до Львова та прийшли до військкомату. Їх відправили на навчання, а потім перекинули в Попасну у різні групи. Після трьох днів бойових дій батько отримав смертельне поранення в шию”, – розповіли журналісти.
Три дня на войне. Как жутко, что так происходит.

Я не хочу чтоб гибли люди. Это большая потеря, чем территории.
NYC• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Кто?
Откуда статистика?
Из яд вашем статистика)
Lusik 26• 07 октября 2023
Ответ дляvikiss
Як би США були дійсно сильними, вони б розгромили рашку в перші місяці війни, щоб показати, хто і у світі хозяїн.
Я думаю в США вистачить конвенційної зброї, щоб розгромити не тільки рашку, а й півсвіту. Питання не в цьому, а в ядерній зброї під сракою хуйла...в США десятиліттями взрощували тезис про те, що русня йобнута на всю голову і може ядеркою бахнути будь-куди.
Star39• 07 октября 2023
Иран поддерживает операцию ’Наводнение Аль-Акса’, начатую палестинскими радикалами на территории Израиля, заявил советник верховного лидера Ирана Али Хаменеи генерал Рахим Сафави.
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляPrervana
Ну эти еще лицо держат, но...
’Как проблема - так в кусты’ это прям планетарный девиз последних лет
У організацій основна мета - не вирішувати проблеми, а як за допомогою бюрократичних маніпуляцій уникнути відповідальності за невтручання
NYC• 07 октября 2023
Ответ дляWind99
Я не в Ришоне, но обстрелы там были, вроде попадалось в новостях, чтотв один дом попали.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляmarydgayne
Было, и оружие там было, и корабли...
И ошибка Европы была уговаривать наше правительство сдать Крым
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляалергирина
Йпть, у нас тут радикальні віруючі в темі.
Свят-свят-свят.
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
Русские уши и сейчас торчат
Про Холокост, Израиль не признает Голодомор, кстати
Star39• 07 октября 2023
Россия находится в контакте с Израилем, Палестиной и арабскими странами, призывает стороны конфликта прекратить огонь, заявил ТАСС спецпредставитель президента РФ по Ближнему Востоку и странам Африки, замглавы МИД России Михаил Богданов.

’Это рецидив конфликта, длящегося 75 лет. Москва находится в контакте со всеми сторонами, в том числе и с арабскими странами. Мы призываем к немедленному прекращению огня и миру’, - сказал он, комментируя обострение палестино-израильского конфликта.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
Из яд вашем статистика)
Извините, не поняла Ваш ответ.
coch100• 07 октября 2023
Ответ дляvikiss
Якщо ваша област в окупації, то це вина зрадників, які допустили це.
Я переймаюся, що людський ресурс, який може воювати, зменшується . Чи ви готові воювати з дивану до останнього українця?
Если бы мы жили отдельными княжества, так бы и было, но увы МО у нас одно.
lammama• 07 октября 2023
Сегодня день рождение людоеда?
алергирина• 07 октября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Свят-свят-свят.
А Ви причинно наслідкових зв´язків не бачите?
NYC• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Русские уши и сейчас торчат
Давайте обсудим, что Украина признает Палестину, и налаживать торговый оборот с Ираном. И продавала Ирану ракеты.
Что было то прошло, людям нужна поддержка, а не меренье письками
rybka21• 07 октября 2023
Виникло багато питань.

Зараз в Ізраїлі справжня терористична атака, багато мирних вбивають, катують, знущаються. Що роблять з ізраїльськими військовополоненими навіть подумати страшно, особливо із жінками-військовими. Я бажаю Ізраїлю якнайшвидше звільнити свої території, захистити своїх громадян і покарати терористів.

Але з´явилось багато питань. І не у нас, а у західного світу. А чи готові вони до війни?

Ізраїльська армія вважається однією з найкращих у світі, їх військові технології вважаються одними з найкращих у світі, їх розвідка вважається найкращою у світі. Модель оборони країни, коли всі служать у армії, навіть жінки, береться багатьма за приклад, навіть нашими. Але обмежена атака бойовиків ХАМАС застигла цю розвідку, цю армію і її технології зненацька. Терористи публікують відео вбивства військових прямо в казармах, що значить, що вони не очікували удару. Бойовики палили техніку, захоплювали міста і не зустрічали значного спротиву, як пишуть місцеві.

Про кількість бойовиків ходять лише припущення, але ніхто не називає цифру - тисячі, максимум кажуть про сотні.

А на Україну йшло до 300 тисяч, разом із ’ЛДНР’, кадирівцями, найманцями і флотом. Сотні літаків, гвинтокрилів, десятки кораблів і тисячі ракет, кількість артилерії страшно називати. Чи витримали б країни Європи таку навалу? Чи може б їх військові були б вбитими в казармах, ще навіть не вступивши в бій? Русня це не якісь легко озброєні бойовики на мотоциклах. Там йшла тренована армія. Сусіди б не встигали б і оговтатись, як були б захоплені. А ядерну зброю ніхто б не став приміряти, бо це самогубство для всіх....

Ну це на початку, а зараз у русні 400+ тисяч військових тільки в Україні, купа військового досвіду і ще достатньо техніки. Зараз Європа зможе захищатись, якщо Україна впаде?

І тут справа не в Україні і росії, вже всі хижаки дивляться і готуються. Вони бачать цю слабкість, відчувають її.
Демократія без зброї і сили ніяк не захистить від варварів. Вони будуть вбивати всіх. І чим довше всі тягнутимуть із допомогою Україні, тим більше подібних конфліктів по всьому світу буде. росія з радістю поділиться досвідом з іншими людожерами. Їй втрачати нічого, вони завжди допомагали вбивцям і тиранам.

То може вже наші партнери переосмислять свої погляди на нашу війну? Може вже зрозуміють що на кону, як каже сам Путлер публічно ’новий світовий порядок’? Чи вони хочуть особисто перевірити, чи зможуть вони протистояти безпринципному, безсовісному і безжальному тероризму?

Може вже час розбити головного терориста світу? Який підживлює інших, подібних собі. Бо вже всі ознаки майбутньої світової війни на обличчя. Це не Україна її почне, але вона може її закінчити ще у зародку!

Antonio.
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
’Сколько историй...’
і ви розповідайте (с)
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляJimson
У них, по крайней мере в новых домах, есть комнаты безопасности. Железобетонные стены, бронированные ставни. Толщина приличная, зачастую даже связь не ловит, нужно антенну выводить наружу.

Но если хамасовцы захватят поселение, ничего не поможет. Вырежут всех с особой жестокостью. Кого-то будут пытать. про изнасилования даже не пишу. Это звездец.
Якщо в кожному домі є зброя, то буде спротив
NYC• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Извините, не поняла Ваш ответ.
Яд вашем это мемориал в израиле. Там все данные о геноциде евреев и холокосте
алергирина• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Русские уши и сейчас торчат
Зато по всему миру кричат про холокост. Кстати, Україна тоже платит репарации как и Германия. Но обвинили в масовых убийствах евреев, а сами голодомор наш отрицают. Метки железные по всему миру ставят еде жили с именами, напоминая что они со со временем будут претендовать.
lammama• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
Кто?