В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Ответ дляFalcon82
Купол не захищає від бомб. І Ізраїль не бомбили, а обстрілювали. І не балістикою
Та зрозуміло. І що від 300 ракет одночасно він не спрацював на 100% теж очевидно. Але купол був потрібен щодня, а не просто існував, тому що в стані конфлікту Ізраіль існує не перше десятиріччя і саме це чекає нас і наших дітей, бо наш сусід нічим не кращий.
Ответ дляJimson
Когда пишу про США и Китай, меня почему-то называют ’матрешкой’ или лепят ’facepalm’. А ведь их грядущее противостояние неизбежно. Китай слишком быстро прирастает, как экономически, так и в военном плане.
Даже если ему лайтово скормят часть рф, это не решит вопрос экспансии и влияния в мире, только усугубит в перспективе
Россия в этом противостоянии скажет решающее слово. Поэтому ее не хотят топить американцы
Ответ дляKittu2008
Я не понимаю, почему Израиль ядерной не думаете и не сотрёт Палестину
Думайте, що пишите, Ізраїль посягнув на землі Палестини і тепер має відповідь. Я не виправдовую дії терористів, але причина поглибше закопана. Просто це ми такі добрі, рашка краде наші землі, а ми все ковтаємо, все по мирним в рашкі не стріляємо…
Ответ дляJimson
Нажаль. Плюс китайці змиренні, що гірше росіян - звиклі вмирати, терпіти, звикли виконувати накази і ходити строєм. Партія скаже, і це буде дуже жорстока армія.
Ответ дляJimson
На первом видео у машин желтые номера, это вроде палестинские, крики разобрать сложно, четко слышу только одно слово ’кадима’ = вперед, быстрей, бегом (ивр/араб)
На втором видео без вариантов, вырезали всех в доме, всю семью.
Видео разные, и с машин вытягивают, и тир.
Араьский, там тоже жители разные
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляJimson
То може час прикрити йому ту можливість приростати?
Хто його викохав таким монстром?
І вже почалися передислокації виробництв у ту ж Індію. У тих попри теж швидке економічне зростання кукуха ще не поїхала.
Хто його викохав таким монстром?
Чашечка кофе• 07 октября 2023
Ответ дляKittu2008
Серйозно?
Ответ дляZelenkа
Пздц. От скажи, скільки нам років, і з дитинства чуєш з новин про сектор Газа.
А як з дитинства нам внушали по новинам які терористи в Беслані, в театрі в москві. Ай скільки дітей загинуло. І ми жаліли тих вилупків російських. А воно всього лиш хотіли спокою в своїй країні, просили вивести війська. На смерть йшли ті люди терористи. Для своїх країн вони герої. А ми плакали біля телевізорів. А тепер я хтчу, щоб згоріла мацква. І путіе, який прийшов до влади і закріпився на піарі цих терактів.
Суки ненавіжу.
Шкода Ізраїль, але якось воно вже шкода по іншому, коли війна і в тебе дома. Дрма болить більше
Суки ненавіжу.
Wendy Rhoades• 07 октября 2023
Ответ дляFalcon82
Не такого масштабу.
Слухаю одного аналітика (не називаю ім´я, аби не хейтили) він прогнозує розпад Ізраїлю як країни і переділ територій в найближчі роки (до десятиліття).
ну так такие же аналитики прогнозируют и распад РФ, и Украины.
А там и до США с Китаем очередь дошла бы.
А другие футуристы прогнозируют, что будет единый планетарный орган управления, без деления на страны.
У кого как мозг выстаивает причинно-следственные связи, о том и говорит.
Ответ дляРойЛеля
Суки ненавіжу.
Детки те, выжившие, подросли уже. Наверняка часть и в Украине уже побывала.
Wendy Rhoades• 07 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Прикрываясь религией. Фу бл*ть, они позорят свою религию
ну там и россиян их православный святейший мудак благословлял на убийства украинцев. Ничего же нового.
Ответ дляLudaSHS
Ядерная эскалация отвернет поставщика - Сша
20% бюджета обороны Израиля это Сша
Там уже не до экономики будет. Начнется Holy Jihad.
I call the mighty prophet
Taint my sword with blood
Help in my holy ’JIHAD’
As I tear, kill and maim
All is done in your name
(Orphaned Land)
I call the mighty prophet
Taint my sword with blood
Help in my holy ’JIHAD’
As I tear, kill and maim
All is done in your name
(Orphaned Land)
Ответ дляLudaSHS
так звана “ось зла” запалює нову хвилю війн… Світ змінюється, хочемо ми того чи ні…
Поділ між системами .. демократія чи авторитаризм ..
це може бути початком нової ери. На жаль
Так може, але в 21 сторіччі це вже проблема всіх, чи в Австралії людина живе чи в Америці, вже неможливо буде пересидіти, як раніше люди тікали в Канаду чи Аргентину, світ звузився до однієї вулиці