modiin• 07 октября 2023

Израиль подвергся массированному ракетному обстрелу

В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Smusish• 07 октября 2023
Ответ дляcoch100
Т.е. мы в окупации Израиля будем?
Я бачу це так, що ми мирно і дружно житимемо на нашій території , дві країни, Україна та Ізраїль.
Вони відбудують наші території , тобто для себе і вже свої міста.
Росія ’’’ сахраніт ліцо’’’ підлижеться,до всього світу, а ми знесилені будемо радіти кінцю війни.
чир• 07 октября 2023
Смотрю видос с пуйлом. Сегодня у него морда особенная. Вся в малиновых пятнах, глазки бегают, видно что о чем-то усиленно думает.
Бізешка• 07 октября 2023
Ответ длячир
Може вмирає? Ааа?
звездная галактика• 07 октября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Бо не треба було їх провокувати. Треба з сусідами дружити.
скажите, как человек, у которого самого дома война, может так наслаждаться другой войной?
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляCvet_ОК
Що це за в отлічіє от нас?
Ви знаєте, наприклад, що той військовий, якого перепоховували в с. Гроза, по якому вдарили росіяни, повернувся з Польщі.
Наші чоловіки теж поверталися боронити Україну, і це тільки один випадок
Ось з інформсайту
----
“Вчора у селі Гроза місцеві мешканці прощалися із Андрієм Козирем. Поминки організував його син Денис. Перед початком війни чоловіки разом перебували у Польщі, але в перші дні приїхали до Львова та прийшли до військкомату. Їх відправили на навчання, а потім перекинули в Попасну у різні групи. Після трьох днів бойових дій батько отримав смертельне поранення в шию”, – розповіли журналісти.
Герой
Як і Алекс Кобурн ’Хрест’ - українець, якого малим всиновили в США. З повномасштабним приїхав в Україну, воював. Загинув в бою на днях ((
NYC• 07 октября 2023
Ответ дляSmusish
А ничего что в Израиль это религиозное государство. И месторасположение его обозначено в Торе?
Аааа вы любитель Соловьева, это ж он автор этой идеи)
чир• 07 октября 2023
Ответ дляБізешка
Може вмирає? Ааа?
Открывает газопровод вместе с узбеком, а мысли совсем о другом. Обычно так выглядят люди, у которых резко поднялось давление.
РойЛеля• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Да я не прикалуюсь, всегда считала, что начало этому положил Хмельницкий.
Сейчас это не имеет ни какого значения, нас постояно шатало из строноны в сторону...
Почекайте. Як це не імєєт значенія. Ви серйозно так присадили Хмельницького, який плював в сторрну росії, сказавши що він підписав договір з москалями.
А шатало зі сторони в сторону бо поляки теж не давали дихнуть. І правителі шукали варіанти.
Да, це було ненайкраще рішення звязатись з росією але хто ж знав.
Але ви з заявочками своїми перегнули
Smusish• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
Я и 23 февраля не могла поверить.
Я теж. Я читала тут теми, про той чемоданчик, я знала що у Харкові біля,кордону стояла черга , колони з технікою,ми це обговорювали і згадували що типу зараз піською помахають, домовлятися і розїдуться.
Я не могла повірити, що зараз в наш час, может бути війна географічно в центрі Європи!!! Та мій розум відмовлявся вірити всьому! Я до сих пір не можу це збагнути, що у нас війна. Живи, розвивався, рости дітей, радій життю.
А ці новини про Ізраїль сьогодні зранку, розумію, що починається ’ серйозний заміс’ і це ж все не просто так. І ще більша депресуха накриває...
Як кажуть, сама темна ніч перед світанком. Коли здається,що вде ось воно саме темне, а воно раз і ще темніше. Де той світанок?
NYC• 07 октября 2023
Ответ для звездная галактика
Вы первый год на форуме?
Антисемитизм слышали?
Была бы тема с анонимами ,как в 2021, вы бы знатно офигели.
Бізешка• 07 октября 2023
Ответ длячир
А я надіялась)
vikiss• 07 октября 2023
Ізраїль одразу оголосив стан війни. А у нас конфлікт і сотні тисяч загиблих
звездная галактика• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
Вы первый год на форуме?
Антисемитизм слышали?
в смысле - первый? я прекрасно помню тему 21. но, думала, что с тех пор что то изменилось
ZhukOlena• 07 октября 2023
Ответ дляvikiss
Й...баний стид нам....
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Але ви з заявочками своїми перегнули
можливо моя думка хибна але вона така.
Smusish• 07 октября 2023
Ответ дляlisulya
24 февраля ещё нет, и сейчас ещё нет. Но она будет. Слишком много нерешённых конфликтов в мире скопилось, слишком многие копили силы и ждали подходящего момента. И вот он настал. Доминошки посыпались.
Який крнфлік ви бачите слідуючим? Це буде конфлікт на дальному сході. Чи й Європа ( нас не рахуючи, ми вже ту приймаємо участь) теж буде воювати на своїх територіях? Яким ви бачите результат після третьої світової?
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляvikiss
Так у нас военний стан в чому різниця?
miya ya• 07 октября 2023
Лавров і лідер ХАМАС.
Одна з таких зустрічей минулого року була на День незалежності Ізраїлю.
Раніше ще Лавров казав, що Гітлер мав єврейське походження.
Rina Kisskiss• 07 октября 2023
Ответ дляvikiss
Подивіться, пошукайте, чому ми цього не робимо.
vikiss• 07 октября 2023
Ответ дляZhukOlena
Й...баний стид нам....
Скоро ,взагалі, скажуть, чого вам треба допомагати, он в інших країнах війна, їм потрібніше
Smusish• 07 октября 2023
Ответ дляZhukOlena
Можна перевести????
Шо ізраїль во всьому винуватий, сам винуватий шо їх бомблять
NYC• 07 октября 2023
Ответ дляSmusish
У меня тогда дурдом был утром, нам с мужем надо было с утра ехать на север, дети истерили.
Тут я вижу сообщение от начальница в вотсапе, была уверенна что она просит выйти на работу в выходной а там ’ Мелитополь бомбят’.....я не могла поверить, началась истерика.
Поехали с мужем на север, я рыдаю...он пошёл в банк, я с ним подошла и осталась курить возле входа. Через пару минут подошёл охранники и начали спрашивать о домашнем насилии...
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляmarydgayne
а нам было чем воевать за Крым? это ошибка Америки и Европы ,что не дали нам сразу оружие
Вони і без зброї могли накласти реальні санкції , а не фікцію - тоді вже
lisulya• 07 октября 2023
Ответ дляSmusish
Та нічого я не бачу, я ж Вам не бабка Ванга.
Ні одна,сама начитана порадниця не скаже Вам як воно буде, ні один ютуб-аналітик, бо стільки умов винесено за дужки, ми маємо для аналізу лиш крихти інформації. І можемо частково аналізувати вже по ходу діла.
vikiss• 07 октября 2023
Ответ дляSmusish
Тобто ,не даремно, ходять слухи, що євреї Україну під себе опустошають?
Jimson• 07 октября 2023
Плюсую, деваться некуда. Второе невероятное событие за сегодня, хоть и локального масштаба :)
vikiss• 07 октября 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Удалено администрацией...
Smusish• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
До сих пор пытаюсь понять почему.
Здається, саме радянський союз надав право франції там бути присутніми. Але я можу помилятися.
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляrybka21
Виникло багато питань.

Зараз в Ізраїлі справжня терористична атака, багато мирних вбивають, катують, знущаються. Що роблять з ізраїльськими військовополоненими навіть подумати страшно, особливо із жінками-військовими. Я бажаю Ізраїлю якнайшвидше звільнити свої території, захистити своїх громадян і покарати терористів.

Але з´явилось багато питань. І не у нас, а у західного світу. А чи готові вони до війни?

Ізраїльська армія вважається однією з найкращих у світі, їх військові технології вважаються одними з найкращих у світі, їх розвідка вважається найкращою у світі. Модель оборони країни, коли всі служать у армії, навіть жінки, береться багатьма за приклад, навіть нашими. Але обмежена атака бойовиків ХАМАС застигла цю розвідку, цю армію і її технології зненацька. Терористи публікують відео вбивства військових прямо в казармах, що значить, що вони не очікували удару. Бойовики палили техніку, захоплювали міста і не зустрічали значного спротиву, як пишуть місцеві.

Про кількість бойовиків ходять лише припущення, але ніхто не називає цифру - тисячі, максимум кажуть про сотні.

А на Україну йшло до 300 тисяч, разом із ’ЛДНР’, кадирівцями, найманцями і флотом. Сотні літаків, гвинтокрилів, десятки кораблів і тисячі ракет, кількість артилерії страшно називати. Чи витримали б країни Європи таку навалу? Чи може б їх військові були б вбитими в казармах, ще навіть не вступивши в бій? Русня це не якісь легко озброєні бойовики на мотоциклах. Там йшла тренована армія. Сусіди б не встигали б і оговтатись, як були б захоплені. А ядерну зброю ніхто б не став приміряти, бо це самогубство для всіх....

Ну це на початку, а зараз у русні 400+ тисяч військових тільки в Україні, купа військового досвіду і ще достатньо техніки. Зараз Європа зможе захищатись, якщо Україна впаде?

І тут справа не в Україні і росії, вже всі хижаки дивляться і готуються. Вони бачать цю слабкість, відчувають її.
Демократія без зброї і сили ніяк не захистить від варварів. Вони будуть вбивати всіх. І чим довше всі тягнутимуть із допомогою Україні, тим більше подібних конфліктів по всьому світу буде. росія з радістю поділиться досвідом з іншими людожерами. Їй втрачати нічого, вони завжди допомагали вбивцям і тиранам.

То може вже наші партнери переосмислять свої погляди на нашу війну? Може вже зрозуміють що на кону, як каже сам Путлер публічно ’новий світовий порядок’? Чи вони хочуть особисто перевірити, чи зможуть вони протистояти безпринципному, безсовісному і безжальному тероризму?

Може вже час розбити головного терориста світу? Який підживлює інших, подібних собі. Бо вже всі ознаки майбутньої світової війни на обличчя. Це не Україна її почне, але вона може її закінчити ще у зародку!

Antonio.
Згодна з кожним словом.

І мелькає цинічна думка - може б їм варто було б ’ особисто перевірити, чи зможуть вони протистояти безпринципному, безсовісному і безжальному тероризму?’ Та ж Угорщина - призабула 1956 рік
Smusish• 07 октября 2023
Ответ длячир
Задоволений? Стерво, напитується людськими смертями. Підписуючи свою життєву енергію!